[ Posty: 126 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 21 gru 2013, o 19:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Klaudia napisał(a):
Witam a ja mam znowu pytanko do kart, jeśli można :) Piszę w tym roku maturę, czy uda mi się dostać na medycynę, czy anioły radzą coś w tej kwestii? :)) dane wysle na priv


Witam, odpowiedź:
POZBĄDŹ SIĘ STRACHU...NATYCHMIAST
Archanioł Michał mówi o tym, że strach jest jedyną rzeczą, która koliduje z twoim szczęściem i założeniami. Chce ci pokazać, jak uwolnić się od wszelkich zmartwień i lęków, więc możesz czuć się bezpiecznie. Karta ta, wskazuje na to, że jesteś gotowy do wyjścia z poza kontroli i uwierzyć, że wszystko uda się zrobić jak najlepiej.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Podążasz we właściwym kierunku
* Zasługujesz na wszystko co najlepsze( tak jak my wszyscy!)
* Pozwól sobie na przyjęcie miłości, wsparcia i dobrobytu
* Jesteś osobą, która potrafi kochać
MODLITWA:
Archaniele Michale, proszę Cię, pozwól mi poczuć się bezpiecznym oraz godnym Twego przewodnictwa. Dziękuję za oczyszczanie mnie z ciężkich, trujących i toksycznych myśli lub uczuć, które wynikają z ego.

O:-)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2013, o 19:24 

Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 20:19
Posty: 46
Podziękowań: 1
Dziękuję bardzo, chociaż nie wiem czy do konca rozumiem:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2013, o 08:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 19:10
Posty: 84
Podziękowań: 6
Jezeli jeszcze mozna: Czy wygram sprawe w sadzie, ktora toczy sie od 7 miesiecy?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 22 gru 2013, o 11:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Dorota1212 napisał(a):
Jezeli jeszcze mozna: Czy wygram sprawe w sadzie, ktora toczy sie od 7 miesiecy?


Odpowiedź Archanioła na Twoje pytanie to :
TWOJE WEWNĘTRZNE WSKAZÓWKI SĄ RZECZYWISTE I GODNE ZAUFANIA
Archanioł Michał wie, że twoje uczucia są niepewne i pomieszane, więc wysyła ci tę kartę jako weryfikację tego, czy słyszysz go dokładnie w myślach, pomysłach i uczuciach. Ostatnio miałeś poczucie, że musisz podjąć działanie jednak wahałeś się z powodu strachu, że wykonasz niewłaściwy ruch. Karta ta potwierdza, że owe zmiany są bezpieczne.
Możliwe wybrane znaczenie:
* Twój nowy pomysł jest odpowiedzią na modlitwę, więc działaj zgodnie z nim
* Uczucie, które otrzymałeś jest bardzo ważne
* Jeżeli nie ufasz osobie albo sytuacji, bierz pod uwagę te uczucia
* Jesteś prowadzony przez wewnętrzne wskazówki- nawet wtedy, gdy nie widzisz ich, zawsze za nimi podążaj
MODLITWA:
Proszę pomagaj mi wyraźnie słyszeć, widzieć, czuć i znać boże wskazówki, o które prosiłem i modliłem się. Pozwól mi trzymać moje ego z boku, abym przepełnił się Twoją mądrością... dla mojej własne korzyści i dla tych, którzy są wokół mnie.

O:-)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2013, o 07:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
to ja poproszę o przesłanie :
Jak będą wyglądały relacje pomiędzy mną a Michałem w 2014 roku

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2013, o 11:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
mgielka napisał(a):
to ja poproszę o przesłanie :
Jak będą wyglądały relacje pomiędzy mną a Michałem w 2014 roku


Witam, oto odpowiedź :
BÓG MA WŁADZĘ
Karta ta przynosi wiadomość zapewniającą o tym, że Bóg sprawuje władzę, zajmuje się wszystkimi szczegółami. Ofiaruj Bogu dręczące się zmartwienia i przestań zmagać się z rwącym nurtem. Istnieje naturalny kurs, którym podąża dana sytuacja. Bardzo ważna jest wiara w to, że wszystko idzie w dobrym kierunku... ponieważ tak jest.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Poproś o pomoc i pozwól sobie na jej otrzymanie
* Twoje modlitwy zostały wysłuchane
* Cudowne rozwiązanie jest w pracy
* Ciesz się życiem, gdyż Bóg sprawuje pieczę nad pozornymi problemami.
MODLITWA:
Dobry Boże, proszę, pomóż mi uwolnić się od tej sytuacji, podaruj wiarę i zaufanie do Twojej Świętej mądrości i wiecznej miłości, aby rozwiązać i wyleczyć wszystko i wszystkich, których dotyczy. ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2013, o 12:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
ślicznie dziękuję ;))) i życze spokojnych i radosnych świąt ;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2013, o 13:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 07:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Witaj,

jeśli mogę jeszcze raz poprosić Ciebie o przesłanie, wskazówkę, modlitwę z Twoich Anielskich Kart dotyczącą kwestii tego jak poradzić sobie, jak uzdrowić duszę, serce, myśli po trudnym, burzliwym rozstaniu, złamanym sercu, stracie wieloletniego przyjaciela (był nim przez "naśćie" lat), który w istocie okazał się wrogiem?

Będę wdzięczna
Niech zbliżąjące się Święta będą, Dla Was Wszystkich goszczących tutaj, przepełnione dobrocią i miłością, pełne pokoju i zgody na siebie i innych
Z pozdrowieniami
freespirit31
Marzena


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2013, o 16:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
freespirit31 napisał(a):
Witaj,

jeśli mogę jeszcze raz poprosić Ciebie o przesłanie, wskazówkę, modlitwę z Twoich Anielskich Kart dotyczącą kwestii tego jak poradzić sobie, jak uzdrowić duszę, serce, myśli po trudnym, burzliwym rozstaniu, złamanym sercu, stracie wieloletniego przyjaciela (był nim przez "naśćie" lat), który w istocie okazał się wrogiem?

Będę wdzięczna
Niech zbliżąjące się Święta będą, Dla Was Wszystkich goszczących tutaj, przepełnione dobrocią i miłością, pełne pokoju i zgody na siebie i innych
Z pozdrowieniami
freespirit31
Marzena


Witam, przesłanie dla Ciebie to :
SYTUACJA TA ZMIERZA DO ROZWIĄZANIA
Karta ta, przychodzi do ciebie jako zapewnienie, że sytuacja, o którą pytasz szczęśliwie się kończy. Anioły pracują za sceną, aby uzdrowić źródło twoich rozważań. Pomimo tego, możesz nie zobaczyć, jak problem został rozwiązany, ufaj, że tak się stało. Daj ujście swoim zmartwieniom i odpręż się z przekonaniem, że wszystko jest w porządku.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Nie ma czym się martwić
* Wszystko będzie miało pozytywny skutek
* Ta relacja jest warta ochrony
* Pozostań w swojej obecnej sytuacji, problemy niedługo znikną
MODLITWA:
Powierzam Ci wszelkie obawy, troski, myśli w zamian za prawdziwy spokój w każdej sytuacji. Dziękuję Ci za rozwiązanie (podaj przykład sytuacji) w boski, doskonały sposób.

Również wesołych, rodzinnych Świąt ! ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2013, o 16:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 07:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Serdeczne i szczere podziękowania.
Takie przesłanie to balsam na moje strapione serducho.
Piękna modlitwa.
Fajnie, że Jesteś na forum i tak szybko działasz:)))


 Zobacz profil  
 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL