[ Posty: 126 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2014, o 07:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
freespirit31 napisał(a):
Witaj Tsuzumi,

w wolnej chwili proszę Ciebie o Przesłanie Anielskie dla mnie na miesiąc marzec. Bedę wdzięczna
Pozdrawiam serdecznie Marzena 14 dwunasty 81


Witam, karta którą wylosowałam ma piękną treść. Posłuchaj jej proszę...
MIEJ OCZY SZEROKO OTWARTE NA CEL
Archanioł Michał będzie prowadził cię do celu po ścieżce życia. Czy czujesz podniecenie kiedy myślisz o swoim upragnionym zawodzie albo zajęciach? Jest to sygnał tego, że jesteś na właściwej drodze i karta ta, przypomina ci, abyś miał oczy szeroko otwarte na własne cele. Kontynuując, wyobraź sobie, że zrobiłeś karierę albo masz pracę w wolontariacie ze swoich snów. Zobacz siebie, jak pomagasz ludziom albo to, co jest bliskie twemu sercu. Wyobraź sobie, że zabezpieczyłeś się finansowo, dzięki poświęcaniu się ważnej pracy. Wszystkie pragnienia są możliwe tak długo, jak długo skupiasz się na nich. Ścieżka do realizacji marzeń może różnić się od twoich oczekiwań, jednak rezultat jest podobny do tego ze snów. Wiedz, że anioły towarzyszą ci w podróży. Miej wiarę... i działaj!
Możliwe wybrane znaczenia:
* Wykonaj "tablicę marzeń": użyj papieru, stwórz kolaż z powycinanymi zdjęciami i wyrażeniami z gazet, które są odbiciem twoich marzeń
* Codziennie stwierdzaj, że twoje marzenia stały się rzeczywistością
MODLITWA:
Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w skupieniu się na wewnętrznych wizjach i zamiarach. Proszę o Twoje wskazówki w uwalnianiu obaw lub wątpliwości i przekazanie pewności siebie i odwagi do podejmowania działań, w kierunku uświadamiania sobie własnych snów. O:-)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 10:15 

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 16:16
Posty: 52
Podziękowań: 0
Witaj Tzsunami

Czy mogłabym Cię poprosić w wolnej chwili o przesłanie dla mnie na poprawę relacji z panem Darkiem na miesiąc marzec, Czy wrócimy do siebie i zaczniemy od zera z czystą kartą? Ślicznie dziękuję Marzena :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lut 2014, o 11:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2013, o 07:30
Posty: 15
Lokalizacja: woj.Łódzkie
Podziękowań: 5
Witaj Tsuzumi,
Czy ja również mogłabym prosić o przesłanie Anielskie dla mnie?
Dziękuję :) pozdrawiam Sis (Sylwia 28.10.'79).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 11:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 07:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Dzień dobry Tsuzumi O:-) ,

fantastyczne, wspaniałe i przepiękne Przesłanie:) Jesteś genialna i masz dar :YMAPPLAUSE: . To przesłanie utwierdza mnie, że powinnam dążyć w kierunku tego celu, o którym marzę i, który gdzieś kiełkuje od dłuższego czasu w mojej głowie, myślach i sercu.
Dziękuję z całego serducha i życzę Tobie wszystkiego co Najlepszejsze
Pozdrawiam serdecznie z nadchodzącą wiosną %%-


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 21:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
freespirit31 napisał(a):
Dzień dobry Tsuzumi O:-) ,

fantastyczne, wspaniałe i przepiękne Przesłanie:) Jesteś genialna i masz dar :YMAPPLAUSE: . To przesłanie utwierdza mnie, że powinnam dążyć w kierunku tego celu, o którym marzę i, który gdzieś kiełkuje od dłuższego czasu w mojej głowie, myślach i sercu.
Dziękuję z całego serducha i życzę Tobie wszystkiego co Najlepszejsze
Pozdrawiam serdecznie z nadchodzącą wiosną %%-


Dziękuję za miłe słowa ;)
Jednak darem bym tego nie nazwała :D karty wszystko same robią ;)

Pozdrawiam również i życzę powodzenia w osiąganiu celów.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 21:49 

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 14:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Witaj :D

Mogę prosić o przesłanie dla mnie? :) Jakub, 03.01.1996
Z góry dziękuję :p


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 26 lut 2014, o 22:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
irysek1963 napisał(a):
Witam,mogę prosić o przesłanie emocje.Jak mam pozbyć się tych złych.
Teresa 06.01.1963


Witam, oto przesłanie:

TWOJE WEWNĘTRZNE WSKAZÓWKI SĄ RZECZYWISTE I GODNE ZAUFANIA
Archanioł Michał wie, że twoje uczucia są niepewne i pomieszane, więc wysyła ci tę kartę jako weryfikację tego, czy słyszysz go dokładnie w myślach, pomysłach i uczuciach. Ostatnio miałeś poczucie, że musisz podjąć działanie jednak wahałeś się z powodu strachu, że wykonasz niewłaściwy ruch. Karta ta potwierdza, że owe zmiany są bezpieczne.
Możliwe wybrane znaczenie:
* Twój nowy pomysł jest odpowiedzią na modlitwę, więc działaj zgodnie z nim
* Uczucie, które otrzymałeś jest bardzo ważne
* Jeżeli nie ufasz osobie albo sytuacji, bierz pod uwagę te uczucia
* Jesteś prowadzony przez wewnętrzne wskazówki- nawet wtedy, gdy nie widzisz ich, zawsze za nimi podążaj
MODLITWA:
Proszę pomagaj mi wyraźnie słyszeć, widzieć, czuć i znać boże wskazówki, o które prosiłem i modliłem się. Pozwól mi trzymać moje ego z boku, abym przepełnił się Twoją mądrością... dla mojej własne korzyści i dla tych, którzy są wokół mnie.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2014, o 22:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Nefrete napisał(a):
Witaj Tzsunami

Czy mogłabym Cię poprosić w wolnej chwili o przesłanie dla mnie na poprawę relacji z panem Darkiem na miesiąc marzec, Czy wrócimy do siebie i zaczniemy od zera z czystą kartą? Ślicznie dziękuję Marzena :)


KORZYSTNY WYNIK
Sytuacja w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Prawowitość przyniesie ci korzyść
* Nowa relacja będzie długoterminowa
* Dostaniesz wymarzoną pracę
* Nie będzie ci brakować pieniędzy
* Pojawi się uzdrowienie
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 26 lut 2014, o 22:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Sis napisał(a):
Witaj Tsuzumi,
Czy ja również mogłabym prosić o przesłanie Anielskie dla mnie?
Dziękuję :) pozdrawiam Sis (Sylwia 28.10.'79).


DOPUŚĆ PRAWDĘ, DO SIEBIE I DZIAŁAJ ODPOWIEDNIO
Wylosowałeś tę kartę, ponieważ istnieje ważne uczucie, które starasz się zignorować. Chociaż starasz się jak możesz, usunąć je na bok, to usilnie skłania cię do bycia szczerym z samym sobą. Archanioł Michał mówi o tym, że zmierzenie się z prawdą ma uzdrawiającą moc i sprawi, że odnajdziesz właściwy kierunek i dobrą radę, których szukasz.
Próbujesz pomijać swoje wewnętrzne impulsy, gdyż boisz się zmian w życiu. Archanioł Michał uspokaja cię i zapewnia o twoich potrzebach i zdrowej relacji.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Oczyść lub zostaw niezdrową sytuację
* Nie idź na kompromis
*Zmierz się ze swoimi lękami
* Myśl dobrze o sobie i o tej sytuacji
MODLITWA:
Doceniam Twoje wsparcie w stawaniu czoła własnym uczuciom z wdziękiem i akceptacją w taki sposób, że mogę być z miłością szczery z samym sobą i z innymi. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za odwagę i siłę.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2014, o 22:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Arpi napisał(a):
Witaj :D

Mogę prosić o przesłanie dla mnie? :) Jakub, 03.01.1996
Z góry dziękuję :p


JESTEŚ NA WŁAŚCIWEJ DRODZE
Wylosowałeś tę kartę jako podkreślenie tego, że twoje myśli i działania idą w dobrym kierunku, do osiągnięcia życiowego celu i wewnętrznego spokoju.Uważnie słuchasz wskazówek z wnętrza. Anioły popierają twoje podążanie za nimi w wierze.Chociaż możesz nie dostrzegać dokładnie tego, co się stało. Anioły chcą żebyś wiedział, ze strzegą cię i ochraniają na każdym kroku. Kontynuuj tę dobrą pracę!
Możliwe wybrane z znaczenia:
* Jest to dobry czas, aby rozpocząć nowy projekt: zacząć biznes, napisać książkę lub wprowadzić pozytywne zmiany do życia
* Słuchaj swojego wewnętrznego głosu, nawet jeżeli inni cię nie rozumieją
* Uwierz, że otrzymasz finansowe wsparcie, kiedy będziesz realizował swoje plany
MODLITWA
Archaniele Michale, wzywam Cię teraz.Dziękuję, że dajesz mi pewne i jasne wskazówki, które mogę łatwo zrozumieć. Dziękuję Ci za motywację oraz napełnianie mnie odwagą i pewnością siebie do podejmowania życiowych zmian w trosce o lepsze.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL