Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ] 
Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sie 2014, o 21:08 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2014, o 22:01
Posty: 16
Lokalizacja: Francja
Podziękowań: 2
Witam ponownie, nie , nie chce wrozby na zdrowie. Dobrze , wiec pytanie, moze " czy droga ktora ide teraz przez zycia jest dla mnie dobra i wlasciwa?" dziekuje


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 21:35 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 12:34
Posty: 12
Podziękowań: 0
Asia napisał(a):
ashtomi napisał(a):
Witam :) Czy mam szanse na powodzenie i osiągnięcie większego sukcesu na studiach? (dostanie się na nie było moim ogromnym osiągnięciem, jednak obawiam się czy sobie poradzę i czy będę mogła liczyć na pewną osobę...) Swoje dane podam na PW jeśli to nie problem ;)


Wypadła: księżyc. Rozkład: list, żmija, pies; podsuma: gwiazdy

Przede wszystkim karta z podsumy i karta, która wypadła zwiastują sukces i powodzenie, więc na studiach sobie poradzisz.

Co do tej osoby, raczej nie będziesz mogła na nią liczyć. Tak się zastanawiam, czy to chodzi o kobietę? Kto by to nie był jest to osoba fałszywa, z niewłaściwymi zamiarami. Nie pozwól się wykorzystać


Dziękuję ślicznie, cieszę się, staram się być dobrej myśli :)
Ta osoba to mężczyzna i właśnie zastanawiają mnie jego zamiary wobec mnie... czy mogę uzyskać jakąś bliższą informację co do jego poczynań? (wobec mnie oczywiście)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 21:52 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 33
Podziękowań: 3
Droga Asiu,
Sprawdzisz, proszę, jaki będzie dla mnie sierpień?
26.07.1992
Z góry dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2014, o 17:44 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Asia napisał(a):
mgielka napisał(a):
jak beda wyglądały moje uczucia w sierpniu . Renata 21.01.1968


kosa, jeździec, dom; podsuma: lis

Mgiełka, mi wychodzą w Twojej sferze uczuciowej problemy. Możesz się dowiedzieć o czymś przykrym dla ciebie, co zmusi Cie prawdopodobnie do rozpoczęcia nowych działań. Tutaj w podsumie lis oznacza kłamstwo, manipulację i nieszczerość. W relacji może dotyczyć celowego zwodzenia Ciebie, co jest równoznaczne z nieszczerością i tego może dotyczyć ta wiadomość. Może to wyjdzie na jaw?


Dziękuję Asieńko ;))
zweryfikuję, po sierpniu ;)))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2014, o 11:56 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ach13 napisał(a):
Witam ponownie, nie , nie chce wrozby na zdrowie. Dobrze , wiec pytanie, moze " czy droga ktora ide teraz przez zycia jest dla mnie dobra i wlasciwa?" dziekuje

Tutaj jest odpowiedź na identyczne pytanie http://wrotarozwoju.pl/powroze-kart-podrozniczych-t2409.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2014, o 11:58 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Inka92 napisał(a):
Droga Asiu,
Sprawdzisz, proszę, jaki będzie dla mnie sierpień?
26.07.1992
Z góry dziękuję :)

Inko, jaka sfera Cię interesuję ? Mogę Ci odpowiedzieć, ale będzie tak samo ogólne jak pytanie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2014, o 16:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 33
Podziękowań: 3
Asiu najbardziej interesuje mnie to, czy może wydarzy się coś, co wpłynie na moją przyszłości, bo jak na razie nie jest dobrze, znajduję się w martwym punkcie teraz, wszyscy coś mają zaplanowane, zaręczają się, wiedzą co chcą osiągnąć w życiu a ja nadal nie mam zielonego pojęcia co ze sobą zrobić.
Z góry Ci bardzo dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2014, o 23:29 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 maja 2014, o 22:16
Posty: 9
Podziękowań: 0
Witaj Asiu,
proszę o radę . Wlasnie straciłam pracę.
Gdzie najlepiej zwrócić się o pomoc w szukaniu? Internet,znajomi,czy inny sposób.
Czy jest szansa żeby znalezc w najblizszych dniach?
Ewa,1960.06.05

Dziekuję


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2014, o 12:52 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Inka92 napisał(a):
Asiu najbardziej interesuje mnie to, czy może wydarzy się coś, co wpłynie na moją przyszłości, bo jak na razie nie jest dobrze, znajduję się w martwym punkcie teraz, wszyscy coś mają zaplanowane, zaręczają się, wiedzą co chcą osiągnąć w życiu a ja nadal nie mam zielonego pojęcia co ze sobą zrobić.
Z góry Ci bardzo dziękuję :)


W dalszym ciągu jest to pytanie ogólne. Zresztą pytanie bardziej do samej siebie niż do kart :) Dopóki sama nie zadziałasz, to samo nic się nie zadzieje.

księżyc, dom, niedźwiedź; podsuma: niedźwiedź

Inka, z tego co się zorientowałam najbardziej chodzi Ci o relacje damsko- męską i i stabilizacje rodzinną. Generalnie to samo wyszło w kartach. Oczywiście osiągniesz to. Poznasz prawdopodobnie starszego od siebie mężczyznę na dobrym stanowisku, z którym stworzysz rodzinę.Wszystko to czego sobie życzysz, ale niestety jeszcze nie teraz. Musisz na to poczekać


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2014, o 13:12 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
vanessa napisał(a):
Witaj Asiu,
proszę o radę . Wlasnie straciłam pracę.
Gdzie najlepiej zwrócić się o pomoc w szukaniu? Internet,znajomi,czy inny sposób.
Czy jest szansa żeby znalezc w najblizszych dniach?
Ewa,1960.06.05

Dziekuję


Ewo, najlepiej szukać gdzie się da:) Im więcej sznurków pociągniesz, tym więcej szans na znalezienie pracy.

jeździec, drzewo, bociany; podsuma: myszy

Ewo, ja zacznę od podsumy, ta karta symbolizuje stratę, oszusta, stres i nerwy. Uważam, że to jest obecna sytuacja, więc to jest takie ostrzeżenie, żebyś spróbowała ograniczyć ten stres, co też wynika w rozkładzie.
Mianowicie chodzi o to, że możesz mieć małe problemy zdrowotne, więc strata tej pracy jest raczej pozytywnym wyjściem. Masz bardzo pozytywne karty. Pomimo problemów ze zdrowiem, szybko się zregenerujesz i wrócisz do sił. Poza tym przyszedł czas na nowy tryb życia i to dość pozytywny. Sprawi to odmianę obecnego stanu na dobry.Niebawem powinnaś znaleźć pracę lub może masz w zamyśle jakąś swoją działalność?


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL