Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ] 
Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lip 2014, o 20:11 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
W dalszym ciągu zapraszam i tutaj na wróżby


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2014, o 17:59 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 57
Podziękowań: 8
raffia napisał(a):
Asia napisał(a):
raffia napisał(a):
Wróciłam w dalekiej podróży, wszystko okazało się ok.Tata wrócił ze szpitala zdrowy, bez powikłań-a było nieciekawie!!! dziękuję za wróżbę bo wypad był cudowny i przywiozłam sporo miłych wspomien.
A mam jeszcze pytanie takie ogólne na czerwiec, czy wydarzy się coś szczególnego w moim życiu?

Raffia, Ty pamiętaj, że to tylko ćwiczenia :)

Wyszedł spory rozkład. Wypadły 3 karty:

list, niedźwiedź, jeździec; podsuma: żmija

Tutaj mi wychodzi obok Ciebie rozpoczęcie jakiegoś biznesu, albo Twojego, ale bardziej poszłabym w stronę, że to biznes jakiegoś mężczyzny Tobie bliskiego, zaufanego. I tutaj jest tak, że jest mnóstwo chęci i pomysłów, ale żmija z podsumy mówi o oszustwie. Może być tak, że może tutaj się zaplątać jakieś oszustwo w sferze biznesowej, jakaś nieprzychylna osoba, może trochę namieszać, więc sugeruję rozwagę i oczy szeroko otwarte

Karty wyciągnięte to: pierścionek, trumna, drzewo; podsuma: koniczyna

Tutaj wychodzi kontrakt anulowany, więc dalej podpięłabym to pod te sprawy finansowe.
Przejawia się też osoba taty - tutaj mogą wyniknąć jakieś komplikacje, być może będzie potrzebna krótka hospitalizacja, albo większa kontrola lekarska, ale w podsumie koniczyna jest bardzo dobrą kartą. Jeżeli nawet będą te komplikacje, to wszystko dobrze się zakończy. To taki fałszywy alarm. Pozdrawiam

dziękuję; postaram się podchodzić nie całkiem na serio, ale wróżby dotychczas były trafione i ciężko mi mrużyć oko ;) ; jak skończy sie czerwiec dam znać jaki efekt był interpretacji rozkładu.....

Witam,
obiecałam ,ze zweryfikuję rozkład.... i takie sa moje przemyślenia:
-jesli chodzi o kłopoty zdrowotne taty to rzeczywiscie sie spełnily, wizyta u lekarza i odpowiedni antybiotyk zalatwiło sprawę.
Natomiast rozklad ktory miał dotyczyć jakiegoś biznesu/kontraktu lub cos o podobnym charakterze nie sprawdził się, próbowałam przeanalizować wszystkie sytuacje jakie sie wydarzyly do dnia dzisiejszego i nic mi się nie potwierdzało i nie zgadzalo. Może zadzialo sie cos za moimi plecami i poprostu nie miałam o tym pojęcia ;-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2014, o 18:05 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 57
Podziękowań: 8
Korzystając z okazji, że działa mój komputer i sie nie wyłącza niespodziewanie mam pytanie dotyczące urlopu sierpniowego br. Jak go wykorzystam, bo w chwili obecnej nie mam na niego pomysłu. Basia 28.08.1972


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2014, o 22:19 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
jak beda wyglądały moje uczucia w sierpniu . Renata 21.01.1968

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 15:36 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
mgielka napisał(a):
jak beda wyglądały moje uczucia w sierpniu . Renata 21.01.1968


kosa, jeździec, dom; podsuma: lis

Mgiełka, mi wychodzą w Twojej sferze uczuciowej problemy. Możesz się dowiedzieć o czymś przykrym dla ciebie, co zmusi Cie prawdopodobnie do rozpoczęcia nowych działań. Tutaj w podsumie lis oznacza kłamstwo, manipulację i nieszczerość. W relacji może dotyczyć celowego zwodzenia Ciebie, co jest równoznaczne z nieszczerością i tego może dotyczyć ta wiadomość. Może to wyjdzie na jaw?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 18:44 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 12:34
Posty: 12
Podziękowań: 0
Witam :) Czy mam szanse na powodzenie i osiągnięcie większego sukcesu na studiach? (dostanie się na nie było moim ogromnym osiągnięciem, jednak obawiam się czy sobie poradzę i czy będę mogła liczyć na pewną osobę...) Swoje dane podam na PW jeśli to nie problem ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 20:12 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2014, o 22:01
Posty: 16
Lokalizacja: Francja
Podziękowań: 2
Witam. Jestem w takim momencie moje zycia, ze nie bardzo wiem jak nim pokierowac. Mam dobrego partnera, z pracy nie do konca jestem zadowolona. Zmagam sie tez z choroba, ktora utrudnia mi funkcjonowanie i rozwoj. Prosze o zagladniecie w karty, zobaczymy co one powiedza. Dziekuje za poswiecony czas. Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 20:13 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2014, o 22:01
Posty: 16
Lokalizacja: Francja
Podziękowań: 2
Zapomnialam, moja data urodzin 18.02.1980. Dziekuje


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 20:50 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ach13 napisał(a):
Witam. Jestem w takim momencie moje zycia, ze nie bardzo wiem jak nim pokierowac. Mam dobrego partnera, z pracy nie do konca jestem zadowolona. Zmagam sie tez z choroba, ktora utrudnia mi funkcjonowanie i rozwoj. Prosze o zagladniecie w karty, zobaczymy co one powiedza. Dziekuje za poswiecony czas. Pozdrawiam.


Witaj, proszę zadaj mi konkretne pytanie. Przypominam, że na zdrowie nie wróżę, nie czuję się upoważniona stawiać diagnozy etc.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 21:05 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ashtomi napisał(a):
Witam :) Czy mam szanse na powodzenie i osiągnięcie większego sukcesu na studiach? (dostanie się na nie było moim ogromnym osiągnięciem, jednak obawiam się czy sobie poradzę i czy będę mogła liczyć na pewną osobę...) Swoje dane podam na PW jeśli to nie problem ;)


Wypadła: księżyc. Rozkład: list, żmija, pies; podsuma: gwiazdy

Przede wszystkim karta z podsumy i karta, która wypadła zwiastują sukces i powodzenie, więc na studiach sobie poradzisz.

Co do tej osoby, raczej nie będziesz mogła na nią liczyć. Tak się zastanawiam, czy to chodzi o kobietę? Kto by to nie był jest to osoba fałszywa, z niewłaściwymi zamiarami. Nie pozwól się wykorzystać


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL