[ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2012, o 19:35 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 08:02
Posty: 219
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 79
Regulamin forum WrotaRozwoju.pl

1. Informacje podstawowe
Forum widniejące pod domeną "WrotaRozwoju.pl" poświęcone jest tematyce ezoterycznej. Forum służy do dyskusji na tematy związane z ezoteryką, jak również do dzielenia się własnymi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami.
Internauci mogą się zarejestrować na forum i dyskutować z pozostałymi użytkownikami, pisząc posty lub zakładając tematy.
Każdy użytkownik powinien zachowywać się z szacunkiem do pozostałych użytkowników oraz nie działać na szkodę forum.
Osoby korzystające z serwisu zobowiązane są do przestrzegania Regulaminu. Wszelkie wyłamania będą karane zgodnie z postanowieniami Regulaminu, a każdy użytkownik powinien się z nim zapoznać, ponieważ brak znajomości jego treści nie jest wytłumaczeniem w przypadku jego łamania.

2.Hierarchia rang na WrotaRozwoju.pl:
Administrator - posiada najwyższe uprawnienia na Forum. Może dowolnie modyfikować strukturę całego Forum, w szczególności tworzyć nowe kategorie, zmieniać wygląd Forum oraz rozszerzać jego funkcjonalności.
Moderator globalny - ma obowiązek czuwać nad porządkiem panującym na Forum oraz interesować się publikowanymi treściami intensywniej niż zwykli użytkownicy.
Moderatorzy mają prawo kasowania, edytowania, przenoszenia i zamykania tematów innych użytkowników. Do ich zadań dotyczy sprawdzanie ortografii i interpunkcji w postach oraz dbanie o estetyczny wygląd każdego postu.
Vip - Osoba, która według Administracji forum przyczyniła się do znacznego rozwoju forum.
Redaktor - Osoba, która jest odpowiedzialna za wzbogacanie bazy artykułów forum WrotaRozwoju.pl swoimi własnymi publikacjami. Publikacje polegające na zasadzie „kopiuj” „wklej” z innego źródła będą karane.
Użytkownik forum - Użytkownicy forum dzielą się na Nowych i Zarejestrowanych. Każdy użytkownik po zarejestrowaniu na forum WrotaRozwoju.pl trafia do grupy Nowi Użytkownicy - posiadają kilka ograniczeń między innymi brak dostępu do działu z wróżbami, dopiero po napisaniu minimum 10 postów ograniczenie jest odblokowane i użytkownik trafia do grupy Zarejestrowani Użytkownicy.
Gość - Każda osoba, która bez zarejestrowania lub zalogowania przegląda materiały zamieszczone na forum.
Zbanowany - Osoba, która posiada zablokowane konto na forum.

3. Prawa i obowiązki użytkownika
3.1 Konta
a) Forum nie wymaga założenia konta do przeglądania zawartości konta, lecz potrzebne jest ono, aby móc dyskutować z pozostałymi użytkownikami na forum.
b) Użytkownik może posiadać tylko jedno konto, w przypadku wykrycia większej ilości kont przypisanych jednej osobie – wszystkie zostają zablokowane.
c) Nazwa użytkownika nie może zawierać wulgarnych, obraźliwych słów (w tym obrażające inne osoby lub ich uczucia religijne).
d) Administracja zastrzega sobie możliwość zbanowania konta w przypadku złamania punktu regulaminu.
e) Na konto może zostać dodane "ostrzeżenie" w przypadku łamania Regulaminu, które może skutkować nawet zbanowaniem konta.
f) Każdy użytkownik odpowiada za swoje tematy i posty.

3.2 Avatary i sygnatury w podpisach
a) Każdy użytkownik ma prawo do własnego avatara o maksymalnych wymiarach 100x100 pikseli, 24.55 KB.
b) Nie mogą: zawierać treści niedozwolonych, nawoływać do satanizmu, obrażać innych osób oraz ich uczuć religijnych, nie powinny również zawierać symboliki magicznej i okultystycznej.
c) Każdy użytkownik ma prawo do swojej własnej sygnatury (podpisu), która może być treścią graficzna lub pisemną do 300 znaków.
d) W sygnaturze zabrania się umieszczać aktywnych odnośników niezwiązanych z domeną WrotaRozwoju.pl
e) Sygnatura nie może prezentować treści obscenicznych, wulgarnych, rasistowskich, obraźliwych itp.
c) Administracja zastrzega sobie możliwość usunięcia avatara lub sygnatury w przypadku niezgodności z Regulaminem lub bez podania przyczyny.

4. Pisanie tematów i postów
a) Każdy użytkownik odpowiada za swoje tematy i posty.
b) Zanim zdecydujesz się napisać temat koniecznie sprawdź, czy już nie istnieje na forum, nie ma potrzeby pisania czegoś po raz drugi. Zbędne tematy zostaną usunięte.
c) Tematy powinny być umieszczane w odpowiednich działach na forum oraz tytuły tematów powinny trafnie opisywać ich zawartość.
d) Bądź profesjonalny i ostrożny w tym co piszesz. Zabronione jest wywoływanie konfliktów. Na Forum występuje wolność wyrażania własnych opinii i poglądów, ale zabrania się obrażania innych użytkowników Forum, ich poglądów, emanowania niechęcią do nich czy też innych uwarunkowań religijnych.
Nie wolno umieszczać treści, które obrażają lub są przejawem nietolerancji wobec osób z zewnątrz.
e) Bądź ostrożny pisząc z humorem lub sarkazmem. Bez osobistego kontaktu Twój żart może być odebrany jako złośliwa krytyka.
f) Dbaj o kulturę języka. Dotyczy to zarówno unikania wszelkich wulgaryzmów, jak i dbania o ortografię, gramatykę i interpunkcję. Pamiętaj, że jeden źle postawiony przecinek, może zmienić całkowicie znaczenie zdania. Staraj się pisać językiem jak najbardziej komunikatywnym.
g) Staraj się nie zamieszczać postów jednozdaniowych, tym bardziej niemile widziane są posty jednowyrazowe. Jak już chcesz się wypowiedzieć na dany temat to się rozpisz. Zacznij dyskusje na temat który Cię zainteresował. Dodatkowo staraj się nie pisać jednego postu pod drugim (wyjątkiem są długie posty liczące ponad 2000 znaków), zawsze można edytować swój wcześniejszy post i dopisać brakujące informacje.
h) Jeżeli publikujesz jakieś materiały, staraj się zawsze podawać ich źródło. Absolutnie niedopuszczalne jest publikowanie cudzych materiałów jako swoich.
i) PISANIE DUŻYMI LITERAMI traktowane jest jako krzyk i będzie skutkowało ostrzeżeniem. To samo tyczy się zbyt dużej liczby wykrzykników.
j) Administrator lub moderator może usunąć lub edytować temat lub post, jeżeli uzna, że łamie on regulamin forum.

4.1 Na forum zabrania się pisania tematów i postów:
a) nawiązujących do satanizmu,
b) wulgarnych,
c) poradników do wywoływania duchów,
d) pisania postów i tematów niezwiązanych z tematem działu,
e) obrażających uczucia religijne,
f) obrażających użytkowników lub osoby z poza forum,
g) zawierających materiały nielegalne i chronione prawnie,
h) reklamujących strony niezwiązanych z tematyką naszego forum (należy skonsultować się z administratorem, by omówić ewentualną współpracę),
i) wprowadzających w czarną magię i niebezpieczne rytuały magiczne.

5. Polityka prywatności
Rejestrując się na naszym forum wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na rzecz działania forum. Cenimy sobie prywatność użytkowników, dlatego staramy się, aby podawane dane były dobrze chronione. Twoje dane nie będą udostępniane osobom nieuprawnionym. Podczas rejestrowania się na forum zapisywany jest adres IP oraz e-mail. Rejestracja na forum jest dobrowolna. Forum oraz reklamy Google Adsense mogą tworzyć ciasteczka tzw. "Cookies".

6. Postanowienia końcowe

a) Wszystkie materiały, tematy i posty zostały stworzone jedynie w celach informacyjnych. Nie odpowiadamy za metody, poradniki i techniki zaprezentowane w tematach, dlatego stosując je robisz to na własne ryzyko.
b) Regulamin może ulec zmianie.
c) Osoba zarejestrowana może otrzymać mailem informacje o nowościach lub zmianach na forum "WrotaRozwoju.pl", ale nie częściej, niż raz na 3 tygodnie.
d) Rejestrując się na forum oraz korzystając z zawartości forum "WrotaRozwoju.pl" akceptujesz regulamin.
e) Właściciel "wrotarozwoju.pl" nie czerpie korzyści majątkowych z forum pod tym adresem.

=====================================


Ostatnio edytowano 27 mar 2013, o 13:29 przez Resner, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz profil  
 


horoskop | horoskop dzienny | tarot | biorytm | sennik
Witaj na Naszym forum ezoterycznym. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę ezoteryczną.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL