[ Posty: 126 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2014, o 22:26 

Dołączył(a): 28 maja 2013, o 06:14
Posty: 5
Podziękowań: 0
uprzejmie dziękuje i mam rozumieć że jeśli skupię się na świętości i zdrowiu to wyjde z kryzysu finansowego?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2014, o 22:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
maxi napisał(a):
Witam serdecznie czy moge prosic o wrozbe za ktora z gory dziekuje
co mnie czeka w zwiazku z Marian 25.03,1954 Lidia 19.02.1966
Co mnie czeka w tym roku


Co Cię czeka z Marianem:
KORZYSTNY WYNIK
Sytuacja w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Prawowitość przyniesie ci korzyść
* Nowa relacja będzie długoterminowa
* Dostaniesz wymarzoną pracę
* Nie będzie ci brakować pieniędzy
* Pojawi się uzdrowienie
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.

Co Cię czeka w tym roku :
BĄDŹ WYROZUMIAŁY DLA SAMEGO SIEBIE
Archanioł Michał prowadzi cię w kierunku honorowania wrażliwości-emocjonalnie i fizycznie. Wymagasz od siebie zbyt wiele, kiedy obwiniasz się za niedoskonałości istniejące wyłącznie w twojej wyobraźni. Karta przypomina ci o tym, że dajesz z siebie wszystko w okolicznościach, w których się znajdujesz. Wniosek jest taki: powinieneś zrobić sobie przerwę, zwolnić i być dobrym dla samego siebie.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Oddal się od przykrej sytuacji lub relacji
* Stosuj zdrowszą dietę
* Unikaj środków chemicznych w jedzeniu i środowisku
* Poświęć więcej czasu na sen
* Przestaw się na łagodniejszy tryb ćwiczeń
* Mów dobrze o sobie i innych
* Znajdź czas na odpoczynek
MODLITWA:
Archaniele Michale, proszę prowadź mnie tak, abym traktował siebie łagodnie, abym pielęgnował miłość we wszystkim co myślę, mówię i robię. Pomóż mi uzmysłowić sobie, że zasługuję na to współczucie. Uwalniam poczucie winy, więc mogę doświadczyć wewnętrznego spokoju. O:-)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 14 lut 2014, o 22:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
dorota421 napisał(a):
uprzejmie dziękuje i mam rozumieć że jeśli skupię się na świętości i zdrowiu to wyjde z kryzysu finansowego?


Zinterpretować już nie mogę Ci pomóc. Pomyśl, zastanów się, a z pewnością zrozumiesz to przesłanie. Nie które są lekko zaszyfrowane ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2014, o 05:27 

Dołączył(a): 4 maja 2013, o 17:45
Posty: 4
Podziękowań: 0
Dziekuje bardzo


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2014, o 09:30 

Dołączył(a): 15 lut 2014, o 08:48
Posty: 3
Podziękowań: 0
Czy ułożę sobie życie, wyjdę za maż?07.05.1984 Joanna


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2014, o 09:52 

Dołączył(a): 26 sty 2014, o 11:14
Posty: 3
Podziękowań: 0
ja ogólne poproszę, dane pw


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 23 lut 2014, o 17:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Dżoana napisał(a):
Czy ułożę sobie życie, wyjdę za maż?07.05.1984 Joanna



Witam, przepraszam że tak długo musiałaś czekać, ale nie miałam czasu i ochoty na karty ;)

PRACA NAD UZDRAWIAJĄCĄ ENERGIĄ
Karta ta podkreśla korzyści z uzdrawiającej energii w obecnej sytuacji, którą możesz wywołać za pośrednictwem aniołów (wystarczy o to poprosić), wykwalifikowanego uzdrowiciela energii albo twoich własnych chęci i energii.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Do wzmocnienia energii i witalności stosuj miary takie jak ćwiczenia i zdrowe odżywianie się
* Zapisz się na kurs uzdrawiającej energii
* Zarezerwuj sesję z wykwalifikowanym uzdrowicielem energii
* Twoim życiowym celem jest praca nad uzdrawiającą energią
MODLITWA
Dziękuję Ci za wysłanie uzdrawiającej energii do mnie i przeze mnie, dla moich własnych błogosławieństw i dla wszystkich wokół mnie. Dziękuję Ci za połączenie mnie z miłością i wysokimi uzdrowicielami integralności oraz nauczycielami uzdrawiającej energii modalności.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 23 lut 2014, o 18:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Dobroczynna napisał(a):
ja ogólne poproszę, dane pw


ZBADAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI
Bardzo ciężko pracowałeś na to co posiadasz. Nadszedł czas, aby spojrzeć na alternatywy. Twoje zdolności przystosowawcze są godne podziwu, jednak Archanioł Michał przypomina, że niezwykle ważna jest szczerość z samym sobą i autentyczność. W żadnym wypadku nie musisz podlegać kompromisom, Michał zapewnia o tym, że twoje potrzeby będą zaspokajane w łagodny i kochający sposób.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Odśwież swoje CV i poszukaj nowej pracy
* Wiedz, że nie będziesz sam po uwolnieniu się z niezdrowego związku
* Znajdź nowe sposoby uleczenia obecnej sytuacji
* Badaj i rozwijaj różne opcje
* Zmień profesjonalistów, z którymi pracujesz ( np. lekarza, terapeutę, prawnika, itd.)
* Pozwól sobie śnić na jawie o nowych możliwościach
* Pamiętaj że wszystko jest możliwe !
MODLITWA
Drogi Boże, dziękuję Ci za Twą mądrość i miłość, które pomagają mi zobaczyć, zrozumieć i ocenić wszystkie alternatywne opcje. Proszę, prowadź mnie jak najlepszą drogą do zdrowia, szczęści i osiągnięcia celu życia.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2014, o 19:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 07:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Witaj Tsuzumi,

w wolnej chwili proszę Ciebie o Przesłanie Anielskie dla mnie na miesiąc marzec. Bedę wdzięczna
Pozdrawiam serdecznie Marzena 14 dwunasty 81


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2014, o 10:33 

Dołączył(a): 12 sie 2013, o 17:07
Posty: 20
Podziękowań: 1
Witam,mogę prosić o przesłanie emocje.Jak mam pozbyć się tych złych.
Teresa 06.01.1963


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL