Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 cze 2014, o 22:59 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Tati napisał(a):
Asiu, czy Twoja oferta jest już nieaktualna? Bo czekam,czekam...
Pozdrawiam


Tati, jak widzę swoją prośbę zamieściłaś 4 czerwca, więc jeszcze nie upłynęło strasznie dużo czasu... Skoro postanowiłaś poprosić Asię o pomoc, to powinnaś cierpliwie poczekać. Autorka tego tematu w swoim pierwszym poście wspomniała :
Asia napisał(a):
Zastrzegam sobie, że może wbrew tego co Wam się zdaje jestem człowiekiem chyba i mam swoje osobiste życie, czyli muszę mieć czas na zrobienie siusiu, przygotowania obiadu, wyjścia do kina, w miarę swojego wolnego czasu odpowiem na pytanie a będę starała się robić to szybko

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2014, o 12:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 cze 2014, o 12:54
Posty: 9
Podziękowań: 1
Dziekuję Asiu :) i przepraszam jeśli odczułaś ,że Cię poganiam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2014, o 21:26 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Tati napisał(a):
Witam :)
Chciałabym prosić o wróżbę "na pracę" Od prawie 6 miesięcy jestem bezrobotna. Firma do której złożyłam ofertę, wstrzymała decyzję, przechodzą reorganizację a teraz w ogóle postanowili ogłosić przetarg na usługę. Czy w końcu dostanę jakąkolwiek pracę?
Tatiana 23.01.1967


koniczyna, żmija, pies; podsuma: list

Ja myślę, że jeszcze będziesz musiała poczekać na pracę niestety. Wyszły tutaj jakieś przeciwności i opóźnienia. Karty podpowiadają, abyś też uważała na kogoś obok siebie, nie życzy Ci dobrze i może wpłynąć na sferę związaną z pracą.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2014, o 09:57 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 cze 2014, o 12:54
Posty: 9
Podziękowań: 1
Dziękuję, nie wygląda to najlepiej. Firma do której składałam ofertę kazała dowiadywać się najwcześniej w lipcu. A osoba obok mnie..hm..może to jednak mój osobisty małżonek.. Chciałby żebym wakacje ptzesiedziała w domu ale nie bardzo chce mnie utrzymywać,czerpię z topniejących oszczędności,które dostałam od rodziców. Nie czuję od niego żadnego wsparcia.Jakoś to nie tak. Mam jeszcze jedną prośbę,obiecuję cierpliwość O:-) Czy ja i mój mąż mamy jeszcze jakieś widoki na przyszłość? Robert 22.07.1974.Od wczoraj znów ciche dni,bo obiad za późno podany. Może ja się nie nadaję dla niego na żonę a on dla mnie na męża.
.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2014, o 12:38 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Tati napisał(a):
Dziękuję, nie wygląda to najlepiej. Firma do której składałam ofertę kazała dowiadywać się najwcześniej w lipcu. A osoba obok mnie..hm..może to jednak mój osobisty małżonek.. Chciałby żebym wakacje ptzesiedziała w domu ale nie bardzo chce mnie utrzymywać,czerpię z topniejących oszczędności,które dostałam od rodziców. Nie czuję od niego żadnego wsparcia.Jakoś to nie tak. Mam jeszcze jedną prośbę,obiecuję cierpliwość O:-) Czy ja i mój mąż mamy jeszcze jakieś widoki na przyszłość? Robert 22.07.1974.Od wczoraj znów ciche dni,bo obiad za późno podany. Może ja się nie nadaję dla niego na żonę a on dla mnie na męża.
.



góra, pies, koniczyna; podsuma: drzewo

Tati, karty są bardzo pozytywne. Owszem są między Wami jakieś spięcia, ale może mąż ma jakiś problem, z którym do końca na razie nie potrafi sobie poradzić? Spróbuj z nim porozmawiać. Ogólnie karty pokazują szczęście, oddanie i radość. Na pewno w tych kartach nie ma rozstania. Tak jak mówię sugeruję szczerą rozmowę i może poświecenie czasu sobie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2014, o 00:26 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 47
Podziękowań: 4
Witam serdecznie,ja rowniez poprosze o wrozbe na moja relacje z chlopakiem ktorego bardzo bardzo kocham. Jak sie nam dalej potoczy. Kasia i Maciek


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2014, o 08:23 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 cze 2014, o 12:54
Posty: 9
Podziękowań: 1
Dzięki Asiu ;;) i pozdrawiam serdecznie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2014, o 18:54 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Kasia13 napisał(a):
Witam serdecznie,ja rowniez poprosze o wrozbe na moja relacje z chlopakiem ktorego bardzo bardzo kocham. Jak sie nam dalej potoczy. Kasia i Maciek

Kasia, nie podałaś daty urodzenia.

serce, góra, pierścionek; podsuma: ryby

Kasiu, karty pokazują, że możecie napotkać trochę przeciwności. Mogą pojawić się w Waszym związku jakieś problemy, ale nie z Waszej winy. Być może wydarzy się jakaś sytuacja, która trochę zaburzy ta relację lub komuś będzie zależało na rozdzieleniu Was. Nie wygląda to zbyt pozytywnie z rozłożonych kart, ale podsuma mówi o szczęściu, dobrobycie i wzajemnym troszczeniu się o siebie. Myślę, że te problemy, które się pojawią, po czasie mogą okazać się takim wzmocnieniem Waszego związku.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2014, o 22:22 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 maja 2014, o 00:25
Posty: 28
Podziękowań: 0
Witam Asiu ponownie ;)


Moje pytanie będzie z innej dziedziny niż ostatnio ;) Poszukuję pracy tymczasowej. Czy moje poszukiwania skończą się pozytywnym rezultatem? Jakie będą te poszukiwania? Czy ma to jakiś sens? ;)

Pozdrawiam ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2014, o 14:10 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ketiko12345 napisał(a):
Witam Asiu ponownie ;)


Moje pytanie będzie z innej dziedziny niż ostatnio ;) Poszukuję pracy tymczasowej. Czy moje poszukiwania skończą się pozytywnym rezultatem? Jakie będą te poszukiwania? Czy ma to jakiś sens? ;)

Pozdrawiam ;)


Nie bardzo rozumiem dwa ostatnie pytania, więc odpowiem na pytanie czy znajdziesz pracę.

wypadła: list
książka, statek, lis; podsuma: żmija


Ketiko, na razie nie znajdziesz pracy, tutaj są opóźnienia, jakieś problemy.
Być może będziesz musiała iść najpierw na jakieś szkolenie czy kurs związany z ewentualnym podjęciem danej pracy. Tak, więc samo podjęcie pracy trochę się opóźni


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL