Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 18:51 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Dorota1212 napisał(a):
Witam.
Jeżeli to ma służyć nauce, to ja też poproszę o wróżbę, jeśli można. Znamy się z panem od przeszło roku i różnie w tym czasie bywało. Ostatnie 3 miesiące były bardzo dobre. W połowie marca pan się rozchorował i trafił do szpitala, z którego wyszedł 30 marca. Po wyjściu zadzwonił 2 - 3 razy i od 1 kwietnia jakby zapadł się pod ziemię. Nie dzwoni, telefonów nie odbiera, jest tylko informacja, że jest w tej chwili nieosiągalny i nie wiem co się dzieje, ani co w tej sytuacji robić? Czy ten związek ma jakąś przyszłość? Jeśli mogłabym poprosić o sprawdzenie, co mówią i radzą karty, to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i z góry dziękuję za poświęcony czas.

pan (Andrzej) - 08.02.1960
ja (Dorota) - 04.05.1959


ryby, gwiazda, bociany; podsuma: słońce

Doroto, u ciebie wyszły szczęśliwe zmiany i dobry czas na doskonalenie zmian. Prawdopodobnie Pan mógł przestać się odzywać właśnie z powodu problemów zdrowotnych, to w tym czasie było ważniejsze, ale niebawem to się zmieni z korzyścią dla Ciebie.
Tutaj z podsumy serce jak wyżej. Sukces i wielkie szczęście. Bądź pewna siebie i odważna, ale z rozwagą, aby Twoja[ arogancja Cię nie pokonała.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 19:05 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2014, o 17:58
Posty: 17
Podziękowań: 2
To faktycznie niepomyślnie mi wyszło. Ale cóż, cos trzeba w życiu robić. Dziękuję Asiu


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 19:16 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
raffia napisał(a):
Witam, chcę wyjechać na wycięczkę zagraniczną w maju b.r., ale obawiam się- mam przeczucie że nie powinnam. Czy rzeczywiście lepiej bym została w kraju. Dopowiem ,ze ten wyjazd jest juz opłacony. Basia 28.08.72r


trumna, niedźwiedź, lilie; podsuma:bociany

Rzeczywiście tutaj wychodzą Twoje złe przeczucia związane z wyjazdem - tak jakbyś się bała jakiegoś wypadku czy choroby, ale dalsze karty wskazują na bezpieczeństwo za sprawą jakiegoś starszego mężczyzny starszego z rodziny (czy te obawy są związane z takim mężczyzną?) i ochronę rodziny. Z podsumy karta bocianów jest bardzo pozytywną kartą, zwiastuje ona z jednej strony zmiany (wycieczka da Ci nowe doświadczenia, może wyczekiwany odpoczynek), ale w konsekwencji stałość i szczęśliwy powrót do domu, tak jak to bywa z bocianami - wracają do swojego gniazda.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 19:18 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
inka21 napisał(a):
To faktycznie niepomyślnie mi wyszło. Ale cóż, cos trzeba w życiu robić. Dziękuję Asiu

Ja myślę, że wskazane jest potraktować tą wróżbę jako podpowiedź i zwracać baczną uwagę dookoła siebie na ludzi czy przypadkiem nie pojawi się ktoś, kto będzie chciał Ci zaszkodzić. Od Ciebie zależy jak sprawa firmy wyniknie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 20:01 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 57
Podziękowań: 8
Asia napisał(a):
raffia napisał(a):
Witam, chcę wyjechać na wycięczkę zagraniczną w maju b.r., ale obawiam się- mam przeczucie że nie powinnam. Czy rzeczywiście lepiej bym została w kraju. Dopowiem ,ze ten wyjazd jest juz opłacony. Basia 28.08.72r


trumna, niedźwiedź, lilie; podsuma:bociany

Rzeczywiście tutaj wychodzą Twoje złe przeczucia związane z wyjazdem - tak jakbyś się bała jakiegoś wypadku czy choroby, ale dalsze karty wskazują na bezpieczeństwo za sprawą jakiegoś starszego mężczyzny starszego z rodziny (czy te obawy są związane z takim mężczyzną?) i ochronę rodziny. Z podsumy karta bocianów jest bardzo pozytywną kartą, zwiastuje ona z jednej strony zmiany (wycieczka da Ci nowe doświadczenia, może wyczekiwany odpoczynek), ale w konsekwencji stałość i szczęśliwy powrót do domu, tak jak to bywa z bocianami - wracają do swojego gniazda.

Tak, moje obawy związane sa z moim ojcem, od jakiegoś czasu zmaga sie z chorobą i nie wiem czy mogę go zostawić samego, czy jak wyjadę to sobie jednak poradzi.... Trochę optymizmu z twojej wróżby bylo mi trzeba :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 22:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 cze 2013, o 18:08
Posty: 11
Podziękowań: 1
Asia napisał(a):
karina napisał(a):
Witam, odeszlam od partnera trzy miesiace temu, nie bylam na 100 % pewna tej decyzji, Bo byla podjeta pod wplywem emocji, ale fakt, ze frustracja w tym zwiazku narastala od 3 lat, I ciagle w tle byla jego kolezanka z pracy:(.....czulam sue w tym zwiazku jak sluzaca,albo dobry dodatek do wizerunku ....:(....on teraz zaczal sie z Nia spotykac..ale twisrdzi, ze chce byc ze mna, a z Nia zacz sie spotykac, Bo byla a na mnie stracil nadzieje....nie wiem czy dawac mu szanse....boje sie ze to nie wypali wszystko, prosze o rade, czy tez wskazanie kierunku......Wiesia ur. 9.4.1980, Lukasz ur.13.2.1979, kolezanka jego Agnieszka ur.7.7.1986.....czy on mnie kocha?czy warto o to walczyc..........


Na Panią Agnieszkę nie stawiam kart, jest to osoba trzecia.
Sprawdzę Ciebie i Łukasza.

klucz, wieża, niedźwiedź; podsuma: słońce

Wydaję mi się, że Ty chcesz Jemu dać szansę.
Karty wskazały mi sukces i autorytet. Sugerują, abyś była pewna siebie i odważna, lecz z rozwagą, aby Twoja arogancja Cię nie pokonała. Myślę, że warto zawalczyć. Czeka Cię sukces i wielkie szczęście.

tak, to prawda, chce gdzies podświadomie dać mu szanse, jedynie obawiam sie, zebym sie nie przeliczyla, bo on tak naprawdę nie wie czego chce, a nie chce być jego wyjsciem jakims tam po prostu....jutro mamy sie spotkać...uwazam ze bardzo moje zaufanie ndwyrezyl, i powinien mi teraz pokazać ze stać go na to żeby o mnie powalczy c, bo on jest generalnie dosyc wygodny w życiu i oczekuje ze sprawy same sie rozwiążą......


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2014, o 09:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 cze 2013, o 18:08
Posty: 11
Podziękowań: 1
karina napisał(a):
Asia napisał(a):
karina napisał(a):
Witam, odeszlam od partnera trzy miesiace temu, nie bylam na 100 % pewna tej decyzji, Bo byla podjeta pod wplywem emocji, ale fakt, ze frustracja w tym zwiazku narastala od 3 lat, I ciagle w tle byla jego kolezanka z pracy:(.....czulam sue w tym zwiazku jak sluzaca,albo dobry dodatek do wizerunku ....:(....on teraz zaczal sie z Nia spotykac..ale twisrdzi, ze chce byc ze mna, a z Nia zacz sie spotykac, Bo byla a na mnie stracil nadzieje....nie wiem czy dawac mu szanse....boje sie ze to nie wypali wszystko, prosze o rade, czy tez wskazanie kierunku......Wiesia ur. 9.4.1980, Lukasz ur.13.2.1979, kolezanka jego Agnieszka ur.7.7.1986.....czy on mnie kocha?czy warto o to walczyc..........


Na Panią Agnieszkę nie stawiam kart, jest to osoba trzecia.
Sprawdzę Ciebie i Łukasza.

klucz, wieża, niedźwiedź; podsuma: słońce

Wydaję mi się, że Ty chcesz Jemu dać szansę.
Karty wskazały mi sukces i autorytet. Sugerują, abyś była pewna siebie i odważna, lecz z rozwagą, aby Twoja arogancja Cię nie pokonała. Myślę, że warto zawalczyć. Czeka Cię sukces i wielkie szczęście.

tak, to prawda, chce gdzies podświadomie dać mu szanse, jedynie obawiam sie, zebym sie nie przeliczyla, bo on tak naprawdę nie wie czego chce, a nie chce być jego wyjsciem jakims tam po prostu....jutro mamy sie spotkać...uwazam ze bardzo moje zaufanie ndwyrezyl, i powinien mi teraz pokazać ze stać go na to żeby o mnie powalczy c, bo on jest generalnie dosyc wygodny w życiu i oczekuje ze sprawy same sie rozwiążą......



a mam pytanie, postawiłabys mi Asiu karty jeszcze na tego Pana: Konrad ur. 07.11.1986? to kolega akurat, ktory swego czasu liczył na moje rozstanie z Łukaszem chyba.....jak ta relacja bedzie wygladała, bo koszyk dostał ode mnie swego czasu.....


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2014, o 09:10 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 cze 2013, o 18:08
Posty: 11
Podziękowań: 1
Asiu, spotkalam sie z tym moim bylym partnerem, rozmawialiśmy, choć dziwna to rozmowa byla, bo on jest dosc skryty, dalam mu do zrozumienia, ze jestem gotowa na nowo wszystko poukkadac powoli, z tym ze nie wiem właściwie co on na to, ....nie wiem czy czekac teraz na jakis jego ruch, czy to ja dalej mam walczyc, bo moze juz bez sensu......


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2014, o 16:46 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 mar 2014, o 16:54
Posty: 12
Podziękowań: 0
Poproszę o karty dla mnie, nigdy nie stawiałam akurat tymi, warto spróbować :)..... Poproszę tak ogólnie na miesiąc.... Co mnie czeka w maju:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2014, o 19:50 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
karina napisał(a):
Asiu, spotkalam sie z tym moim bylym partnerem, rozmawialiśmy, choć dziwna to rozmowa byla, bo on jest dosc skryty, dalam mu do zrozumienia, ze jestem gotowa na nowo wszystko poukkadac powoli, z tym ze nie wiem właściwie co on na to, ....nie wiem czy czekac teraz na jakis jego ruch, czy to ja dalej mam walczyc, bo moze juz bez sensu......

Z mojej osobistej perspektywy zrobiłaś krok, więc może poczekaj i sprawdź jaka będzie reakcja. Może musi się sie z tym, że tak powiem przespać. Coby nie było zawsze trzeba być dobrych myśli.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL