Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 wrz 2014, o 18:05 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ew17 napisał(a):
Hej Asiu :)
mam pytanko, co karty powiedzą o:
Czy zaufać znajomej i pozwolić na "przyjaźń" ?
dane na priv.
Z góry dziękuje ślicznie:)


żmija, serce, krzyż; podsuma: słońce

Ew, to jest tylko Twój wybór, nie mój i nie kart, więc ja Ci nie mogę napisać pozwól lub nie pozwalaj :)

Karty wskazują, że powinnaś sprawdzić dokładnie tą osobę. Niekoniecznie może mieć szczere zamiary. Nie jestem pewna czy ta osoba jest godna zaufania i prawdopodobnie, jeśli chce się "zbliżyć" do Was to raczej jej chodzi o chłopaka, niż o szczerą przyjaźń. Twoja w tym głowa, żeby "załatwić" to mądrze i dowiedzieć się co planuje ta kobieta. Karta z podsumy jest kartą pozytywną i przedstawia zwycięstwo i sukces.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2014, o 18:26 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Silvia86 napisał(a):
prosilabym Cie Asiu o wrozbe ogolna w sprawach uczuc ...jestem z kims kogo nie kocham a podoba mi sie facet ktory ma rodzine ...wszystko bezsensu dla mnie .Sylwia 01.01.1986 pozdrawiam


Wypadła: krzyż

klucz, książka, kwiaty; podsuma: księżyc


Karta, która wypadła oznacza koniec lub jakiś rozpad. Z rozkładu karty wskazują na tajemnicę, która wyjdzie na jaw. Myślę, że sama się przyznasz mężowi do swoich uczuć i w konsekwencji dojdzie do rozstania. Myślę, że tak w głębi duszy chyba czekasz na to.

Karty podpowiadają, abyś zastanowiła się co jest dla Ciebie ważne, czego oczekujesz i na co czekasz i w odpowiednim kierunku poszła.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2014, o 18:45 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Aneta_35 napisał(a):
Witam
Poproszę o karty na pracę, czy do października znajdę nową pracę.
Dane wysyłam na prv.
Pozdrawiam


żmija, książka, krzyż; podsuma: klucz

Karty pokazują, że znajdziesz pracę, ale mogą wyniknąć jakieś małe przeszkody. Być może to będzie nie taka praca jaką byś chciała lub jakaś inna przeciwność, ale będziesz ja miała. Pomimo tej przeciwności praa będzie dochodowa i przynosiła zysk.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2014, o 18:50 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
żmija, książka, krzyż; podsuma: klucz

Karty pokazują, że znajdziesz pracę, ale mogą wyniknąć jakieś małe przeszkody. Być może to będzie nie taka praca jaką byś chciała lub jakaś inna przeciwność, ale będziesz ja miała. Pomimo tej przeciwności praa będzie dochodowa i przynosiła zysk.[/quote]
Możesz jeszcze w kartach zobaczyć czy tą przeszkodą może być moja szefowa? i czy to będzie praca biurowa, bo takiej szukam.
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2014, o 18:50 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Cytuj:
Aneta_35 napisał(a):
żmija, książka, krzyż; podsuma: klucz

Karty pokazują, że znajdziesz pracę, ale mogą wyniknąć jakieś małe przeszkody. Być może to będzie nie taka praca jaką byś chciała lub jakaś inna przeciwność, ale będziesz ja miała. Pomimo tej przeciwności praa będzie dochodowa i przynosiła zysk.

Możesz jeszcze w kartach zobaczyć czy tą przeszkodą może być moja szefowa? i czy to będzie praca biurowa, bo takiej szukam.
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2014, o 10:01 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 20:52
Posty: 36
Podziękowań: 7
Asia napisał(a):
ew17 napisał(a):
Hej Asiu :)
mam pytanko, co karty powiedzą o:
Czy zaufać znajomej i pozwolić na "przyjaźń" ?
dane na priv.
Z góry dziękuje ślicznie:)


żmija, serce, krzyż; podsuma: słońce

Ew, to jest tylko Twój wybór, nie mój i nie kart, więc ja Ci nie mogę napisać pozwól lub nie pozwalaj :)

Karty wskazują, że powinnaś sprawdzić dokładnie tą osobę. Niekoniecznie może mieć szczere zamiary. Nie jestem pewna czy ta osoba jest godna zaufania i prawdopodobnie, jeśli chce się "zbliżyć" do Was to raczej jej chodzi o chłopaka, niż o szczerą przyjaźń. Twoja w tym głowa, żeby "załatwić" to mądrze i dowiedzieć się co planuje ta kobieta. Karta z podsumy jest kartą pozytywną i przedstawia zwycięstwo i sukces.


Nie umiem jeszcze dobrze formułować pytań, ale dokładnie o tego typu odpowiedź mi chodziło ;) Zdaję sobie w pełni sprawę, iż decyzję zawsze musimy sami za siebie podejmować.
Co do tej osoby to mam właśnie takie odczucia, iż pod ładną i przyjacielską buzią kryją się szemrane zamiary.

Dzięki za poświęcony czas :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2014, o 12:09 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Aneta_35 napisał(a):
Cytuj:
Aneta_35 napisał(a):
żmija, książka, krzyż; podsuma: klucz

Karty pokazują, że znajdziesz pracę, ale mogą wyniknąć jakieś małe przeszkody. Być może to będzie nie taka praca jaką byś chciała lub jakaś inna przeciwność, ale będziesz ja miała. Pomimo tej przeciwności praca będzie dochodowa i przynosiła zysk.

Możesz jeszcze w kartach zobaczyć czy tą przeszkodą może być moja szefowa? i czy to będzie praca biurowa, bo takiej szukam.
Pozdrawiam


Ja napisałam, że "Być może to będzie nie taka praca jaką byś chciała"

Może to być szefowa lub kobieta, która lubi plotkować i obok ciebie bywa "przejazdem"


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2014, o 12:12 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ew17 napisał(a):
Asia napisał(a):
ew17 napisał(a):
Hej Asiu :)
mam pytanko, co karty powiedzą o:
Czy zaufać znajomej i pozwolić na "przyjaźń" ?
dane na priv.
Z góry dziękuje ślicznie:)


żmija, serce, krzyż; podsuma: słońce

Ew, to jest tylko Twój wybór, nie mój i nie kart, więc ja Ci nie mogę napisać pozwól lub nie pozwalaj :)

Karty wskazują, że powinnaś sprawdzić dokładnie tą osobę. Niekoniecznie może mieć szczere zamiary. Nie jestem pewna czy ta osoba jest godna zaufania i prawdopodobnie, jeśli chce się "zbliżyć" do Was to raczej jej chodzi o chłopaka, niż o szczerą przyjaźń. Twoja w tym głowa, żeby "załatwić" to mądrze i dowiedzieć się co planuje ta kobieta. Karta z podsumy jest kartą pozytywną i przedstawia zwycięstwo i sukces.


Nie umiem jeszcze dobrze formułować pytań, ale dokładnie o tego typu odpowiedź mi chodziło ;) Zdaję sobie w pełni sprawę, iż decyzję zawsze musimy sami za siebie podejmować.
Co do tej osoby to mam właśnie takie odczucia, iż pod ładną i przyjacielską buzią kryją się szemrane zamiary.

Dzięki za poświęcony czas :)


Czasem warto słuchać intuicji :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2014, o 17:31 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
Witam,
Asiu mam pytanie dotyczące mojej pracy zawodowej. Jestem ciekawa jaki będzie efekt zmian przeprowadzanych obecnie w mojej firmie i jak to wpłynie na moja sytuacje zawodową?
Basia 28.08.72, pozdrawiam serdecznie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2014, o 19:33 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Witaj Asiu
Ja mam pytanie do kart czy spełnią sie moje marzenia odnośnie podróży/ wyjazdów/ wczasów/odpoczynku.
Jeżeli tak, to kiedy?
Jeżeli nie, to dlaczego?
Pozdrawiam
Dane na PW


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL