Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 189 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sie 2014, o 16:59 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Karty Podróżnicze uczą jak iść przez życie, a ja się uczę jak je interpretować.

Wróżby terminowo najdalej na miesiąc i konieczna weryfikacja.

Jeśli Ci to odpowiada to zapraszam do przeczytania poniższego regulaminu.

Obrazek

R E G U L A M I N

Żyje pełnią życia więc mój czas na wróżenie jest ograniczony.
Nie poganiaj mnie a wróżbę swa otrzymasz na pewno ;)


Nie wróżę :
1. Na wielokrotnie powtarzane to samo pytanie mnie i innym wróżącym
2. Osobom niepełnoletnim - jeśli oszukasz to już Twoja sprawa tylko nie mów że się nie zgadza, karty nie lubią oszustów.
3. Na zdrowie - od tego sa lekarze - najwyżej jeśli karty coś pokarzą mogę podpowiedzieć.
4. Osobom , które nie czytają zostawionych wiadomości oraz niniejszego regulaminu

Może się zdarzyć, ze karty nie będa chciały współpracować wtedy odmawiam wróżenia.

Nie jestem od oceniania i nie interesuje mnie wiek, orientacje czy wyznanie.

Ważne :

To Ty jesteś kowalem swego losu !!!
Karty mogą podpowiedzieć ale nie są wyrocznią !!!


Nie odpowiadam za wróżbę jak mi wyjdzie - uczę się tych kart.

Jeżeli dobrnęliście do tej linijki tekstu i jesteście zdecydowani zostać królikami doświadczalnymi - zapraszam


ps. Nie wymagam dat urodzenia ;) wierze, że jesteś pełnoletni/a ;)))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


Ostatnio edytowano 5 sie 2014, o 20:24 przez mgielka, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2014, o 17:28 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 20:52
Posty: 36
Podziękowań: 7
zgłaszam się na pierwszego królika doświadczalnego (będzie to moja pierwsza karciana wróżba ;) )

Najbliższy miesiąc: sukces czy porażka, relaks czy praca?

Ewa, 23.06.1992


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2014, o 17:45 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
Witam serdecznie, nie znam tych kart, ale chętnie dowiem sie co szykuje dla mnie przeznaczenie na najbliższy miesiąc Basia 28.08.72
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2014, o 17:54 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
ew17 napisał(a):
zgłaszam się na pierwszego królika doświadczalnego (będzie to moja pierwsza karciana wróżba ;) )

Najbliższy miesiąc: sukces czy porażka, relaks czy praca?

Ewa, 23.06.1992

ona, powrót , miłość - odwrócona

Świat materialny będzie uporzadkowany. To będzie miesiąc zagłebiania się w świat mentalny. Poznawanie siebie. czyli miesiąc raczej spokojny, cichy . Zmarnowanie jakijś szansy nadzieji , małe problemy miłosne

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2014, o 18:22 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2014, o 22:01
Posty: 16
Lokalizacja: Francja
Podziękowań: 2
Prosze uprzejmie o wrozbe. "czy droga zycia i mezczyzna, ktora krocze jest wlasciwa.? " oraz " jak powinnam rozwiazac problem, ktory trzyma sie mnie od dawna.?" . 18.02.1980. Slicznie dziekuje i pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2014, o 20:26 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 32
Podziękowań: 3
Czy ja też mogę prosić? :)
Kinga, 26.07.1992
Czy w tym miesiącu coś się zmieni w moim życiu na lepsze?
Z góry dziękuję ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2014, o 20:29 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dzis tylko do Inki powróze.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2014, o 20:38 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
raffia napisał(a):
Witam serdecznie, nie znam tych kart, ale chętnie dowiem sie co szykuje dla mnie przeznaczenie na najbliższy miesiąc Basia 28.08.72
Pozdrawiam

Basiu
W tym miesiącu zamkniesz się troszkę w sobie. Ostatnio miałaś cięzkie dni. Pojawi się możliwość awansu lub okazja do zarobku.Jeżeli miałaś jakies problemy finansowe to ten miesiąc będzie poczatkiem wychodzenia z dołka finansowego . Jeżeli ich nie miałas to masz szanse na zysk.
Ktos kogo niedawno poznałas nie jest tym facetem na stałe. To raczj flirt romans nic więcej. Najprawdopodobniej z tego powodu masz tzw dołki. Nie wierz w wyznania miłosne. Chęci są, ale z dalko do czynów.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2014, o 20:54 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
ach13 napisał(a):
Prosze uprzejmie o wrozbe. "czy droga zycia i mezczyzna, ktora krocze jest wlasciwa.? " oraz " jak powinnam rozwiazac problem, ktory trzyma sie mnie od dawna.?" . 18.02.1980. Slicznie dziekuje i pozdrawiam


słonko nie przeczytałas uwaznie wróże tylko na miesiąc maksymalnie gdyż ucze się tych kart, nie znam ich i moge popełniac błedy. Warunkiem uzyskania wróżby jest późniejsza jej weryfikacja. Twoje pytanie dotyczy długiego czaso- okresu.

Rozłożyłam karty na zadne przez Ciebie pytanie ale z zastrzeżeniem , ze to jest na miesiac,

[b]Droga -
w ciągu tego miesiąca Twoja droga życiowa jest wyboista. Będzie cięzko , ale dokonałas wyboru i uporasz się z tym. Niestety więcej kolców niż róż.
Mężczyzna - według kart jest to własciwy mężczyzna. W ciagu tego miesiaca albo nastapi sielanka uczuciowa , albo wręcz jakies zaręczyny czy deklaracja bycia razem. Inie sa to słowa rzucane na wiatr
Problem- w tym miesiącu nie uporasz się z problemem. Karty radza by nie zamykac sie w przemilczeniach, kłamstwach i oszukiwaniu.jeśli chcesz uporać sie z problemem to czas wszystko uporzadkowac i zacząc byc szczerym i otwartym, chociaz to będzie bardzo trudne.
Dodatkowo wyszło mi aby się pilnie skontaktowac z lekarzem. - nie wiem, czy to na temat , ale tak mi pokazało

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2014, o 21:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2014, o 22:01
Posty: 16
Lokalizacja: Francja
Podziękowań: 2
Dziekuje bardzo, faktycznie nie doczytalam :) wybacz ... :) .Z lekarzem na temat , chociaz szkoda ,ze nie powiedzialy jakim . Ogolnie wrozba dopasowana do moje zycia w tej chwili . Pozdrawiam cieplo .


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL