Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 189 ] 
Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 paź 2014, o 18:34 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 33
Podziękowań: 3
Mgiełko, też chciałabym prosić o wróżbę na następny miesiąc:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 21 paź 2014, o 17:38 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Tsuzumi napisał(a):
I proszę o wróżbę na miłość na następny miesiąc. Chociaż nie spodziewam się niczego wielkiego ;)

Dziękuję za weryfikację :))

wróżba na następny m-c ( 20.10-21.11.2014)

Szansa - odwrócona, Nadzieja - odwrócona, Bogactwo

Niestety przegapisz szansę na realizację własnych planów. Arogancja i niekompetencja będzie miała na to wpływ. Coś się nie uda. Najblizesz otoczenie bedzi Ci roviło pod górkę. Znacznie oddalisz się od swoich marzeń i zaczniesz popadac w stan przygnębienia. Nie wolno Ci tego robić. To jest stan do przeczekania. nie poddawaj się. Przeczekaj a dalej bedzie już tylko lepiej. Nie rezygnuj z marzeń. Masz dobre pomysły ale jak szybko je zaczynasz tak szybko kończysz tzw. słomiany zapał . Daj swoim pomysłą szansę na rozwój wszak nei od razu Rzym zbudowano. Znajdź coś co Ciebie zainteresuje na dłuzej. Jezli się nei poddasz to pod koniec miesiąca nadejdzie szansa na realizacje planów . Nastanie wtedy czas spełniania marzeń na kazdej dziedzinie życia. Warunek - nie dawaj się melancholi i przygnębieniu. nie poddawaj się

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2014, o 17:48 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Inka92 napisał(a):
Mgiełko, też chciałabym prosić o wróżbę na następny miesiąc:)


dziękuję za weryfikację :)

wróżba 20.10-21.11.2014
Rozwój, Szansa i Fortuna

Piękne karty ;)))

Pięknymiesiąc zarówno w życiu zawodowym, prywatnym jak i uczuciowym. Prawdopodobna ciekawa oferta szkoleniowa lub związana z awansem , zmiana pracy ( jesli jej nie masz to właśnei bedzie okazja by ja zdobyć). Oferta warta zastanowienia. W uczuciu też jekis pozytywne zmiany ;). Serduszko mocniej zabije. Bardzo mocno przwija się tu aspekt zawodowy. Własnei pomagają Ci siły wyższe. Czas spełniania marzeń. Nie bój sie ryzykowac. Jest to dobry czas dla ludzi odwaznych chcących spełniac marzenia zarówno zawodowe jak i uczuciowe. Pamiętaj siwat do odwaznych nalezy. Nie bój pierwsza wychodzić z inicjatywą. Nic nei tracisz a zyskac mozesz wiele. To dotyczy spraw zawodowych jak i sercowych. masz szanse na pomnozenie finansów. Pamiętaj kto pierwszy wyciąga rekę ten wygrywa.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2014, o 17:48 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Czy kogoś pominęłam ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2014, o 08:36 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 84
Podziękowań: 6
Dzien dobry Mgielko.
Chyba mnie pominelas, bo nie mam wrozby na nastepny miesiac :-( ,albo nie widze?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 23 paź 2014, o 20:42 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Dorota1212 napisał(a):
Dzien dobry Mgielko.
Chyba mnie pominelas, bo nie mam wrozby na nastepny miesiac :-( ,albo nie widze?


Z tego co widze zrobiłaś tylko weryfikację, ale nie prosiłaś o wróżbę.

Myślę , ze dalej chcesz na miłosć więc pod tym kątem wybrałam karty :

Ona , Fart - odwrócona

Twój związek to jeszcze nie to. To moze być cudowny romans ale nic więcej. Z tego związku małzeńskiego lub bardziej stałego nei bedzie. Pan ceni sobie swobodę. W tym związku Ty bedziesz dawała i się starała a on dalej w dystansie. Nawet jeśli w czymś się zdeklaruje to będa to puste słowa.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2014, o 22:00 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 16 paź 2014, o 12:13
Posty: 1
Podziękowań: 0
mnie pominęłaś :)

_________________
westom.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2014, o 18:33 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
ha ha serio ? a co takiego chciałes/ aś wiedzieć ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2014, o 13:24 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2014, o 17:58
Posty: 17
Podziękowań: 2
witam , proszę cie Mgiełko o sprawdzenie mojej sytuacji w małżenstwie. Czy mąż przestanie się interesowac Martą. Moja data ur 21 01 1978r , mąż Marcin 30 10 1977r


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2014, o 14:15 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Tą prace masz do końca miesiąca więc powróze na listopad

POKUSA - odwrócona, PARTNERSTWO


W tej obecnej pracy nie zostaniesz. Niestety nie ułożyło Ci sie z przełożonymi, więc nei przedłużą Ci umowy.
Przed Tobą nowa szansa i nowe perspektywy . Pojawi sie kuszaca propozycja, ale konieczne jest obowiązkowe wręcz podniesienie kwalifikacji . Bez tego nie ruszysz. Warto w siebie zainwestowac.[/quote]
W obecnej pracy to ja rezygnuję oni chcieli abym została.
Źle zadałam pytanie,bo chodziło mi, czy uda mi się w październiku znaleźć nową pracę?
Jak możesz to poproszę jeszcze raz o karty.
Aneta[/quote]

Nie trzeba rozkładac jeszcze raz kart bo brałam to pod uwage i karty pokazały, ze mozesz szukać ale aby coś zacząć potrzeba zmienić kfalifikacje i dopiero w listopadzie będzie mozna coś podpisac ale nie jest powiedziane czy na poczatku czy pod koniec miesiąca[/quote]
Weryfikują wróżbę, osoba, która miała mnie zastąpić odeszła, a mi zaproponowano podwyżkę, na dzień dzisiejszy zostaję w obecnej pracy.
Aneta


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL