Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ] 
Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sie 2014, o 14:33 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 maja 2014, o 22:16
Posty: 9
Podziękowań: 0
Asiu, dzięki , było to niesamowicie trafne :)

Nie miałam dostępu do netu, więc piszę dziś . Rzeczywiście na chwile straciłam pracę przez oszustwo ? nie moje, to zła interpretacja zdarzenia. Zadna moja wina.

Wrócilam następnego dnia uwaga !! do tej samej pracy. Dziwy !! Rzeczywiście , gorzej się czuje od paru dni.

Ale wciąż mam nadzieję na nową pracę , coś innego, czuję się wypalona. Może uda się coś innego.

Wspaniale to odczytałaś. dzięki za Twój czas.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2014, o 15:38 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Dziękuję Ci za weryfikację :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sie 2014, o 13:07 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 314
Podziękowań: 39
Asia napisał(a):

bocian, jeździec, wieża; podsuma: jeździec

Nie wiem czy jesteś w związku, ale karty sugerują, że zanosi się na duże zmiany w Twojej sferze uczuciowej. Otrzymasz wiadomość, która zmieni bieg wydarzeń w Twoim życiu lub w ogóle zacznie się zupełnie nowy etap za sprawa jakiegoś samotnego mężczyzny.
W podsumie wyszła karta zmian i nowych sytuacji, które wydarzą się bardzo szybko - myślę, że szybciej niż te 2 m-ce.


Minęły ponad dwa miesiące, zatem mogę odnieść się do powyższych słów.
Moja sytuacja uczuciowa się nie zmieniła.
Owszem, różne sytuacje się wydarzyły, było gorąco, padły pewne postanowienia i obietnice, ale w ogólnym rozrachunku jest jak było.
Ten sam On, ta sama relacja. Trwamy.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sie 2014, o 16:39 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Zagubiona napisał(a):
Asia napisał(a):

bocian, jeździec, wieża; podsuma: jeździec

Nie wiem czy jesteś w związku, ale karty sugerują, że zanosi się na duże zmiany w Twojej sferze uczuciowej. Otrzymasz wiadomość, która zmieni bieg wydarzeń w Twoim życiu lub w ogóle zacznie się zupełnie nowy etap za sprawa jakiegoś samotnego mężczyzny.
W podsumie wyszła karta zmian i nowych sytuacji, które wydarzą się bardzo szybko - myślę, że szybciej niż te 2 m-ce.


Minęły ponad dwa miesiące, zatem mogę odnieść się do powyższych słów.
Moja sytuacja uczuciowa się nie zmieniła.
Owszem, różne sytuacje się wydarzyły, było gorąco, padły pewne postanowienia i obietnice, ale w ogólnym rozrachunku jest jak było.
Ten sam On, ta sama relacja. Trwamy.


Dziękuje za weryfikację:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 21:07 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Asia napisał(a):
AuroraBorealis napisał(a):
Jak nie ma innych chętnych to ja jestem :D chciałabym wiedzieć co mnie czeka w sprawach sercowych w te wakacje :) Karolina 1.02.1991 :) dziękuję


niedźwiedź, jeździec, chmury; podsuma: drogi

Ja nie wiem czy Ty jesteś w związku, ale byłabym skłonna stwierdzić, że raczej nie.
Wyszły mi karty związane z pracą, więc ja myślę, że coś się może ruszyć. Może w Twoim miejscu pracy jest mężczyzna z silną pozycją i autorytetem. Tutaj może coś zaiskrzyć, ale będą to źle ulokowane uczucia i mogą pojawić się małe problemy z tym związane. Będziesz musiała dokonać wyboru, podjąć decyzję. Ty będziesz wiedziała co zrobić i podejmiesz właściwe wyjście z sytuacji, które wyjdzie Ci na dobre. Czyli to co złego Cie spotka za sprawą tego Pana szybko przeminie za sprawą Twoich posunięć



Cóż wakacje minęły, czas na weryfikację. Nie stało się to o czym pomyślałam w pierwszej chwili czytając wróżbę. Trzeba przyznać, że wakacje nie wiele miały wspólnego z uczuciami, za to bardzo dużo pracowałam. Ale, ale! To, że ja niewiele poczułam nie znaczy, że nikt się nie pojawił. Był pewien pan w miejscu pracy (niezbyt wysoko postawiony jednak :P) który obdarzył mnie uczuciem i bardzo zabiegał o względy, może nawet był zaborczy, lecz z mojej strony chłód, lód i.. tyle. Pan się zdenerwował i poprosił mnie o oficjalne i ostateczne obranie stanowiska w jego sprawie, a było ono takie jak czułam. Zadowolony nie był, bo nie zgodziło się to z jego oczekiwaniami i raczej nie ukrywał żalu. Czyli można powiedzieć, że wróżba się sprawdziła :)

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2014, o 07:17 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Dziękuje Ci bardzo za weryfikacje :-D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2014, o 11:12 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 20:52
Posty: 36
Podziękowań: 7
Hej Asiu :)
mam pytanko, co karty powiedzą o:
Czy zaufać znajomej i pozwolić na "przyjaźń" ?
dane na priv.
Z góry dziękuje ślicznie:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2014, o 20:48 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 lut 2014, o 17:10
Posty: 23
Podziękowań: 0
prosilabym Cie Asiu o wrozbe ogolna w sprawach uczuc ...jestem z kims kogo nie kocham a podoba mi sie facet ktory ma rodzine ...wszystko bezsensu dla mnie .Sylwia 01.01.1986 pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2014, o 11:57 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Postaram się dziś zrobić wróżby


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2014, o 15:51 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Witam
Poproszę o karty na pracę, czy do października znajdę nową pracę.
Dane wysyłam na prv.
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL