[ Posty: 126 ] 
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 gru 2013, o 16:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
freespirit31 napisał(a):
Serdeczne i szczere podziękowania.
Takie przesłanie to balsam na moje strapione serducho.
Piękna modlitwa.
Fajnie, że Jesteś na forum i tak szybko działasz:)))


Dziękuję za miłe słowa ! :)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2013, o 10:21 

Dołączył(a): 11 paź 2013, o 16:24
Posty: 25
Podziękowań: 7
Tsuzumi, jeżeli nic się nie zmieniło i zarówno Ty jak i Karty znajdziecie dla mnie czas, moje wątpliwości tyczą się Pana x...
Jak rozwinie się (jeżeli w ogóle) nasza relacja, jak mam w niej funkcjonować?
Czuję się kompletnie zagubiona...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2013, o 18:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
minutka napisał(a):
Tsuzumi, jeżeli nic się nie zmieniło i zarówno Ty jak i Karty znajdziecie dla mnie czas, moje wątpliwości tyczą się Pana x...
Jak rozwinie się (jeżeli w ogóle) nasza relacja, jak mam w niej funkcjonować?
Czuję się kompletnie zagubiona...


Witam, odpowiedź to:
MIEJ PEWNOŚĆ SIEBIE
Ta karta jest jak talizman, który podnosi pewność siebie. Archanioł Michał próbował zapewnić cię o twojej sile, mocy i umiejętnościach cennych dla bożego planu osiągnięcia spokoju. Michał chroni cię wtedy, kiedy świecisz jasnym światłem. Słuchaj intuicji i działaj w opanowaniu.
W relacjach z ludźmi, twoja pewność siebie przyciąga ich na twoją stronę, a także wymusza szacunek. Kiedy każdego dnia kładziesz się spać, proś Archanioła Michała o pomoc w podnoszeniu pewności siebie. Wówczas obudzisz się w poczuciu miłości i współczucia do siebie i innych.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Miej pewność siebie w planowaniu
* Żyj w harmonii ze swoją intuicją
* Zaufaj osobie, o której się czegoś dowiadujesz
* Miej wiarę w to, że droga, którą kroczysz jest dobra
* Wiedz, że twoje finansowe potrzeby, jak również i inne w najbliższej przyszłości będą zaspokojone
MODLITWA:
Archaniele Michale, proszę użycz mi swojej odwagi i hartu ducha. Dopomóż mi w uświadomieniu sobie, że jestem jednością z tym wszystkim co jest boskie: mądrością, siłą, miłością, twórczością, obfitością i zdrowiem. Pozwól mi poczuć pewność siebie i spokój w sobie.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2013, o 18:38 

Dołączył(a): 11 paź 2013, o 16:24
Posty: 25
Podziękowań: 7
Tsuzumi i Istoty Niebieskie - (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) Dziękuję za mantrę i pomoc.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2013, o 23:36 

Dołączył(a): 16 gru 2013, o 17:03
Posty: 8
Podziękowań: 0
Czy moge prosic o przeslanie co mnie czeka w sprawach uczuciowych w nowym roku? Bo jest ogolnie kiepsko :(


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2013, o 11:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
mayllah napisał(a):
Czy moge prosic o przeslanie co mnie czeka w sprawach uczuciowych w nowym roku? Bo jest ogolnie kiepsko :(


Odpowiedź kart to:
OSOBA, O KTÓRĄ PYTASZ JEST GODNA ZAUFANIA
Interpretuj tę kartę jako gwarancję, że możesz polegać na osobach związanych z tą sytuacją ( zawiera się w tym również zaufanie do samego siebie). Każdy, od czasu do czasu, popełnia błędy lub akty egoizmu mniejsze lub większe. Ten, o którym myślisz jest niezawodny. On lub ona martwi się o ciebie i udowodni ci to, w kochający sposób. Archanioł Michał radzi ci, abyś nie oczekiwał od tych osób, że będą idealne, ponieważ powoduje to zbyt dużą presję w związku. Zamiast tego, spójrz i potraktuj swojego towarzysza tak, jak sam chciałbyś być traktowany: z miłością i współczuciem.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Twoje sprawy są ważne i godne zaufania
* Osoba, którą właśnie spotkałeś, stanie się twoim nowym partnerem
* Uwierz w słowa tej osoby, nawet jeżeli nie podoba ci się to, co słyszysz
* Ta jednostka może okazać się dobrym partnerem w interesach
* Przestań winić innych; powierz swoją złość lub przebaczenie aniołom, aby je uleczyły
MODLITWA:
Dziękuje Ci za pomoc w podtrzymywaniu mojej wiary w to, że potrafię otworzyć szerzej serce w związkach. Jestem wdzięczny za opiekę oraz gwarancję, że otaczają mnie tylko ludzie godni zaufania.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2013, o 17:06 

Dołączył(a): 16 gru 2013, o 17:03
Posty: 8
Podziękowań: 0
Dziekuje serdecznie, problem polega na tym, ze jestem z kims kogo chyba nie kocham, a mnie kocha .... a kocham kogos ( nie umiem wytlumaczyc dlaczego) osobe, ktora tez cos czuje do mnie ( zakochany we mnie) ale tez ma kogos.
I chcialabym bardzo, albo zapomniec o tym kogo kocham, skoro nie mozemy byc razem, albo pokochac tego, ktory mnie kocha...
zagmatwane to wszystko :/ ale bardzo dziekuje


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2014, o 17:45 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 17:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Hej Tsuzumi.
Mam pytanko: czy znajomość z X rozwinie się w coś większego ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2014, o 14:19 

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 16:16
Posty: 52
Podziękowań: 0
Witam,

Czy mogę poprosić Cię o przesłanie i modlitwę na luty 2014r na relację z Darkiem czy dojdzie do szczerej rozmowy między nami na spotkaniu i zaczniemy wszystko od nowa z czystą kartą? z góry ślicznie dziękuję pozdrawiam Marzena :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2014, o 18:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 19:34
Posty: 27
Podziękowań: 4
Witaj
Czy mogłabym prosić Ciebie o przesłanie na temat mojej pracy, co mnie czeka na polu zawodowym w tym roku? (20 październik 1976)


 Zobacz profil  
 
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL