Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 maja 2014, o 19:28 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 57
Podziękowań: 8
raffia napisał(a):
Asia napisał(a):
raffia napisał(a):
Witam, chcę wyjechać na wycięczkę zagraniczną w maju b.r., ale obawiam się- mam przeczucie że nie powinnam. Czy rzeczywiście lepiej bym została w kraju. Dopowiem ,ze ten wyjazd jest juz opłacony. Basia 28.08.72r


trumna, niedźwiedź, lilie; podsuma:bociany

Rzeczywiście tutaj wychodzą Twoje złe przeczucia związane z wyjazdem - tak jakbyś się bała jakiegoś wypadku czy choroby, ale dalsze karty wskazują na bezpieczeństwo za sprawą jakiegoś starszego mężczyzny starszego z rodziny (czy te obawy są związane z takim mężczyzną?) i ochronę rodziny. Z podsumy karta bocianów jest bardzo pozytywną kartą, zwiastuje ona z jednej strony zmiany (wycieczka da Ci nowe doświadczenia, może wyczekiwany odpoczynek), ale w konsekwencji stałość i szczęśliwy powrót do domu, tak jak to bywa z bocianami - wracają do swojego gniazda.

Tak, moje obawy związane sa z moim ojcem, od jakiegoś czasu zmaga sie z chorobą i nie wiem czy mogę go zostawić samego, czy jak wyjadę to sobie jednak poradzi.... Trochę optymizmu z twojej wróżby bylo mi trzeba :)

Wróciłam w dalekiej podróży, wszystko okazało się ok.Tata wrócił ze szpitala zdrowy, bez powikłań-a było nieciekawie!!! dziękuję za wróżbę bo wypad był cudowny i przywiozłam sporo miłych wspomien.
A mam jeszcze pytanie takie ogólne na czerwiec, czy wydarzy się coś szczególnego w moim życiu?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 20:10 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Cieszę się, że wszystko wypadło ok :)

Spróbuje zrobić ogólną, ale osobiście wolę bardziej sprecyzowane pytania, bo mam wtedy punkt zaczepienia (zresztą tak samo w tarocie)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 21:17 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
raffia napisał(a):
Wróciłam w dalekiej podróży, wszystko okazało się ok.Tata wrócił ze szpitala zdrowy, bez powikłań-a było nieciekawie!!! dziękuję za wróżbę bo wypad był cudowny i przywiozłam sporo miłych wspomien.
A mam jeszcze pytanie takie ogólne na czerwiec, czy wydarzy się coś szczególnego w moim życiu?

Raffia, Ty pamiętaj, że to tylko ćwiczenia :)

Wyszedł spory rozkład. Wypadły 3 karty:

list, niedźwiedź, jeździec; podsuma: żmija

Tutaj mi wychodzi obok Ciebie rozpoczęcie jakiegoś biznesu, albo Twojego, ale bardziej poszłabym w stronę, że to biznes jakiegoś mężczyzny Tobie bliskiego, zaufanego. I tutaj jest tak, że jest mnóstwo chęci i pomysłów, ale żmija z podsumy mówi o oszustwie. Może być tak, że może tutaj się zaplątać jakieś oszustwo w sferze biznesowej, jakaś nieprzychylna osoba, może trochę namieszać, więc sugeruję rozwagę i oczy szeroko otwarte

Karty wyciągnięte to: pierścionek, trumna, drzewo; podsuma: koniczyna

Tutaj wychodzi kontrakt anulowany, więc dalej podpięłabym to pod te sprawy finansowe.
Przejawia się też osoba taty - tutaj mogą wyniknąć jakieś komplikacje, być może będzie potrzebna krótka hospitalizacja, albo większa kontrola lekarska, ale w podsumie koniczyna jest bardzo dobrą kartą. Jeżeli nawet będą te komplikacje, to wszystko dobrze się zakończy. To taki fałszywy alarm. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2014, o 17:02 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 57
Podziękowań: 8
Asia napisał(a):
raffia napisał(a):
Wróciłam w dalekiej podróży, wszystko okazało się ok.Tata wrócił ze szpitala zdrowy, bez powikłań-a było nieciekawie!!! dziękuję za wróżbę bo wypad był cudowny i przywiozłam sporo miłych wspomien.
A mam jeszcze pytanie takie ogólne na czerwiec, czy wydarzy się coś szczególnego w moim życiu?

Raffia, Ty pamiętaj, że to tylko ćwiczenia :)

Wyszedł spory rozkład. Wypadły 3 karty:

list, niedźwiedź, jeździec; podsuma: żmija

Tutaj mi wychodzi obok Ciebie rozpoczęcie jakiegoś biznesu, albo Twojego, ale bardziej poszłabym w stronę, że to biznes jakiegoś mężczyzny Tobie bliskiego, zaufanego. I tutaj jest tak, że jest mnóstwo chęci i pomysłów, ale żmija z podsumy mówi o oszustwie. Może być tak, że może tutaj się zaplątać jakieś oszustwo w sferze biznesowej, jakaś nieprzychylna osoba, może trochę namieszać, więc sugeruję rozwagę i oczy szeroko otwarte

Karty wyciągnięte to: pierścionek, trumna, drzewo; podsuma: koniczyna

Tutaj wychodzi kontrakt anulowany, więc dalej podpięłabym to pod te sprawy finansowe.
Przejawia się też osoba taty - tutaj mogą wyniknąć jakieś komplikacje, być może będzie potrzebna krótka hospitalizacja, albo większa kontrola lekarska, ale w podsumie koniczyna jest bardzo dobrą kartą. Jeżeli nawet będą te komplikacje, to wszystko dobrze się zakończy. To taki fałszywy alarm. Pozdrawiam

dziękuję; postaram się podchodzić nie całkiem na serio, ale wróżby dotychczas były trafione i ciężko mi mrużyć oko ;) ; jak skończy sie czerwiec dam znać jaki efekt był interpretacji rozkładu.....


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2014, o 21:25 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 314
Podziękowań: 39
Hmm, z tymi kartami chyba jeszcze nie miałam "styczności", także chętnie skorzystam.

Jeśli jest taka mozliwość, to chciałabym ogólnie - sferę uczuciową, jak się w kartach przedstawia, bez nastawienia na konkretna osobę czy zdarzenie.

Jeśli niezbędne jest zamknięcie czasu w ramy, to może najbliższe 2 miesiące.

Pozdrawiam

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2014, o 13:28 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Zagubiona napisał(a):
Hmm, z tymi kartami chyba jeszcze nie miałam "styczności", także chętnie skorzystam.

Jeśli jest taka mozliwość, to chciałabym ogólnie - sferę uczuciową, jak się w kartach przedstawia, bez nastawienia na konkretna osobę czy zdarzenie.

Jeśli niezbędne jest zamknięcie czasu w ramy, to może najbliższe 2 miesiące.

Pozdrawiam


bocian, jeździec, wieża; podsuma: jeździec

Nie wiem czy jesteś w związku, ale karty sugerują, że zanosi się na duże zmiany w Twojej sferze uczuciowej. Otrzymasz wiadomość, która zmieni bieg wydarzeń w Twoim życiu lub w ogóle zacznie się zupełnie nowy etap za sprawa jakiegoś samotnego mężczyzny.
W podsumie wyszła karta zmian i nowych sytuacji, które wydarzą się bardzo szybko - myślę, że szybciej niż te 2 m-ce.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2014, o 23:54 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 314
Podziękowań: 39
Dzięki za wróżbę.

Chwilowo interpretacja niemożliwa, ale jeśli faktycznie jakieś zmiany się pojawia - dam znać :)

Pzdr.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2014, o 13:14 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 cze 2014, o 12:54
Posty: 9
Podziękowań: 1
Witam :)
Chciałabym prosić o wróżbę "na pracę" Od prawie 6 miesięcy jestem bezrobotna. Firma do której złożyłam ofertę, wstrzymała decyzję, przechodzą reorganizację a teraz w ogóle postanowili ogłosić przetarg na usługę. Czy w końcu dostanę jakąkolwiek pracę?
Tatiana 23.01.1967


Ostatnio edytowano 4 cze 2014, o 13:17 przez Tati, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 cze 2014, o 17:47 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 cze 2014, o 12:54
Posty: 9
Podziękowań: 1
Asiu, czy Twoja oferta jest już nieaktualna? Bo czekam,czekam...
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 10 cze 2014, o 20:12 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Tati napisał(a):
Asiu, czy Twoja oferta jest już nieaktualna? Bo czekam,czekam...
Pozdrawiam

Przepraszam Cię, jestem trochę zaganiana. Jutro postaram się odpowiedzieć


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL