[ Posty: 126 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 15 gru 2013, o 14:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Tsuzumi napisał(a):
Klaudia napisał(a):
Okej, zobaczymy , więc proszę o przesłanie na sferę uczuciową, ściśle związane z pewnym chłopakiem, chciałabym dostać jakąś radę w tej sprawie :) dane wyślę na priv i dokładniejszy opis :)


Dobrze w takim razie dane możesz wysłać na pv, ale odpowiem Ci tutaj na forum. ;)



Ok. Archanioł Michał odpowiedział:

KORZYSTNY WYNIK
Sytuacja w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Prawowitość przyniesie ci korzyść
* Nowa relacja będzie długoterminowa
* Dostaniesz wymarzoną pracę
* Nie będzie ci brakować pieniędzy
* Pojawi się uzdrowienie
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.

;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2013, o 14:21 

Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 20:19
Posty: 46
Podziękowań: 1
Dziękuję bardzo, a jednak wyszło prawie tak samo jak poprzednie :P


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 15 gru 2013, o 14:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Klaudia napisał(a):
Dziękuję bardzo, a jednak wyszło prawie tak samo jak poprzednie :P


No proszę coś w tym jest ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2013, o 14:33 

Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 20:19
Posty: 46
Podziękowań: 1
oj oby, oby było :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 gru 2013, o 18:46 

Dołączył(a): 16 gru 2013, o 17:47
Posty: 1
Podziękowań: 0
będzie będzie będzie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2013, o 09:32 

Dołączył(a): 12 sie 2013, o 17:07
Posty: 20
Podziękowań: 1
Witam ,mogę prosić o przesłanie na sferę uczuciową.Pozdrawiam i dziękuję.
Teresa 06.01.1963


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2013, o 09:57 

Dołączył(a): 17 gru 2013, o 09:52
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam,mam pytanko co dalej z moim związkiem.Dane na priv.Z góry serdecznie dziekuje


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2013, o 11:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
irysek1963 napisał(a):
Witam ,mogę prosić o przesłanie na sferę uczuciową.Pozdrawiam i dziękuję.
Teresa 06.01.1963



Przesłanie na strefę uczuciową dla Ciebie to:
ZRÓB RACHUNEK SUMIENIA
Wylosowałeś tę kartę, ponieważ szukasz sposobu, aby naprawić sytuację. Archanioł Michał radzi ci, abyś całkowicie przyznał się do swoich prawdziwych i ostatecznych pragnień. Jeżeli wahasz się, jesteś niepewny, bądź nie czujesz, że dostatecznie zasłużyłeś lub nie jesteś godny, to efekt końcowy będzie mało satysfakcjonujący. Tak czy inaczej, kiedy robisz rachunek sumienia, to staje się on zaczątkiem pewnych ruchów w twoim życiu.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Zrób uczciwy rachunek ze swoimi aktualnymi relacjami, aby stworzyć więcej przestrzeni dla intymności i zadowolenia
* Pozwól sobie w pełni cieszyć się każdą chwilą
* Całkowicie daj się pochłonąć ciekawym zajęciom
* Jeżeli jesteś muzykiem lub artystą, zajrzyj w głąb siebie wydobywając dźwięki lub pociągając pędzlem
MODLITWA:
Archaniele Michale, aniele odwagi i pewności siebie, zwracając się do Ciebie, obdarz mnie swą siłą. Pozwól mi przyznać się do siebie, mojego życia oraz mojego boskiego celu. Proszę, prowadź mnie pewnie tak, abym całkowicie otworzył moje serce na wszelkie doświadczenia.

:)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2013, o 11:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
gtpaul napisał(a):
Witam,mam pytanko co dalej z moim związkiem.Dane na priv.Z góry serdecznie dziekuje


Archanioł Michał odpowiedział:
DOPUŚĆ PRAWDĘ, DO SIEBIE I DZIAŁAJ ODPOWIEDNIO
Wylosowałeś tę kartę, ponieważ istnieje ważne uczucie, które starasz się zignorować. Chociaż starasz się jak możesz, usunąć je na bok, to usilnie skłania cię do bycia szczerym z samym sobą. Archanioł Michał mówi o tym, że zmierzenie się z prawdą ma uzdrawiającą moc i sprawi, że odnajdziesz właściwy kierunek i dobrą radę, których szukasz.
Próbujesz pomijać swoje wewnętrzne impulsy, gdyż boisz się zmian w życiu. Archanioł Michał uspokaja cię i zapewnia o twoich potrzebach i zdrowej relacji.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Oczyść lub zostaw niezdrową sytuację
* Nie idź na kompromis
*Zmierz się ze swoimi lękami
* Myśl dobrze o sobie i o tej sytuacji
MODLITWA:
Doceniam Twoje wsparcie w stawaniu czoła własnym uczuciom z wdziękiem i akceptacją w taki sposób, że mogę być z miłością szczery z samym sobą i z innymi. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za odwagę i siłę.

Coś pomogłam ? ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2013, o 18:34 

Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 20:19
Posty: 46
Podziękowań: 1
Witam a ja mam znowu pytanko do kart, jeśli można :) Piszę w tym roku maturę, czy uda mi się dostać na medycynę, czy anioły radzą coś w tej kwestii? :)) dane wysle na priv


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL