Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 189 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lis 2014, o 21:27 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Werfyfikacja:

niestety nie było jakiś większych napływów gotówki i możliwości, ale fatycznie miesiąc krecił się pod znakiem finansów, dużo myślenia na ten temat, i może nie otrzymałam jakiejś większej gotówki ale otrzymałam prezent wartościowy więc coś w tej wróżbie było.
Mgiełko poproszę wróżbę na miesiąc grudzień jeśli możesz" uczucia, praca, finanse
Z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę Tobie pięknego bajkowego grudnia, cudownych nadchodzących świąt, spokojnych, radosnych świątecznych dni oraz wyjątkowej, pięknej noworocznej zabawy.

Wszystkiego Naj

Jeszcze raz dziękuję za czas i Twoją pracę

Marzena14grudzień8jeden



freespirit31 napisał(a):
Wspaniała Mgiełko,

ogromniaste dzięki:)) ale co z uczuciami?? Proszę z całego serducha....

Dziękuję




mgielka napisał(a):
freespirit31 napisał(a):
Witaj Przemiła Mgiełko weryfikacja i serdeczna prośba o wróżbę na listopad,


W listopadzie czeka Ciebie sukces finansowy ;) Normalnie same plusy i napływ gotówki. Będziesz zarabiała lub coś wygrasz a moze i spadek kto wie. W kazdym razie pieniążków Ci nie zabraknie. Poszerzysz kontakty zwiazane z rozwojem w pracy - firmie. Podniesiesz swoje kwalifikacje. Ten miesiąc bedzie obfitował w sprawy zwiazane z życiem finansowym. Owszem pojawi sięnawet pokusa zarobienia większych pieniążków nie całkiem legalnie no cóz lepeij tego nei rób sa koło Ciebei zawistnicy, gotowi podstawić haka


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 2 gru 2014, o 14:15 
Kreator

Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 07:40
Posty: 51
Podziękowań: 8
mgielka napisał(a):
Tu raczej spokojny miesiac taki bardziej sielankowy . Wszystkiego bedzie po trochu. Niemniej jednak na spokonie. W zdrowi wszystko ok , w uczuciach tez i w pracy też. Ważne jest byś panowała nad emocjami.Najbardziej wyraźnie widac życie rodzinne i na tym skupi się listopad. Jezlei masz dziecko to własnei jego problemy moga byc nr 1 w listopadzie, jeśłi nei masz ty to ktoś bliski w rodzinie a Ty bedziesz starała się pomóc Karty radza byś nie popadała w zwąpienie i nie dała soba manipulowac


Było spokojnie, wręcz nudnawo :) to taki miesiąc o którym nie wiadomo co w zasadzie napisać :) całe szczęście nikt w rodzinie nie miał poważniejszych problemów :), a w zwątpienie czasem ciężko nie popadać jak wieje stagnacją :( :P

I standardowo poproszę na grudzień wróżbę ogólną :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 7 gru 2014, o 13:42 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 83
Podziękowań: 6
mgielka napisał(a):
Dorota1212 napisał(a):
Dzien dobry Mgielko.
Chyba mnie pominelas, bo nie mam wrozby na nastepny miesiac :-( ,albo nie widze?


Z tego co widze zrobiłaś tylko weryfikację, ale nie prosiłaś o wróżbę.

Myślę , ze dalej chcesz na miłosć więc pod tym kątem wybrałam karty :

Ona , Fart - odwrócona

Twój związek to jeszcze nie to. To moze być cudowny romans ale nic więcej. Z tego związku małzeńskiego lub bardziej stałego nei bedzie. Pan ceni sobie swobodę. W tym związku Ty bedziesz dawała i się starała a on dalej w dystansie. Nawet jeśli w czymś się zdeklaruje to będa to puste słowa.




Witam serdecznie.
W ciągu tego miesiąca, pan przyjechał z wizytą, twierdząc, że na razie ma problemy ze swoimi dziećmi i może się nie kontaktować, ponieważ różne nieprzyjemne rzeczy Go spotkały. Ja co prawda też nie mam za bardzo teraz czasu, ponieważ podjęłam nową pracę i aż tak bardzo mi nie zależało.To chyba tyle, jeśli chodzi o pana.
Ponieważ na dwa zagadnienia nie można prosić o wróżby, więc prosiłabym o przepowiednię z kart o to, co wyniknie ze sprawy, która przede mną.
Na początku stycznia mam rozprawę w sądzie i bardziej na ten temat poprosiłabym o wróżbę, za co z góry dziękuję.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2014, o 21:10 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
raffia napisał(a):
Poproszę o przepowiednię uczuciową na listopad, może coś nowego sie pojawi ;-)
Pozdrawiam
Basia


Inka92 napisał(a):
Jeśli można, chciałabym prosić o wróżbę na następny miesiąc.
Jeszcze raz dziękuję!:)


chili napisał(a):
I standardowo poproszę na grudzień wróżbę ogólną :)


Przepraszam


Nie było mnie z różnych powodów i nie mogłam zrobić wróżby. W związku z tym czy zamiast na listopad mam powróżyć na styczeń ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2014, o 21:11 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
pragnienie1105 napisał(a):
Witam
Bardzo proszę o wróżbę
Urodziłam się 11.05.1971. Chciałabym wiedzieć co z moim życiem dalej?
Praca, czy ją znaję, jaką i kiedy? Czy w Polsce czy w niemczech? miłość,pienidze? zdrowie.
pozdrawima serdecznie
Renata P.

Pragnienie ja wróżę tylko na miesiac i wejdź prosze na pierwsza stronę i dokładnie poczytaj co i jak.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 18 gru 2014, o 21:22 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
[quote="Dorota1212"
Na początku stycznia mam rozprawę w sądzie i bardziej na ten temat poprosiłabym o wróżbę, za co z góry dziękuję.[/quote]

[b]Emigracja , Zamęt - obie odwrócone, Pokuta[/b]

Twoja zbytnia pewnosć siebie nie spodoba się urzędnikowi sadowemu . Czegoś bedzie brakowało , coś wyjdzie nie tak i nic się na tej sprawie nie rostrzygnie. Terminy zostana przesunięte. Jezeli sprawa dotyczy rozwodu to będzie to dosyć trudna sprawa i albo nie wyjdzie po Twojej mysli albo będzie jakies odroczenie moze z powodu negocjatora lub innym spojrzeniu na sprawę przez partnera. Jezeli sprawa dotyczy innych aspektów to będzie szło jak wspinaczka na górę lodowa ale będzie widac światełko w tunelu. Cos tam moze wyjsć na Twoja korzyść. Czas zatoczył koło i teraz czas "wypic piwo jakie naważyłaś" Co znaczy , ze teraz zdecydują urzedy i Ty jako Ty nei masz na to już wpływu

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2014, o 19:35 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
mgielka napisał(a):
raffia napisał(a):
Poproszę o przepowiednię uczuciową na listopad, może coś nowego sie pojawi ;-)
Pozdrawiam
Basia


Inka92 napisał(a):
Jeśli można, chciałabym prosić o wróżbę na następny miesiąc.
Jeszcze raz dziękuję!:)


chili napisał(a):
I standardowo poproszę na grudzień wróżbę ogólną :)


Przepraszam


Nie było mnie z różnych powodów i nie mogłam zrobić wróżby. W związku z tym czy zamiast na listopad mam powróżyć na styczeń ?

Jesli można to poprosze na styczeń, zobaczę jaka prognoza na początek roku w moim życiu, zwłaszcza uczuciowym :-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2014, o 21:16 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 sie 2014, o 19:21
Posty: 27
Podziękowań: 1
Witaj mgiełko, bardzo bym prosiła o wróżbę na styczeń dot.sfery uczuć.Dziękuje bardzo.
Gosia


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2014, o 22:04 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 32
Podziękowań: 3
Ja też poproszę na styczeń:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2014, o 22:10 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 cze 2014, o 12:54
Posty: 9
Podziękowań: 1
Witaj Mgiełko :)
Wiem, że okres przedświąteczny,ale proszę Cię o wróżbę na miesiąc styczeń 2015.
Zamierzam otworzyć butik z ciuchami, nie mam całej kasy i liczę na dofinansowanie z Urzędu Pracy (mam sie dowiadywać w lutym). Czy to dobry pomysł? czy wypali? Jestem bez pracy juz rok. W zasadzie bardzo potrzebuję się usamodzielnić finansowo.A może jednak ktoś mnie zatrudni? :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnych Świąt.
Tatiana 23.01.1967


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL