[ Posty: 126 ] 
Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 31 sty 2014, o 19:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
i_love_rock&roll napisał(a):
Hej Tsuzumi.
Mam pytanko: czy znajomość z X rozwinie się w coś większego ?


Witam, karty mówią :

ZAREZERWUJ CZAS NA PODJĘCIE DECYZJI
Pytałeś o sytuację, w której jest zamieszanie i niezdecydowanie i ta karta jest znakiem tego, że nie powinieneś się spieszyć. Więcej informacji będzie dostarczanych wraz z upływem czasu, który w naturalny sposób naprowadzi twoje działania. Nie ma potrzeby robienia wszystkiego naraz. Możliwość nie odejdzie od ciebie jeśli nie będziesz na nią naciskał, inni zaczekają na ciebie. To twoja decyzja i lepszy rozwój sytuacji zwalnia i rezerwuje twój czas.
Możliwe wybrane znaczenia:

* Nie podpisuj od razu kontraktu- wynegocjuj lepszą umowę.
* Zwolnij prędkość nowej relacji
* Zadaj więcej pytań zanim powiesz tak
* Dowiedz się o nowych alternatywach i opcjach
* Nie bądź naciskany przez innych ludzi, jeżeli myślą tylko o sobie
MODLITWA:
Archaniele Michale, proszę Cię, pomóż mi być silnym i odprężonym, kiedy zbliżam się do tej sytuacji. Przypomnij mi o odłączeniu się i cofnięciu, pozwalając tym samym na naturalny jej rozwój.

O:-)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2014, o 19:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Nefrete napisał(a):
Witam,

Czy mogę poprosić Cię o przesłanie i modlitwę na luty 2014r na relację z Darkiem czy dojdzie do szczerej rozmowy między nami na spotkaniu i zaczniemy wszystko od nowa z czystą kartą? z góry ślicznie dziękuję pozdrawiam Marzena :)



KORZYSTNY WYNIK
Sytuacja w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Prawowitość przyniesie ci korzyść
* Nowa relacja będzie długoterminowa
* Dostaniesz wymarzoną pracę
* Nie będzie ci brakować pieniędzy
* Pojawi się uzdrowienie
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2014, o 19:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
sniegurek napisał(a):
Witaj
Czy mogłabym prosić Ciebie o przesłanie na temat mojej pracy, co mnie czeka na polu zawodowym w tym roku? (20 październik 1976)

TY I CI, KTÓRYCH KOCHASZ JESTEŚCIE BEZPIECZNI
Archanioł Michał i inne anioły chronią cię i tych których kochasz...włączając w to twoją rodzinę i przyjaciół z nieba. Karta ta, jest znakiem tego, że możesz się zrelaksować, wiedząc, że Archanioł zajmuje się szczegółami i ochroną ciebie oraz tych, których kochasz, w każdym wymiarze.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Powierz zmartwienia i troski Bogu i aniołom
* Twoje potrzeby finansowe są chronione
* Twój biznes jest chroniony
* Możesz bezpiecznie podróżować
* Osoba z nieba, która cię kocha jest szczęśliwa i przesyła ci wyrazy miłości
* Pamiętaj, że zmartwienia są formą modlitwy, więc módl się tylko o to, czego naprawdę pragniesz
MODLITWA:
Drogi Boże i Archaniele Michale,dziękuję za opiekę nade mną i moimi bliskimi (imię konkretnej osoby). Proszę, daj mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju; wypełnij mnie nadzieją, abym mógł skupić się na tym, co dla mnie najważniejsze oraz cieszył się dobrym zdrowiem i szczęśliwym życiem.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2014, o 21:10 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 17:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Tsuzumi bardzo, bardzo dziękuję :).
Przesłanie już bardziej pasować nie może...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2014, o 12:32 

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 16:16
Posty: 52
Podziękowań: 0
Tsuzumi napisał(a):
Nefrete napisał(a):
Witam,

Czy mogę poprosić Cię o przesłanie i modlitwę na luty 2014r na relację z Darkiem czy dojdzie do szczerej rozmowy między nami na spotkaniu i zaczniemy wszystko od nowa z czystą kartą? z góry ślicznie dziękuję pozdrawiam Marzena :)



KORZYSTNY WYNIK
Sytuacja w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Prawowitość przyniesie ci korzyść
* Nowa relacja będzie długoterminowa
* Dostaniesz wymarzoną pracę
* Nie będzie ci brakować pieniędzy
* Pojawi się uzdrowienie
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.


Slicznie dziękuję za przesłanie mam nadzieję, że wszystko się sprawdzi, bo czekam na tą rozmowę od bardzo daawna aby wszystko sobie wyjaśnić :)Mam nadzieję, że dzięki tej rozmowie będziemy mogli wrócić do siebie i zacząć wszystko od nowa jeszcze raz z czystą kartą :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2014, o 08:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 19:10
Posty: 84
Podziękowań: 6
Witam.Czy moge jeszcze poprosic o przeslanie Aniolow co mysla o mojej (4.5.1959)relacji z Andrzejem(1960).Z gory bardzo dziekuje.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2014, o 17:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 19:34
Posty: 27
Podziękowań: 4
Tsuzumi, bardzo, bardzo dziękuję.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2014, o 18:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
A ja mogę? :D
Chciałabym się dowiedzieć czy poprawi i ustabilizuje się moja sytuacja finansowa ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2 lut 2014, o 20:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Dorota1212 napisał(a):
Witam.Czy moge jeszcze poprosic o przeslanie Aniolow co mysla o mojej (4.5.1959)relacji z Andrzejem(1960).Z gory bardzo dziekuje.


Witam.

IDŹ NAPRZÓD I NIE LĘKAJ SIĘ
Karta ta, jest znakiem tego, iż jesteś na dobrej drodze do realizacji planów. Tak długo, jak twoje pragnienia będą wypływały z serca, twoje kolejne kroki będą postępowały automatycznie, w odpowiednim kierunku. Na chwilę obecną istotne jest dla ciebie podejmowanie działań- nieważne jak małych lub pozornie błahych- do osiągnięcia upragnionego rezultatu. Poproś Archanioła Michała o przewodnictwo wypowiadając te słowa: "Proszę ujawnij przede mną następny krok", a przyjdzie ze wsparciem. Będzie także ochraniał cię i wspierał w ciągu tych ważnych życiowych zmian.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Otrzymujesz wsparcie, podczas poczynania życiowych zmian
* Uwolnij się od niezdrowej sytuacji
* Jest to dobry czas na rozpoczęcie biznesu lub innego przedsięwzięcia
* Wejdź w tę relację z otwartym sercem i umysłem
* Jest to dla ciebie właściwy wybór
MODLITWA
Dziękuję Ci za to, że dotrzymujesz mi kroku, trzymasz mnie za rękę, dajesz pewność siebie i odwagę, a także prowadzisz moje myśli i działania w kierunku miłości i osiągnięcia prawdziwego celu.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 10:56 

Dołączył(a): 31 sty 2014, o 19:23
Posty: 2
Podziękowań: 0
Hej. Ja mam pytanie, czy mój związek z Jarkiem ma jakieś szanse przetrwania?


 Zobacz profil  
 
Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL