Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 189 ] 
Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 paź 2014, o 16:38 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dziękuję Anetko za weryfikację ;))

inka21 napisał(a):
witam , proszę cie Mgiełko o sprawdzenie mojej sytuacji w małżenstwie. Czy mąż przestanie się interesowac Martą. Moja data ur 21 01 1978r , mąż Marcin 30 10 1977r


Ja wróżę tylko na miesiac tymi kartami. Jak chcesz to zadaj to pytanko Asi

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2014, o 11:43 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2014, o 17:58
Posty: 17
Podziękowań: 2
Dziękuję ci bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2014, o 15:30 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Witaj Mgiełko.
Mogę prosić o ogólną wróżbę na listopad? Dzięki
Jakub


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 29 paź 2014, o 09:22 
Kreator

Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 07:40
Posty: 51
Podziękowań: 8
mgielka napisał(a):

PRZEMOC, WIERONOŚĆ, STABILIZACJA - odwrócona

Wartości materialne będa dominujące w tym miesiacu , ale uważaj byś się w coś nie wplątała bo okazji do zarobków poza prawem nie braknie. Jesli sie w nie wplaczesz to wyjscia nie będzie. W partnerstwie relacje dobre ale warto wypracowac wspólne zasady na przyszłosć. Dzięki temu uda sie uniknać błędów w przyszłosci. Ten miesiac zgodny i harmonijny pod względem uczuć. Niestety będzie u Ciebie szwankować terminowość. Niedotrzymanie terminów grozi utratą zarobków lub dobrych przyjaźni


faktycznie cały miesiąc kręcił się dookoła kasy :) związane to było z moim wyjazdem :) okazja do zarobku była taka nie do końca poza prawem, ale i tak zrezygnowałam :) tu stanowczo chciano by więcej przysług jeżeli zrobiłabym jedną.

Z terminowością faktycznie było kiepsko ale ... wszystko na razie skończyło się dobrze spięłam się i dałam radę :D

Mgiełko :) oczywiście proszę o kolejną ogólną wróżbę na listopad :)
Ania


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2014, o 10:36 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 20:52
Posty: 36
Podziękowań: 7
mgielka napisał(a):
ew17 napisał(a):
FART odwrócona- ogólna:
Nie załamuj rąk tylko działaj. Nie rozpaczaj tylko szukaj dróg wyjścia bo zawsze jakieś są. Ogólnie mimo, ze karta odwrócona, jest to dobry miesiac tylko musisz pamietac aby naparawiac a nie beczeć jak coś nei wyjdzie.

POKUTA- odwrócona- uczelnia
Tu już nic się nie da zrobić . Musisz teraz czekac tylko na jakieś decyzje . Już nic nie zalezy od ciebie tylko od innych

CHOROBA- odwrócona: uczucia
Jesli masz partnera to naprawić wasze relacje mogą tylko szczere rozmowy . Nie daj się sprowokowac do kłotni. Jeśli go nei masz to w tym miesiacu raczej się nie pojawi taki a jesli kogos poznasz to weź go pod lupę


Witaj Mgiełko :)

Weryfikacja:
Generalnie wróżba bardzo trafiona, miesiąc spokojny i bez szaleństw. Jedyne co to koniec miesiąca nerwowy w uczuciach.

Proszę o wróżbę na listopad (finanse/praca i relacje z ludźmi) :)
Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2014, o 14:23 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 paź 2014, o 14:15
Posty: 21
Podziękowań: 4
Proszę o wróżbę na listopad :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2014, o 20:44 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Hej Mgiełko

Wróżba jak najbardziej sprawdzona. Stabilizacja była aż do bólu. Nie mam co narzekać. Lubie stabilizacje :)

Prosze o wróżbe na listopad. Może coś się wesołego zadzieje, mam nadzieje :)

Pozdrawiam Ela


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2014, o 22:10 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 38
Podziękowań: 0
Mgiełko.
Proszę o wróżbę na Listopad dane w pw :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2014, o 09:55 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Witaj Przemiła Mgiełko weryfikacja i serdeczna prośba o wróżbę na listopad,

Co do pracy, to rzeczywiście w pracy mojej nieodłączny jest mężczyzna, i jest to dziwna relacja bo wyczuwamy między sobą chemię ale posuwa się to w żółwim tempie i czasem tracę nadzieję a bardzo bym chciała żeby jednak między nami pozytywna więź się narodziła i w związku z tym uczucie. Póki co odbieram od niego czasem ciepłe czasem zimne sygnały ale może dlatego, że to typowy zodiakalny Byk??
Z pięniedzmi racja- trochę przyszalałam z wydawaniem ale staram się obecnie nadrobić straty:)

Co do miłości, związku niestety propozycji nie było, bo jestem singielką, ale relacja z mężczyzna z pracy daje mi wiele do myślenia choć nadzieje, że jednak coś z tego będzie są nikłe. Czuję do niego coś więcej niż zauroczenie, zadurzenie bo znamy się już trochę i w sumie on wie co jest grane, coś jednak go powstrzymuje (myślę, że przeszłość i relacje z byłymi partnerkami).

Mgiełko w związku z tym bardzo proszę o to samo czyli wróżbę na listopad na pracę, finanse, uczucia. Dziękuję za Twój czas i za to, że chętnie odpowiadasz na wszelkie pytania.

Pozdrawiam Ciebie Ciepło

Marzena 14grudnia81




mgielka napisał(a):
freespirit31 napisał(a):
Dobry wieczór Mgiełko,

i ja dołączam się do prośby o wróżbę, jeśli znajdziesz chwilę czasu bardzo proszę o wskazówkę-wróżbę na jesień tego roku, ogólną na pracę/finanse, sferę uczuciową.
Będę wdzięczna za Twój poświęcony czas.
Dziękuję i życzę pięknej złotej słonecznej jesieni.

Marzena 14grudnia81


Zgodnie z regulaminem wróżę tylko na miesiac i konieczna jest weryfikacja. Wróżbę
otrzymasz na październik

Praca: On dociagnięta Ona i jeszcze dociągnięta Pokusa- odwrócona. Nie wiem czy prowadzisz jakas firmę rodzinną z mężczyzną a własciwie partnerem, czy tez moze masz wspólnika w interesie lub jeszcze co innego ale w sprawach pracy nieodłaczny jest mężczyzna. Jesli nie masz pracy to byc moze ktoś rodzaju męskiego bedzie Ciebie kusił na coś nielegalnego. Kusza Ciebie łatwe zarobki. Sama tak naprawde nei wiesz co chcesz robić. Będzie duza pokusa zarobienia dosyć duzych pieniędzy ale niekoniecznie zgodnie z prawem

[b]finanse
: Odpust - odwrócona[/b] tu nasąpi mały zgrzyt finansowy. Gdzies wczesniej popełniłas bład a teraz będziesz to odczuwac. Istnieje szansa naprawy tego błedu i przez co poprawę finansów.

[b]uczucia: rozwój[/b] w sprawach uczuć bardzo dobrze. tu relacje idealne. Mozliwośc propozycji małżeństaw a jesli juz jesteś w prawnym związku to sama sielanka


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 12:46 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Arpi napisał(a):
Witaj Mgiełko.
Mogę prosić o ogólną wróżbę na listopad? Dzięki
Jakub


Miesiąc pełen optymizmu. warunki będa sprzyjały pomnażaniu dochodów. Staranne wykonywanie obowiązków, dbanie o rowój i upór sprawią, ze bedziesz na dobrej droodze do sukcesu. Podniesiesz tez swoje kwalifikacje (ukończysz zaczete kursy itp). Wykorzystasz też swoje zdolności twórcze i manualne.. czeka Ciebie jakiś rozgłos (trzymam kciuki) . Bezpieczeństwo materialne w listopadzie ale tez i odłożenie czegoś na starość. Podejmiesz też jakieś inwestycje na przyszłosć i tu karty radza dokładną analize i rozwagę tak by inwestycja pomogła w trudnych czasach.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL