Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 kwi 2014, o 19:21 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Zapraszam w celach naukowych na wróżby z kart Lenormand


Standardowo proszę podejść do odpowiedzi z dystansem i nie traktować jej jako wyroczni, zmieniając swoje działania zmienicie tok wydarzeń, który odbiegnie od podpowiedzi, którą karty pokażą w chwili zadania pytania


Zastrzegam sobie, że może wbrew tego co Wam się zdaje jestem człowiekiem chyba i mam swoje osobiste życie, czyli muszę mieć czas na zrobienie siusiu, przygotowania obiadu, wyjścia do kina, w miarę swojego wolnego czasu odpowiem na pytanie a będę starała się robić to szybko


Nie odpowiadam na pw - po to jest stworzony ten temat, żeby tu się wpisywać i żebym tu odpowiadała na Wasze pytanie. Jedynie co mogę dostać na pw to dane, czyli imię i datę urodzenia


Nie odpowiadam na pytania:
Dotyczące osób trzecich związanych z Tobą w pytaniu, czyli np. "Czy koleżanka znajdzie pracę" - wybaczcie, ale co Was obchodzi cudze życie? Trzeba żyć swoim :)
Dotyczących liczb do wszelkiego rodzaju gier - gdybym je znała to byłabym już milionerką.
Nie określam czasu w kartach.
I nie odpowiem na pytanie, które zostało już zadane Ewelinie, która wyciąga Arkana Wielkie lub na pytanie, które zostało mi już zadane w wątku "Wyciągnę kartę tarota"


Poza tym zastrzegam sobie, że nawet nie wysile się odpisać tej osobie, która nie będzie w stanie nadwyrężyć swoich oczu i przeczytać tych moich wypocin i się do nich dostosować


Serdecznie zapraszam i pozdrawiam :D


Ostatnio edytowano 24 kwi 2014, o 19:03 przez Asia, łącznie edytowano 5 razy

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2014, o 20:05 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 14:51
Posty: 6
Podziękowań: 1
to ja chetnie poprosze o wrózbe jak dalej bedzie wygladał nasz zwiazek Basia 11.02.1986 i Sebastian 25.03.1986.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2014, o 21:58 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
bara napisał(a):
to ja chetnie poprosze o wrózbe jak dalej bedzie wygladał nasz zwiazek Basia 11.02.1986 i Sebastian 25.03.1986.

Witaj, fakt dopisałam dopiero teraz regulamin, ale pytanie już mi zadałaś w tarocie, więc albo proszę o zmianę pytania w tym wątku, albo o decyzje gdzie mam odpowiedzieć :) Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2014, o 22:50 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 cze 2013, o 18:08
Posty: 11
Podziękowań: 1
Witam, odeszlam od partnera trzy miesiace temu, nie bylam na 100 % pewna tej decyzji, Bo byla podjeta pod wplywem emocji, ale fakt, ze frustracja w tym zwiazku narastala od 3 lat, I ciagle w tle byla jego kolezanka z pracy:(.....czulam sue w tym zwiazku jak sluzaca,albo dobry dodatek do wizerunku ....:(....on teraz zaczal sie z Nia spotykac..ale twisrdzi, ze chce byc ze mna, a z Nia zacz sie spotykac, Bo byla a na mnie stracil nadzieje....nie wiem czy dawac mu szanse....boje sie ze to nie wypali wszystko, prosze o rade, czy tez wskazanie kierunku......Wiesia ur. 9.4.1980, Lukasz ur.13.2.1979, kolezanka jego Agnieszka ur.7.7.1986.....czy on mnie kocha?czy warto o to walczyc..........


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 11:07 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 14:51
Posty: 6
Podziękowań: 1
Asia napisał(a):
bara napisał(a):
to ja chetnie poprosze o wrózbe jak dalej bedzie wygladał nasz zwiazek Basia 11.02.1986 i Sebastian 25.03.1986.

Witaj, fakt dopisałam dopiero teraz regulamin, ale pytanie już mi zadałaś w tarocie, więc albo proszę o zmianę pytania w tym wątku, albo o decyzje gdzie mam odpowiedzieć :) Pozdrawiam :)

to ja sie zdecyduje jednak na karte tarota dziekuje :x


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Prośba
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 11:44 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2014, o 17:58
Posty: 17
Podziękowań: 2
Witam serdecznie. Chciałam cie prosić Asiu o pomoc. Jestem przed założeniem swojej działalności gospodarczej. Czy mogłabym cie prosić o wyciągnięcie karty dla mnie czy poradzę sobie z tym przedsięwzięciem? Aga 21 01 1978r


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 14:21 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 83
Podziękowań: 6
Witam.
Jeżeli to ma służyć nauce, to ja też poproszę o wróżbę, jeśli można. Znamy się z panem od przeszło roku i różnie w tym czasie bywało. Ostatnie 3 miesiące były bardzo dobre. W połowie marca pan się rozchorował i trafił do szpitala, z którego wyszedł 30 marca. Po wyjściu zadzwonił 2 - 3 razy i od 1 kwietnia jakby zapadł się pod ziemię. Nie dzwoni, telefonów nie odbiera, jest tylko informacja, że jest w tej chwili nieosiągalny i nie wiem co się dzieje, ani co w tej sytuacji robić? Czy ten związek ma jakąś przyszłość? Jeśli mogłabym poprosić o sprawdzenie, co mówią i radzą karty, to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i z góry dziękuję za poświęcony czas.

pan (Andrzej) - 08.02.1960
ja (Dorota) - 04.05.1959


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 17:42 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
karina napisał(a):
Witam, odeszlam od partnera trzy miesiace temu, nie bylam na 100 % pewna tej decyzji, Bo byla podjeta pod wplywem emocji, ale fakt, ze frustracja w tym zwiazku narastala od 3 lat, I ciagle w tle byla jego kolezanka z pracy:(.....czulam sue w tym zwiazku jak sluzaca,albo dobry dodatek do wizerunku ....:(....on teraz zaczal sie z Nia spotykac..ale twisrdzi, ze chce byc ze mna, a z Nia zacz sie spotykac, Bo byla a na mnie stracil nadzieje....nie wiem czy dawac mu szanse....boje sie ze to nie wypali wszystko, prosze o rade, czy tez wskazanie kierunku......Wiesia ur. 9.4.1980, Lukasz ur.13.2.1979, kolezanka jego Agnieszka ur.7.7.1986.....czy on mnie kocha?czy warto o to walczyc..........


Na Panią Agnieszkę nie stawiam kart, jest to osoba trzecia.
Sprawdzę Ciebie i Łukasza.

klucz, wieża, niedźwiedź; podsuma: słońce

Wydaję mi się, że Ty chcesz Jemu dać szansę.
Karty wskazały mi sukces i autorytet. Sugerują, abyś była pewna siebie i odważna, lecz z rozwagą, aby Twoja arogancja Cię nie pokonała. Myślę, że warto zawalczyć. Czeka Cię sukces i wielkie szczęście.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 18:33 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
Witam, chcę wyjechać na wycięczkę zagraniczną w maju b.r., ale obawiam się- mam przeczucie że nie powinnam. Czy rzeczywiście lepiej bym została w kraju. Dopowiem ,ze ten wyjazd jest juz opłacony. Basia 28.08.72r


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Prośba
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 18:46 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
inka21 napisał(a):
Witam serdecznie. Chciałam cie prosić Asiu o pomoc. Jestem przed założeniem swojej działalności gospodarczej. Czy mogłabym cie prosić o wyciągnięcie karty dla mnie czy poradzę sobie z tym przedsięwzięciem? Aga 21 01 1978r


myszy, krzyż, serce; podsuma: rózgi

inka, niestety karty wyszły niepomyślne.

Przemyśl każde za i przeciw, bo karty wskazały upadek i straty, do tego obok Ciebie może być ktoś nie przychylny, bo wyszła zdrada. Rózgi z podsumy to problemy, konflikty i stres. Trzask rózgi może być skierowany przeciwko Tobie co tez rozumiemy jako osobę/osoby nieprzychylne. Mogą one przyczynić się do upadku firmy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL