Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ] 
Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 paź 2014, o 18:05 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
irysek1963 napisał(a):
Witam serdecznie,proszę o wróżbę,czy uda mi się wyjechać na mały odpoczynek.
Teresa 06.01.1963

Mi wyszły bardzo ciekawe karty :)

Przede wszystkim karta symbolizująca podróż, więc myślę, że Ci się uda wyjechać na odpoczynek, ale uważam, że nie będziesz jechała sama. Wyjedziesz z jakimś mężczyzną Tobie bliskim - mąż lub partner. Urlop spędzicie bardzo fajnie i spokojnie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2014, o 21:35 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Silvia86 napisał(a):
Bardzo prosze o wrozbe czy grozi mi strata pracy? moja menagerka mnie chyba sie chce pozbyc, niedaje mi urlopu , okrada mnie z godzin bo daje sie to zauwazyc ....prubowalam wyjasnic ale wyszlo po jej. Sylwia 01.01.1986 pozdrawiam


Kurcze ja w dalszym ciągu uważam, że tej pracy nie stracisz. Owszem, macie zgrzyty, ale czy przypadkiem ktoś inny nie macza w tym palcy? Ktoś kto jest bliżej Ciebie?

Mam tu dość niejasną sytuacje, bo wyszło mi jakieś pismo.

Ja może tak powiem, nie chcę Cię wprowadzać w błąd, a karty bardzo niejasno odpowiadają.
Dla mnie są dwa wyjścia, albo stracisz pracę, ale wyjdzie Ci to na dobre, albo zostaniesz w tej i wszystko niebawem powinno się unormować.

Niestety jaśniej nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL