[ Posty: 126 ] 
Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2014, o 17:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Asia napisał(a):
A ja mogę? :D
Chciałabym się dowiedzieć czy poprawi i ustabilizuje się moja sytuacja finansowa ?



Witam, w końcu udało mi się zagospodarować trochę czasu na karty.

Anioły odpowiedziały:
STRZEŻONY I CHRONIONY
Archanioł Michał ochrania Cię w tej sytuacji, tak samo jak w innych sferach życia. Tworzysz z Archaniołem tę samą drużynę: podążasz za wskazówkami, których udziela Ci poprzez intuicję. Prawdopodobnie wylosowałeś tę kartę, ponieważ przechodzisz wielką życiową zmianę i jesteś wrażliwy. Jest to symbol przypominający że Michał nadzoruje Twój czas.
Karta ta również upomina cię do porzucenia obrony w relacjach z ludźmi i aniołami. Otwórz swoje serce na dawanie i otrzymywanie miłości. Wówczas będziesz mógł doświadczyć intymności, której pragniesz. Bądź sobą i powiedz aniołom o swoich uczuciach. Pomoże to innym w poznaniu, wsparciu i kochaniu cię...oraz kochaniu siebie za to, kim jesteś !
Możliwe wybrane znaczenia:
* Twoje finansowe potrzeby będą zaspokojone
* Osiągniesz szczęśliwy wynik
* Śpij dobrze- twój dom jest strzeżony
* Twoje dzieci są chronione i bezpieczne
* Twoi najbliżsi znajdują się z aniołami w niebie
MODLITWA:
Dziękuję za to, że chronisz mnie oraz tych, których kocham, sprawiasz, że jesteśmy bezpieczni i mamy zaspokojone wszystkie potrzeby. Teraz przyjmuję Twoją pomoc z ogromną wdzięcznością, wiedząc że akceptowanie boskiego wsparcia jest dobre dla mnie i innych.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 18:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
maxima napisał(a):
Hej. Ja mam pytanie, czy mój związek z Jarkiem ma jakieś szanse przetrwania?


SKUP SIĘ NA ŚWIĘTOŚCI I PERFEKCYJNYM ZDROWIU.
Archanioł Michał mówi, że kluczem do dobrego zdrowia jest skupienie się na tym, co działa sprawnie, a nie na chorobach i ranach. Wylosowałeś tę kartę, aby przypomniała ci o skupieniu się na pragnieniach, a nie obawach. Ciało reaguje natychmiastowo na miłość i strach, więc wybierz to pierwsze. Wyprowadzaj niekłamane uczucie i błogosławieństwo do każdej komórki ciała. Wyobrażaj sobie i oczekuj idealnego zdrowia dla siebie i innych. Mów o sobie i swoich najbliższych w czasie dobrego zdrowia, afirmując przy tym ten stan.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Zauważysz polepszenie zdrowia
* Podążaj za intuicją odnośnie zdrowia i uzdrawiania
* Życiowy cel to uzdrawianie
* Dokonaj pozytywnych zmian w twoim stylu życia
* Używaj podniosłych wyrazów, szczególnie mówiąc o zdrowiu
* Poszukaj drugiej opinii lekarskiej
MODLITWA:
Boże i Archaniele Michale, dziękuję Wam za ciągłe upominanie mnie, abym skupiał się na perfekcyjnym zdrowiu oraz za kierowanie wszelkimi podejmowanymi przeze mnie działaniami, które wspierają moje jestestwo.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 18:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Tsuzumi napisał(a):
Asia napisał(a):
A ja mogę? :D
Chciałabym się dowiedzieć czy poprawi i ustabilizuje się moja sytuacja finansowa ?



Witam, w końcu udało mi się zagospodarować trochę czasu na karty.

Anioły odpowiedziały:
STRZEŻONY I CHRONIONY
Archanioł Michał ochrania Cię w tej sytuacji, tak samo jak w innych sferach życia. Tworzysz z Archaniołem tę samą drużynę: podążasz za wskazówkami, których udziela Ci poprzez intuicję. Prawdopodobnie wylosowałeś tę kartę, ponieważ przechodzisz wielką życiową zmianę i jesteś wrażliwy. Jest to symbol przypominający że Michał nadzoruje Twój czas.
Karta ta również upomina cię do porzucenia obrony w relacjach z ludźmi i aniołami. Otwórz swoje serce na dawanie i otrzymywanie miłości. Wówczas będziesz mógł doświadczyć intymności, której pragniesz. Bądź sobą i powiedz aniołom o swoich uczuciach. Pomoże to innym w poznaniu, wsparciu i kochaniu cię...oraz kochaniu siebie za to, kim jesteś !
Możliwe wybrane znaczenia:
* Twoje finansowe potrzeby będą zaspokojone
* Osiągniesz szczęśliwy wynik
* Śpij dobrze- twój dom jest strzeżony
* Twoje dzieci są chronione i bezpieczne
* Twoi najbliżsi znajdują się z aniołami w niebie
MODLITWA:
Dziękuję za to, że chronisz mnie oraz tych, których kocham, sprawiasz, że jesteśmy bezpieczni i mamy zaspokojone wszystkie potrzeby. Teraz przyjmuję Twoją pomoc z ogromną wdzięcznością, wiedząc że akceptowanie boskiego wsparcia jest dobre dla mnie i innych.


Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas i utwierdzenie w przekonaniu, że nie ma co narzekać, a to ważne:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2014, o 18:29 

Dołączył(a): 12 sie 2013, o 17:07
Posty: 20
Podziękowań: 1
Witam serdecznie,mogę prosić o przesłanie
Teresa 06.01.1963
Bogdan 04.03.1959
Pozdrawiam i dziękuję.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 11:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
irysek1963 napisał(a):
Witam serdecznie,mogę prosić o przesłanie
Teresa 06.01.1963
Bogdan 04.03.1959
Pozdrawiam i dziękuję.


Witam, podczas tasowania wypadła mi karta, którą można uznać za kartę dodatkową:

TY I CI, KTÓRYCH KOCHASZ JESTEŚCIE BEZPIECZNI
Archanioł Michał i inne anioły chronią cię i tych których kochasz...włączając w to twoją rodzinę i przyjaciół z nieba. Karta ta, jest znakiem tego, że możesz się zrelaksować, wiedząc, że Archanioł zajmuje się szczegółami i ochroną ciebie oraz tych, których kochasz, w każdym wymiarze.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Powierz zmartwienia i troski Bogu i aniołom
* Twoje potrzeby finansowe są chronione
* Twój biznes jest chroniony
* Możesz bezpiecznie podróżować
* Osoba z nieba, która cię kocha jest szczęśliwa i przesyła ci wyrazy miłości
* Pamiętaj, że zmartwienia są formą modlitwy, więc módl się tylko o to, czego naprawdę pragniesz
MODLITWA:
Drogi Boże i Archaniele Michale,dziękuję za opiekę nade mną i moimi bliskimi (imię konkretnej osoby). Proszę, daj mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju; wypełnij mnie nadzieją, abym mógł skupić się na tym, co dla mnie najważniejsze oraz cieszył się dobrym zdrowiem i szczęśliwym życiem.

Natomiast karta, odpowiadająca na pytanie, to:

KORZYSTNY WYNIK
Sytuacja w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Prawowitość przyniesie ci korzyść
* Nowa relacja będzie długoterminowa
* Dostaniesz wymarzoną pracę
* Nie będzie ci brakować pieniędzy
* Pojawi się uzdrowienie
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 21:56 

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 22:29
Posty: 30
Podziękowań: 3
Hej :) Czy i ja mogę? Chciałam zapytać o przesłanie dotyczące mojego życia uczuciowego... :)
Dane na pw :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 22:18 

Dołączył(a): 28 maja 2013, o 06:14
Posty: 5
Podziękowań: 0
Witam czy ja mogę również prosić o przesłanie anielskie?czy i z kim będę szczęśliwa bo boje się że pisana mi samotmność oraz czy uda mi się wyjść z kryzysu finansowego oraz proszę o modlitwę na uzdrowienie relacji z synem z góry dziękuje i pozdrawiam aga 06,10,76


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2014, o 11:38 

Dołączył(a): 4 maja 2013, o 17:45
Posty: 4
Podziękowań: 0
Witam serdecznie czy moge prosic o wrozbe za ktora z gory dziekuje
co mnie czeka w zwiazku z Marian 25.03,1954 Lidia 19.02.1966
Co mnie czeka w tym roku


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2014, o 22:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Kodemocji napisał(a):
Hej :) Czy i ja mogę? Chciałam zapytać o przesłanie dotyczące mojego życia uczuciowego... :)
Dane na pw :)


Witam ;)

OSŁANIAJ SIĘ
Karta ta, wskazuje na to, że jesteś teraz szczególnie wrażliwy na energię i emocje. Archanioł Michał osłania cię przed przykrą energią, jednak bardzo ważne jest, abyś podjął kroki, które pomogą temu wysiłkowi. Na przykład, unikaj sytuacji, w których wyrażany jest gniew i/lub istnieje współzawodnictwo. Poza tym trzymaj się z dala od barów, pubów lub innych miejsc, w których jest nadmiar używek, co przyciąga słabszą energię. Podążaj za swoimi naturalnymi skłonnościami do bycia z samym sobą albo spędzania czasu z grzecznie wypowiadającymi się, bystrymi ludźmi.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Noś ze sobą ochronną kryształową kulę, np.czarną
* Upewnij się, że jesteś ochraniany fizycznie , masz ubezpieczenie zdrowotne , sprawny pojazd, itd.
* Bądź ostrożny w radzeniu sobie z tą sytuacją i relacją
MODLITWA:
Archaniele Michale, proszę Cię, abyś ochraniał swoją potężną tarczą mnie, a także moich najbliższych, pojazd i dom. Otocz nas swoją purpurową poświatą, która pozwala przeniknąć prawdziwej miłości. Proszę, bądź bądź ze mną w dzień i w nocy i spraw, aby moi najbliżsi byli bezpieczni ( wymień właściwe osoby lub sytuację).

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2014, o 22:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
dorota421 napisał(a):
Witam czy ja mogę również prosić o przesłanie anielskie?czy i z kim będę szczęśliwa bo boje się że pisana mi samotmność oraz czy uda mi się wyjść z kryzysu finansowego oraz proszę o modlitwę na uzdrowienie relacji z synem z góry dziękuje i pozdrawiam aga 06,10,76



Witam, na pytanie czy znajdziesz swoją miłość, anioły odpowiedziały:
SYTUACJA TA ZMIERZA DO ROZWIĄZANIA
Karta ta, przychodzi do ciebie jako zapewnienie, że sytuacja, o którą pytasz szczęśliwie się kończy. Anioły pracują za sceną, aby uzdrowić źródło twoich rozważań. Pomimo tego, możesz nie zobaczyć, jak problem został rozwiązany, ufaj, że tak się stało. Daj ujście swoim zmartwieniom i odpręż się z przekonaniem, że wszystko jest w porządku.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Nie ma czym się martwić
* Wszystko będzie miało pozytywny skutek
* Ta relacja jest warta ochrony
* Pozostań w swojej obecnej sytuacji, problemy niedługo znikną
MODLITWA:
Powierzam Ci wszelkie obawy, troski, myśli w zamian za prawdziwy spokój w każdej sytuacji. Dziękuję Ci za rozwiązanie (podaj przykład sytuacji) w boski, doskonały sposób.

Czy uda Ci się wyjść z kryzysu finansowego:
SKUP SIĘ NA ŚWIĘTOŚCI I PERFEKCYJNYM ZDROWIU.
Archanioł Michał mówi, że kluczem do dobrego zdrowia jest skupienie się na tym, co działa sprawnie, a nie na chorobach i ranach. Wylosowałeś tę kartę, aby przypomniała ci o skupieniu się na pragnieniach, a nie obawach. Ciało reaguje natychmiastowo na miłość i strach, więc wybierz to pierwsze. Wyprowadzaj niekłamane uczucie i błogosławieństwo do każdej komórki ciała. Wyobrażaj sobie i oczekuj idealnego zdrowia dla siebie i innych. Mów o sobie i swoich najbliższych w czasie dobrego zdrowia, afirmując przy tym ten stan.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Zauważysz polepszenie zdrowia
* Podążaj za intuicją odnośnie zdrowia i uzdrawiania
* Życiowy cel to uzdrawianie
* Dokonaj pozytywnych zmian w twoim stylu życia
* Używaj podniosłych wyrazów, szczególnie mówiąc o zdrowiu
* Poszukaj drugiej opinii lekarskiej
MODLITWA:
Boże i Archaniele Michale, dziękuję Wam za ciągłe upominanie mnie, abym skupiał się na perfekcyjnym zdrowiu oraz za kierowanie wszelkimi podejmowanymi przeze mnie działaniami, które wspierają moje jestestwo.

Modlitwa na uzdrowienie relacji z synem:
BĄDŹ WYROZUMIAŁY DLA SAMEGO SIEBIE
Archanioł Michał prowadzi cię w kierunku honorowania wrażliwości-emocjonalnie i fizycznie. Wymagasz od siebie zbyt wiele, kiedy obwiniasz się za niedoskonałości istniejące wyłącznie w twojej wyobraźni. Karta przypomina ci o tym, że dajesz z siebie wszystko w okolicznościach, w których się znajdujesz. Wniosek jest taki: powinieneś zrobić sobie przerwę, zwolnić i być dobrym dla samego siebie.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Oddal się od przykrej sytuacji lub relacji
* Stosuj zdrowszą dietę
* Unikaj środków chemicznych w jedzeniu i środowisku
* Poświęć więcej czasu na sen
* Przestaw się na łagodniejszy tryb ćwiczeń
* Mów dobrze o sobie i innych
* Znajdź czas na odpoczynek
MODLITWA:
Archaniele Michale, proszę prowadź mnie tak, abym traktował siebie łagodnie, abym pielęgnował miłość we wszystkim co myślę, mówię i robię. Pomóż mi uzmysłowić sobie, że zasługuję na to współczucie. Uwalniam poczucie winy, więc mogę doświadczyć wewnętrznego spokoju. O:-)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL