[ Posty: 126 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2013, o 17:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Odpowiedź Archanioła na Twoje pytanie to :
TWOJE WEWNĘTRZNE WSKAZÓWKI SĄ RZECZYWISTE I GODNE ZAUFANIA
Archanioł Michał wie, że twoje uczucia są niepewne i pomieszane, więc wysyła ci tę kartę jako weryfikację tego, czy słyszysz go dokładnie w myślach, pomysłach i uczuciach. Ostatnio miałeś poczucie, że musisz podjąć działanie jednak wahałeś się z powodu strachu, że wykonasz niewłaściwy ruch. Karta ta potwierdza, że owe zmiany są bezpieczne.
Możliwe wybrane znaczenie:
* Twój nowy pomysł jest odpowiedzią na modlitwę, więc działaj zgodnie z nim
* Uczucie, które otrzymałeś jest bardzo ważne
* Jeżeli nie ufasz osobie albo sytuacji, bierz pod uwagę te uczucia
* Jesteś prowadzony przez wewnętrzne wskazówki- nawet wtedy, gdy nie widzisz ich, zawsze za nimi podążaj
MODLITWA:
Proszę pomagaj mi wyraźnie słyszeć, widzieć, czuć i znać boże wskazówki, o które prosiłem i modliłem się. Pozwól mi trzymać moje ego z boku, abym przepełnił się Twoją mądrością... dla mojej własne korzyści i dla tych, którzy są wokół mnie.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2013, o 17:44 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 17:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Bardzo Ci dziękuję Tsuzumi ;)
Przesłanie pasuje jak ulał.
Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła się jakoś odwdzięczyć ;).


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2013, o 17:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Nie ma sprawy ;) Nie wiedziałam że te przesłania są takie trafione :D Ja jak sobie wyciągam, to nic mi nie pasuje :P ( albo może źle je interpretuję) ... nie wiem.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2013, o 18:24 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 17:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Bo pewnie można je interpretować na wiele sposobów :). Te poprzednie musiałam przeczytać kilka razy i się zastanowić nad nimi, a to, po pierwszym przeczytaniu wiedziałam o co chodzi(chyba :P).
Powiem Ci, że po tym ostatnim drugim przesłaniu o osobie, której mogę zaufać i która stanie się nowym partnerem, pomyślałam o pewnej osobie i ta osoba dzisiaj się do mnie odezwała :P.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2013, o 18:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
No proszę :D Może zacznę "wróżyć" z kart anielskich za pieniądze ? :D
Tak sobie żartuję, ale kasa by się przydała.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 11 gru 2013, o 21:28 

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 16:16
Posty: 52
Podziękowań: 0
Tsuzumi napisał(a):
Witam. Zadałam pytanie: czy wrócisz do Darka, na co Archanioł odpowiedział:
UHONORUJ I ZAUFAJ SWOIM UCZUCIOM
Archanioł Michał upomina cię, abyś spojrzał w swe wnętrze i słuchał, a dla tej karty jest to znak, że twoje uczucia są idealnie zsynchronizowane z prawdą. Niektóre z tych uczuć mogą okazać się trudne do określenia, jednak są z tobą z ważnych powodów. Jeżeli odczuwasz wewnętrzny konflikt, usiądź z długopisem i kartką papieru i przeprowadź "wywiad" z własnymi emocjami poprzez następujące pytania: Jakie są twoje uczucia? Dlaczego? Co bym zrobił? Twoje uczucia mogą przemawiać głośno i wyraźnie, jeżeli będziesz trzymał otwarty umysł i ufał temu, co słyszysz.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Nadszedł czas do przyznania się że jesteś nieszczęśliwy w danej sytuacji i przedsięwziąć określone, korygujące działania
* Ktoś próbuje wydobyć z ciebie emocje w określony sposób- trzymaj się tego, co wiesz i czuj się jak swój barometr.
MODLITWA:
Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za wspieranie, prowadzenie i strzeżenie mnie, kiedy słucham swoich uczuć i działam zgodnie z nimi. Pomóż mi rozumieć i wyrażać swoje emocje z miłością.

Co Ty na to ? :D


Ślicznie dziękuję za przesłanie dało mi dużo do myślenia, chyba zrobie porządny rachunek sumienia :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2013, o 00:26 

Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 20:19
Posty: 46
Podziękowań: 1
Witam , a czy ja też moglabym prosić o przesłanie, skoro tydzień temu prosiłam o to Irisę, ale skoro to przesłanie jest dokładniejsze..chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 15 gru 2013, o 07:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Klaudia napisał(a):
Witam , a czy ja też moglabym prosić o przesłanie, skoro tydzień temu prosiłam o to Irisę, ale skoro to przesłanie jest dokładniejsze..chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej?



Hej, prosić zawsze można ;)
Tylko przesłanie pewnie wyjdzie inne. ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2013, o 11:45 

Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 20:19
Posty: 46
Podziękowań: 1
Okej, zobaczymy , więc proszę o przesłanie na sferę uczuciową, ściśle związane z pewnym chłopakiem, chciałabym dostać jakąś radę w tej sprawie :) dane wyślę na priv i dokładniejszy opis :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 15 gru 2013, o 11:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Klaudia napisał(a):
Okej, zobaczymy , więc proszę o przesłanie na sferę uczuciową, ściśle związane z pewnym chłopakiem, chciałabym dostać jakąś radę w tej sprawie :) dane wyślę na priv i dokładniejszy opis :)


Dobrze w takim razie dane możesz wysłać na pv, ale odpowiem Ci tutaj na forum. ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL