[ Posty: 126 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2013, o 16:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Witam. Na początek zadałam pytanie:czy pójdziesz w kierunku artystycznym ? Archanioł odpowiedział tak:
ZDYSTANSUJ SIĘ DO SYTUACJI
Utknąłeś w punkcie i nie widzisz go obiektywnie. Karta ta, wskazuje na to, iż już najwyższy czas, aby zrobić krok w tył i uzyskać większy obraz sytuacji. Archanioł Michał prosi cię o zdystansowanie się do otaczających emocji, on także ci w tym pomoże. Michał również pokieruje cię, abyś odosobnił doświadczenie, a tym samym nie chował urazy do zachowań innych osób. Pomoże ci to w powstrzymywaniu defensywnych reakcji- w zamian za to, twoje działania będą wypływały z miłości i mądrości. Daj sobie czas i oddal się od ludzi, których ta sytuacja dotyczy. Nie musisz natychmiast znać rozwiązania. Anioły zatroszczą się o szczegóły. Tym, co jest dla ciebie najważniejsze jest wewnętrzny spokój- uczucie, w którym wola łączy się z nowym pomocnym wnętrzem.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Nie bierz do siebie argumentów innych ludzi- pozwól im iść swoim torem
* Bądź pełny współczucia bez noszenia ciężaru innych
* Poproś Archanioła Michała o oczyszczenie twojej energii
* Najwyższy czas na odejście od niezdrowej sytuacji lub relacji
MODLITWA:
Archaniele Michale, proszę Cię o użycie Twojego płonącego miecza do odcięcia mojego przywiązania do strachu albo dramatu tak, żebym mógł być skoncentrowany na wiedzy o tym, że spokój jest wszędzie, wewnątrz mnie i w tej sytuacji.

Następnie pytanie o to czy pójdziesz w kierunku pomocy innym ( całkiem ciekawa odpowiedź jak na tak zadane pytanie :P ):
OSOBA, O KTÓRĄ PYTASZ JEST GODNA ZAUFANIA
Interpretuj tę kartę jako gwarancję, że możesz polegać na osobach związanych z tą sytuacją ( zawiera się w tym również zaufanie do samego siebie). Każdy, od czasu do czasu, popełnia błędy lub akty egoizmu mniejsze lub większe. Ten, o którym myślisz jest niezawodny. On lub ona martwi się o ciebie i udowodni ci to, w kochający sposób. Archanioł Michał radzi ci, abyś nie oczekiwał od tych osób, że będą idealne, ponieważ powoduje to zbyt dużą presję w związku. Zamiast tego, spójrz i potraktuj swojego towarzysza tak, jak sam chciałbyś być traktowany: z miłością i współczuciem.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Twoje sprawy są ważne i godne zaufania
* Osoba, którą właśnie spotkałeś, stanie się twoim nowym partnerem
* Uwierz w słowa tej osoby, nawet jeżeli nie podoba ci się to, co słyszysz
* Ta jednostka może okazać się dobrym partnerem w interesach
* Przestań winić innych; powierz swoją złość lub przebaczenie aniołom, aby je uleczyły
MODLITWA:
Dziękuje Ci za pomoc w podtrzymywaniu mojej wiary w to, że potrafię otworzyć szerzej serce w związkach. Jestem wdzięczny za opiekę oraz gwarancję, że otaczają mnie tylko ludzie godni zaufania.

I co Ty na to ? :P

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2013, o 16:18 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 17:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Pierwsze jak najbardziej odpowiada na moje pytanie i wiem o co chodzi. Bardzo trafne do mojej obecnej sytuacji ;).
Natomiast drugie nie do końca rozumiem :P. Nie jestem pewna czy wiem o kogo chodzi, a nie chcę nadinterpretować, mam nadzieję, że niedługo się to wyklaruje :).
Bardzo mnie to zastanawia, bo przed zadaniem pytania, wahałam się czy zadać pytanie o sferę uczuciową czy zawodową.

Bardzo dziękuję Tsuzumi ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2013, o 16:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Możliwe że chodzi tutaj o samą Ciebie ;)

Ale to już zależy od tego co sama czujesz, patrząc na to przesłanie.

Pozdrawiam i cieszę się że coś udało mi się wyjaśnić :D

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2013, o 19:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 07:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Witaj,

jeśli mogę zabrać Ci trochę czasu, proszę o przesłanie i dla mnie. Czy możliwe jest uzdrowienie tej relacji Marzena Przemek? Czy Anioły coś radzą w tej sprawie? Czy jest szansa na odnowienie kontaktu?
Będę wdzięczna dziękuję pozdrawiam
freespirit31


Ostatnio edytowano 11 gru 2013, o 11:17 przez freespirit31, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2013, o 21:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Witam. Archanioł Michał na pytanie : Czy jest szansa na odnowienie kontaktu, odpowiedział:
OSŁANIAJ SIĘ
Karta ta, wskazuje na to, że jesteś teraz szczególnie wrażliwy na energię i emocje. Archanioł Michał osłania cię przed przykrą energią, jednak bardzo ważne jest, abyś podjął kroki, które pomogą temu wysiłkowi. Na przykład, unikaj sytuacji, w których wyrażany jest gniew i/lub istnieje współzawodnictwo. Poza tym trzymaj się z dala od barów, pubów lub innych miejsc, w których jest nadmiar używek, co przyciąga słabszą energię. Podążaj za swoimi naturalnymi skłonnościami do bycia z samym sobą albo spędzania czasu z grzecznie wypowiadającymi się, bystrymi ludźmi.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Noś ze sobą ochronną kryształową kulę, np.czarną
* Upewnij się, że jesteś ochraniany fizycznie , masz ubezpieczenie zdrowotne , sprawny pojazd, itd.
* Bądź ostrożny w radzeniu sobie z tą sytuacją i relacją
MODLITWA:
Archaniele Michale, proszę Cię, abyś ochraniał swoją potężną tarczą mnie, a także moich najbliższych, pojazd i dom. Otocz nas swoją purpurową poświatą, która pozwala przeniknąć prawdziwej miłości. Proszę, bądź bądź ze mną w dzień i w nocy i spraw, aby moi najbliżsi byli bezpieczni ( wymień właściwe osoby lub sytuację).

Mam nadzieję że pomogłam ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2013, o 21:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 13:28
Posty: 24
Lokalizacja: gdzies w wielkopolsce
Podziękowań: 4
Dzieki...chodzi mi o to ze chce wyjechac i nie wiem czy powinnam.chcialabym wiedziec jakie beda tego konsekwencje


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2013, o 21:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Witam. Zapytałam karty o to czy powinnaś wyjechać. Archanioł odpowiedział:
PRACA NAD UZDRAWIAJĄCĄ ENERGIĄ
Karta ta podkreśla korzyści z uzdrawiającej energii w obecnej sytuacji, którą możesz wywołać za pośrednictwem aniołów (wystarczy o to poprosić), wykwalifikowanego uzdrowiciela energii albo własnych chęci i energii.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Do wzmocnienia energii i witalności stosuj miary takie jak ćwiczenia i zdrowe odżywianie się
* Zapisz się na kurs uzdrawiającej energii
* Zarezerwuj sesję z wykwalifikowanym uzdrowicielem energii
* Twoim życiowym celem jest praca nad uzdrawiającą energią
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wysyłanie uzdrawiającej energii do mnie i przeze mnie, dla moich własnych błogosławieństw i dla wszystkich wokół mnie. Dziękuję Ci za połączenie mnie z miłością i wysokimi uzdrowicielami integralności oraz nauczycielami uzdrawiającej energii modalności.

Nie wiem czy to coś pomogło... :P

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2013, o 09:04 

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 16:16
Posty: 52
Podziękowań: 0
Witam,
Czy ja też mogę poprosić o przesłanie do końca roku odnośnie mojej relacji z Darkiem, czy wrócimy do siebie? Ślicznie dziękuję


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2013, o 10:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Witam. Zadałam pytanie: czy wrócisz do Darka, na co Archanioł odpowiedział:
UHONORUJ I ZAUFAJ SWOIM UCZUCIOM
Archanioł Michał upomina cię, abyś spojrzał w swe wnętrze i słuchał, a dla tej karty jest to znak, że twoje uczucia są idealnie zsynchronizowane z prawdą. Niektóre z tych uczuć mogą okazać się trudne do określenia, jednak są z tobą z ważnych powodów. Jeżeli odczuwasz wewnętrzny konflikt, usiądź z długopisem i kartką papieru i przeprowadź "wywiad" z własnymi emocjami poprzez następujące pytania: Jakie są twoje uczucia? Dlaczego? Co bym zrobił? Twoje uczucia mogą przemawiać głośno i wyraźnie, jeżeli będziesz trzymał otwarty umysł i ufał temu, co słyszysz.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Nadszedł czas do przyznania się że jesteś nieszczęśliwy w danej sytuacji i przedsięwziąć określone, korygujące działania
* Ktoś próbuje wydobyć z ciebie emocje w określony sposób- trzymaj się tego, co wiesz i czuj się jak swój barometr.
MODLITWA:
Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za wspieranie, prowadzenie i strzeżenie mnie, kiedy słucham swoich uczuć i działam zgodnie z nimi. Pomóż mi rozumieć i wyrażać swoje emocje z miłością.

Co Ty na to ? :D

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2013, o 16:46 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 17:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Czy mogę mieć jeszcze jedno pytanie ?
Jeżeli tak to chciałam zapytać, czy jest szansa na to, żebym w najbliższym czasie wyprowadziła się z domu ?


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL