Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 189 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lis 2014, o 17:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 lip 2014, o 11:44
Posty: 11
Podziękowań: 1
mgielka napisał(a):
ZAMĘT, PODRÓŻE i ON - obie odwrócone

Duży ruch koło Was (zamęt ;) )Wiele zmian w sprawie o jakiej myślałaś, gdy pytanie pisałś. Zmiany będą na Twoją korzyść. Będzie szansa na naprawę błedów i pochopnie podjętych decyzji. Uwolnisz sie od uzależnienia a także podejmiesz kroki na drodze do własnego szczęścia. Hm karty pokazuję mi jakiś romans, który otworzy Ci oczy ;). Twój był partner to kotoś w rodzju uwodziciela, nieszczery i nie odpowiada za swoje czyny. Okropny zazdrosnik . Karty radza byś się trzymała od neigo z daleka. I jeszcze pokazują go w swietle osoby , która nigdy nie bedzie wierna

Witaj. Minął miesiąc więc czas na weryfikacje :)
W sprawie o której myślałam dużo się działo ale głównie w mojej głowie. Zmian niestety nie zauważyłam ani na lepsze ani na gorsze. Chyba, że coś się dzieje o czym nie wiem :) Romansu nie było ale za to chyba skończyłam z jednym uzależnieniem (mam taką nadzieję ;) )

dziękuję za poświęcony czas!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 18:41 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
ketiko12345 napisał(a):
Witam Mgiełko ;)

Czy czekają mnie zmiany w sferze uczuciowej w najbliższym czasie?? Kasia 09.12.1994 pozdrawiam

Wróżę tylko na miesiąc

w listopadzie nie ma żadnych zmian. Za to poczujesz co to jest przyjaźń oraz wieź rodzinna. pan , który się pojawi to jeszcze nei ten on jest z tych co to pobawią się , wykorzystają i zostawią. Poczekaj bo los szykuje Ci zmiany, jeszcze nei w listopadzie ale coś już tam widac na horyzoncie. Rada kart : bywaj nie zamykaj się w 4 ścianach

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 19:19 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Wspaniała Mgiełko,

ogromniaste dzięki:)) ale co z uczuciami?? Proszę z całego serducha....

Dziękuję




mgielka napisał(a):
freespirit31 napisał(a):
Witaj Przemiła Mgiełko weryfikacja i serdeczna prośba o wróżbę na listopad,


W listopadzie czeka Ciebie sukces finansowy ;) Normalnie same plusy i napływ gotówki. Będziesz zarabiała lub coś wygrasz a moze i spadek kto wie. W kazdym razie pieniążków Ci nie zabraknie. Poszerzysz kontakty zwiazane z rozwojem w pracy - firmie. Podniesiesz swoje kwalifikacje. Ten miesiąc bedzie obfitował w sprawy zwiazane z życiem finansowym. Owszem pojawi sięnawet pokusa zarobienia większych pieniążków nie całkiem legalnie no cóz lepeij tego nei rób sa koło Ciebei zawistnicy, gotowi podstawić haka


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 23:02 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
freespirit31 napisał(a):
Wspaniała Mgiełko,

ogromniaste dzięki:)) ale co z uczuciami?? Proszę z całego serducha....

Dziękuję


Powróżyłam ogólnie bo nie napisałaś , ze chcesz na uczucia . Czasami w ogólnej wychodzą uczucia jeśli mają odegrac jakąś rolę. Tu nie wyszły więc bedzie to miesiąc finansów a nei uczuć

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2014, o 19:59 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
mgielka napisał(a):
raffia napisał(a):
Mam jednak pytanie na najbliższy miesiąc. Czy zdarzy sie coś co przerwie monotonię życia. Czy zapowiadaja się jakieś zmiany w moim życiu?
Dziękuję serdecznie


praca, komfort - odwrócona, fortuna


W przeiągu tego miesiąca najwazneijsze bedzie dla Ciebie dokształcanie i praca. W tej dziedzinie możesz osiągnąć zadowolenie. Co do uczuć to tu wychodzi raczej stagnacja. Ty jakby sie już poddałaś . Nie wierzysz w miłość przez co zaczynasz "gorzknieć" W podsumownaiu ciągle na pierwsze miejsce wychodzi praca tak jakbyś w niej chciała zamknąc swoje porażki uczuciowe. Na tym polu piękny miesiąc. Żeby wyjść z monotonii powinnas sie zapisac na jakis kurs , a moze ćwiczenia - np. zumba ?. Sprawdz co oferuje najbliższy dom kultury i zapsz się na coś. Wyjdź do ludzi. Tak radza karty

Weryfikacja: zgadza sie w zupelności że praca zdominowala ten miesiąc. W uczuciach zastój =(( , i zaczęłam gorzknieć, wszystko sie sprawdziło-stety i niestety ;-)
Poproszę o przepowiednię uczuciową na listopad, może coś nowego sie pojawi ;-)
Pozdrawiam
Basia


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2014, o 19:10 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
Witam,
poproszę o przepowiednię na uczucia/miłość na najbliższy miesiąc.
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2014, o 23:16 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 32
Podziękowań: 3
mgielka napisał(a):
Inka92 napisał(a):
Mgiełko, też chciałabym prosić o wróżbę na następny miesiąc:)


dziękuję za weryfikację :)

wróżba 20.10-21.11.2014
Rozwój, Szansa i Fortuna

Piękne karty ;)))

Pięknymiesiąc zarówno w życiu zawodowym, prywatnym jak i uczuciowym. Prawdopodobna ciekawa oferta szkoleniowa lub związana z awansem , zmiana pracy ( jesli jej nie masz to właśnei bedzie okazja by ja zdobyć). Oferta warta zastanowienia. W uczuciu też jekis pozytywne zmiany ;). Serduszko mocniej zabije. Bardzo mocno przwija się tu aspekt zawodowy. Własnei pomagają Ci siły wyższe. Czas spełniania marzeń. Nie bój sie ryzykowac. Jest to dobry czas dla ludzi odwaznych chcących spełniac marzenia zarówno zawodowe jak i uczuciowe. Pamiętaj siwat do odwaznych nalezy. Nie bój pierwsza wychodzić z inicjatywą. Nic nei tracisz a zyskac mozesz wiele. To dotyczy spraw zawodowych jak i sercowych. masz szanse na pomnozenie finansów. Pamiętaj kto pierwszy wyciąga rekę ten wygrywa.


Droga Mgiełko,
Wracam z weryfikacją.
Twoja wróżba sprawdziła się dla mnie jak najbardziej pozytywnie.
Dostałam możliwość dokształcenia się oraz zrobienia certyfikatu :)
Jeśli chodzi o uczucia to tak, ktoś tam się pojawił ale tak jak Ty to widziałaś, to ode mnie powinna wyjść z inicjatywą.
Bardzo Ci dziękuję:)
Jeśli można, chciałabym prosić o wróżbę na następny miesiąc.
Jeszcze raz dziękuję!:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2014, o 17:13 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
mgielka napisał(a):
Alle62b napisał(a):
Hej Mgiełko

Wróżba jak najbardziej sprawdzona. Stabilizacja była aż do bólu. Nie mam co narzekać. Lubie stabilizacje :)

Prosze o wróżbe na listopad. Może coś się wesołego zadzieje, mam nadzieje :)

Pozdrawiam Ela


No tak ;)) obżydła Ci stabilizacja ? Mówisz i masz( pamiętaj na przyszłosć uwazaj co sobei życzysz ) Wyszła mi karta zamęt i miłośc ;))

Wielkie przemiany duchowe, teraz to Twój czas zaczneisz rozwijac sie ezoterycznie i to w szybkim tepie. Czekaja Ciebie tez jakies podróże rekreacyjne lub rodzinne ale z nutka przygody. Zmiany na kazdej płaszczyźnei zycia i to takie na które nie mamy wpływu. Nowy romans lub nawet powazny związek. No cóż miesiąc energiczny ;) Listopad zakochasz sie i to wielkim uczuciem ;))


Witaj Mgiełko

Czas na weryfikacje :)

Z wróżby sprawdził sie tylko zamęt który był i jest w mojej głowie :) zresztą to mój stary znajomy "bałaganiarz" ;)
Dziekuję Ci ślicznie za zabawe i mam nadzieje że w jakimś stopniu byłam pomocna :)

Pozdrawiam serdecznie :) :-h


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2014, o 17:38 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
mgielka napisał(a):
Arpi napisał(a):
Witaj Mgiełko.
Mogę prosić o ogólną wróżbę na listopad? Dzięki
Jakub


Miesiąc pełen optymizmu. warunki będa sprzyjały pomnażaniu dochodów. Staranne wykonywanie obowiązków, dbanie o rowój i upór sprawią, ze bedziesz na dobrej droodze do sukcesu. Podniesiesz tez swoje kwalifikacje (ukończysz zaczete kursy itp). Wykorzystasz też swoje zdolności twórcze i manualne.. czeka Ciebie jakiś rozgłos (trzymam kciuki) . Bezpieczeństwo materialne w listopadzie ale tez i odłożenie czegoś na starość. Podejmiesz też jakieś inwestycje na przyszłosć i tu karty radza dokładną analize i rozwagę tak by inwestycja pomogła w trudnych czasach.


Koniec miesiąca, więc wypada dać weryfikację.
Tak jak napisałaś listopad był materialnie bezpieczny. Wszystko układało się w miarę okej, ale to pewnie cisza przed burzą ;) Nie było podnoszenia kwalifikacji itd Na szczęście uniknąłem tego rozgłosu, o którym wspomniałaś.. co mi oczywiście pasuje. Wolę żyć w cieniu xd
Co do inwestycji... poświęciłem sporo czasu by zjednać sobie kilku ludzi, którzy mogą okazać się przydatni w przyszłości. Nie wiem czy można to do tego zaliczyć, ale jeśli tak to wróżba częściowo się sprawdziła ;)
Pozdrawiam!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2014, o 19:50 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 23:57
Posty: 5
Podziękowań: 0
Witam
Bardzo proszę o wróżbę
Urodziłam się 11.05.1971. Chciałabym wiedzieć co z moim życiem dalej?
Praca, czy ją znaję, jaką i kiedy? Czy w Polsce czy w niemczech? miłość,pienidze? zdrowie.
pozdrawima serdecznie
Renata P.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL