Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 189 ] 
Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 gru 2014, o 00:15 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
raffia
MaAn
Inka92
Tati

Postaram sie zrobić dziś po południu

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2014, o 14:21 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
raffia napisał(a):
Jesli można to poprosze na styczeń, zobaczę jaka prognoza na początek roku w moim życiu, zwłaszcza uczuciowym :-)

1. Prognoza na styczeń :
Poczatek roku zapowiada się dosyć chaotycznie. Jakies niemiłe wiadomości i ogólny zamęt. Karty radza byś w tym miesiącu nie podejmowała ważnych decyzji. Jęlsi mozesz to przeczekaj i odwlekaj. Szykują się jakieś zmiany.
2. Uczucia
Tu stoja przed Toba drzwi otworem. Pojawią sie nowe mozłiwości. Coś się ruszy do przodu a coś się zakończy. WE uczuciach z decyzjami też zaczekaj.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2014, o 14:25 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
MaAn napisał(a):
Witaj mgiełko, bardzo bym prosiła o wróżbę na styczeń dot.sfery uczuć.Dziękuje bardzo.
Gosia

Były jakies nieporozumienia ale to już koniec. Styczeń będzie obfitował w sprawy sercowe. Będziesz zauroczona kimś nowo poznanym lub zobaczysz swojego partnera w nowym innym świetle. Jelsi jestes samotna to aktualnie spotkasz kogoś kto moze być własnei tym. Jełśi jesteś już w związku przeżyjesz jego rozkwit ;) koniec izolacji uczuciowej

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2014, o 14:35 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Inka92 napisał(a):
Ja też poproszę na styczeń:)

Styczeń niestety nie będzie całkiem spokojny. Praca będzie problem numer 1.
Musiasz uważać na fałszywych przyjaciół. Zdrowotnie też wystąpi jakas niespodziwana niespodzianka ;)
Jesli chodzi o uczucia tu czas pełen energii.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2014, o 14:42 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 sie 2014, o 19:21
Posty: 27
Podziękowań: 1
Dziekuję bardzo:) mam nadzieję, że to będzie wzajemne zauroczenie , nie jednostronne...ktokolwiek to będzie:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2014, o 14:46 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Tati napisał(a):
Witaj Mgiełko :)
Wiem, że okres przedświąteczny,ale proszę Cię o wróżbę na miesiąc styczeń 2015.
Zamierzam otworzyć butik z ciuchami, nie mam całej kasy i liczę na dofinansowanie z Urzędu Pracy (mam sie dowiadywać w lutym). Czy to dobry pomysł? czy wypali? Jestem bez pracy juz rok. W zasadzie bardzo potrzebuję się usamodzielnić finansowo.A może jednak ktoś mnie zatrudni? :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnych Świąt.
Tatiana 23.01.1967

Spotkasz kogoś z dawnych lat, kto pomoze Ci sporządzić dobry biznes plan. Tak teraz jest ten dobry czas na otwarcie swojego biznesu . Moze spółka partnerska ?. W styczniu tez pojawi sie dobra oferta pracy bądź współpracy. Teraz to od ciebie zalezy co wybierzesz. Jesli chodzi o urzędowe załętwienie spraw to. Wychodzi na to, ze dofinansowanie mozesz uzyskac ale wszystko przedłuzy się w czasie. Styczeń to w urzędach miesiac pełen różnych spraw i dlatego wszystko się odwlecze. Ta nowa propozycja pracy bedzie się wiązała ze zmianą miejsca zamieszkania.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2014, o 14:48 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
W tym roku koniec wróżb . Następne nastapia wkrótce . Wszystkim zycze udanych świąt i szcześliwego nowego roku

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2015, o 17:48 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Niestety jeszcze nie wróżę ...... Dam znać kiedy co i jak.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2015, o 18:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 cze 2014, o 12:54
Posty: 9
Podziękowań: 1
mgielka napisał(a):
Tati napisał(a):
Witaj Mgiełko :)
Wiem, że okres przedświąteczny,ale proszę Cię o wróżbę na miesiąc styczeń 2015.
Zamierzam otworzyć butik z ciuchami, nie mam całej kasy i liczę na dofinansowanie z Urzędu Pracy (mam sie dowiadywać w lutym). Czy to dobry pomysł? czy wypali? Jestem bez pracy juz rok. W zasadzie bardzo potrzebuję się usamodzielnić finansowo.A może jednak ktoś mnie zatrudni? :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnych Świąt.
Tatiana 23.01.1967

Spotkasz kogoś z dawnych lat, kto pomoze Ci sporządzić dobry biznes plan. Tak teraz jest ten dobry czas na otwarcie swojego biznesu . Moze spółka partnerska ?. W styczniu tez pojawi sie dobra oferta pracy bądź współpracy. Teraz to od ciebie zalezy co wybierzesz. Jesli chodzi o urzędowe załętwienie spraw to. Wychodzi na to, ze dofinansowanie mozesz uzyskac ale wszystko przedłuzy się w czasie. Styczeń to w urzędach miesiac pełen różnych spraw i dlatego wszystko się odwlecze. Ta nowa propozycja pracy bedzie się wiązała ze zmianą miejsca zamieszkania.


Witam
Niestety miesiąc ten był raczej leniwy,nie rozpoczełam tego biznensu, ponieważ zasięgnęłam opinii u "źródła" (to miała być franczyza) i nie bardzo mi się spodobało.Po za tym Franczyza nie podlega dofinansowaniu z UP :( Jezeli chodzi spotkanie starego znajomego, nic takiego nie miało miejsca w styczniu ale w lutym i owszem spotkałam dużo znajomych sprzed 30 lat :). Dowiedziałam się też o bardzo dobrze płatnej pracy, nie była jednak związana ze zmianą miejsca zamieszkania,ale niestety nie zdążyłam ...Po 30 min od tzw. "cyny" już ktoś zajął tą posadę. :(
Serdecznie pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL