Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 189 ] 
Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 2 lis 2014, o 12:51 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
chili napisał(a):
Mgiełko :) oczywiście proszę o kolejną ogólną wróżbę na listopad :)
Ania

Tu raczej spokojny miesiac taki bardziej sielankowy . Wszystkiego bedzie po trochu. Niemniej jednak na spokonie. W zdrowi wszystko ok , w uczuciach tez i w pracy też. Ważne jest byś panowała nad emocjami.Najbardziej wyraźnie widac życie rodzinne i na tym skupi się listopad. Jezlei masz dziecko to własnei jego problemy moga byc nr 1 w listopadzie, jeśłi nei masz ty to ktoś bliski w rodzinie a Ty bedziesz starała się pomóc Karty radza byś nie popadała w zwąpienie i nie dała soba manipulowac

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 12:57 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
ew17 napisał(a):

Proszę o wróżbę na listopad (finanse/praca i relacje z ludźmi) :)
Pozdrawiam.


Listopad będzie nispokojnym miesiącem. Karty radza byś nie zaczynała niczego nowego. Mozłiwe ochłodzenie uczuć.Będziesz rozczulała się nad swoim losem i problemami jakie staną na Twojej drodze. Powinnas wszytko dokładnie sprawdzac i analizowac, gdyż lekcewazenie tego przyniesie straty. Jezli czekałaś na awans lub podwyżkę to niestty nie otrzymasz tego ze względu na złą kondycję finansową zakladu pracy . jezli masz firmę i czekałaś na ważny kotrakt czy zlecenie - tez to nei wyjdzie. Karty radza by szukac rozwiązań na własną ręke ( nowa praca czy inni kontrachenci)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 13:03 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
niki7 napisał(a):
Proszę o wróżbę na listopad :)

Nie podałaś/eś imienia nawet nie wiem jakiej płci jesteś.
Postaram sie zrobić wróżbę

Miesiac pod wpływem osoby płci męskiej i to takiego osobnika co to nie dotrzymuje słowa i raczej lubi flirty.Jest lekkomyślny i uważa sie za najmoądrzejszego.
Głownie on będzie zaprzatał Twoją głowę.

Listopad to tez wszelka pomyślność jeśli chodzi o naukę. Jezli masz jakies egzaminy to je zdasz. Jeżlei zajmujesz się twórczoscią to wypłyniesz na szerokie wody, Jeśli ezoteryką to będziesz się rozwijac w szybkim tępie - wejdziesz na wyższy poziom

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 13:09 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Alle62b napisał(a):
Hej Mgiełko

Wróżba jak najbardziej sprawdzona. Stabilizacja była aż do bólu. Nie mam co narzekać. Lubie stabilizacje :)

Prosze o wróżbe na listopad. Może coś się wesołego zadzieje, mam nadzieje :)

Pozdrawiam Ela


No tak ;)) obżydła Ci stabilizacja ? Mówisz i masz( pamiętaj na przyszłosć uwazaj co sobei życzysz ) Wyszła mi karta zamęt i miłośc ;))

Wielkie przemiany duchowe, teraz to Twój czas zaczneisz rozwijac sie ezoterycznie i to w szybkim tepie. Czekaja Ciebie tez jakies podróże rekreacyjne lub rodzinne ale z nutka przygody. Zmiany na kazdej płaszczyźnei zycia i to takie na które nie mamy wpływu. Nowy romans lub nawet powazny związek. No cóż miesiąc energiczny ;) Listopad zakochasz sie i to wielkim uczuciem ;))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2 lis 2014, o 13:16 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
halcia 17 napisał(a):
Mgiełko.
Proszę o wróżbę na Listopad dane w pw :)

Intensywny miesiac Ci się szykuje. Będzie wiele niespodziewanych wiadomosci zarfówno tych dobrych jak i złych. Trudnosci rodzinne i finansowe. Wszystko należy dokładnie analizowac. Wisi nad Tobą pomocna dłoń . Los pomoze ci wszystko przetrwac. Nie mozesz dac się tylko poniesć emocjom. Pamie taj to Ty jesteś kreatorem swego życia.Nie ignoruj bóli głowy. konieczna wizyta lekarska nie wiem moze z©ób tomograf lub inne badanie głowy.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 13:22 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
freespirit31 napisał(a):
Witaj Przemiła Mgiełko weryfikacja i serdeczna prośba o wróżbę na listopad,


W listopadzie czeka Ciebie sukces finansowy ;) Normalnie same plusy i napływ gotówki. Będziesz zarabiała lub coś wygrasz a moze i spadek kto wie. W kazdym razie pieniążków Ci nie zabraknie. Poszerzysz kontakty zwiazane z rozwojem w pracy - firmie. Podniesiesz swoje kwalifikacje. Ten miesiąc bedzie obfitował w sprawy zwiazane z życiem finansowym. Owszem pojawi sięnawet pokusa zarobienia większych pieniążków nie całkiem legalnie no cóz lepeij tego nei rób sa koło Ciebei zawistnicy, gotowi podstawić haka

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 13:27 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
ella napisał(a):
Witam. Mogę prosić o wróżbę na listopad. Nigdy nie miałam stawianych tych kart, jest to dla mnie nowość. Szczególnie interesują mnie kwestie nowego związku i nowej pracy. Podam drugie imię Joanna 1967. Dziękuję


W listopadzie jeśłi chodzi o zwiazek to stabilizacja i pełna sielanka.Ten nowy ktoś jest osobą godną zaufania. To będzie miesiąc szczescia w miłości.
W nowej pracy tez sam sukces. Podpisanie umowy i dzięki temu zysk finansowy i uznanie otoczenia. Jeżeli masz jakieś palny zawodowe to karty radza byś je wdrożyła w życie bo one przyniosą stabilizację materialną na długie lata. Te wszystkie zmiany będa gwąłtowne i będzie się duzo pozytwnego działao w szybkim tępie

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 13:29 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Zyczę by te dobre się Wam spełniały a te złe - nie ;)

Jeżeli kogoś pominęłam niech się przypomni

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 15:28 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
mgielka napisał(a):
Alle62b napisał(a):
Hej Mgiełko

Wróżba jak najbardziej sprawdzona. Stabilizacja była aż do bólu. Nie mam co narzekać. Lubie stabilizacje :)

Prosze o wróżbe na listopad. Może coś się wesołego zadzieje, mam nadzieje :)

Pozdrawiam Ela


No tak ;)) obżydła Ci stabilizacja ? Mówisz i masz( pamiętaj na przyszłosć uwazaj co sobei życzysz ) Wyszła mi karta zamęt i miłośc ;))

Wielkie przemiany duchowe, teraz to Twój czas zaczneisz rozwijac sie ezoterycznie i to w szybkim tepie. Czekaja Ciebie tez jakies podróże rekreacyjne lub rodzinne ale z nutka przygody. Zmiany na kazdej płaszczyźnei zycia i to takie na które nie mamy wpływu. Nowy romans lub nawet powazny związek. No cóż miesiąc energiczny ;) Listopad zakochasz sie i to wielkim uczuciem ;))


Ha ha. Serdeczne dzieki Mgielko :)

Na marginesie to ja jestem fanka stabilizacji i nic mi nie zbzydlo i nie chce absolutnie tu nic zmienic a wrecz przeciwnie marze o lepszym :)
Zobaczymy :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 15:56 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 maja 2014, o 00:25
Posty: 28
Podziękowań: 0
Witam Mgiełko ;)

Czy czekają mnie zmiany w sferze uczuciowej w najbliższym czasie?? Kasia 09.12.1994 pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL