Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 393 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sty 2013, o 19:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Posty: 21
Podziękowań: 0
Rownież chętnie bym skorzystała


Ja : 17 . 03 . 1991

On: 14. 08 .1987

z góry dziękuje ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2013, o 19:33 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
dociekliwa90 napisał(a):
ja rowniez poprosze ;)

ja:27.09.1990
on: 11.03.1988

Nie ma między wami związku karmicznego. Biorąc pod uwagę waszą wspólną Drogę Życia, to tutaj macie karmę, liczbę karmiczną 14 - karma nadużywania wolności, więc z nią trzeba się będzie zmierzyć. To może nie być łatwe, oczywiście mówię tutaj tylko o sytuacji, jeżeli zdecydujecie się na związek, Ty z Drogi Życia masz 19 - karmę władzy, a pan z Drogi Życia ma 13 - karmę pracy, więc jeżeli nawet on podjąłby inicjatywę i starałby się aby ten związek się rozwijał, wkładałby w to całe serce, to tobie w ostateczności mogłoby się to nie podobać, mogłabyś doszukiwać się problemów i byłabyś niezadowolona, bo najlepiej byłoby, aby on postępował po Twojemu. U Ciebie ta 19 nie dość, że z Drogi Życia, to jeszcze w poszczególnych cyklach występuje i jej działanie się nasila. Możesz mieć skłonności aby wykorzystywać innych, działać czasami egoistycznie, no i jeżeli takie coś ma miejsce w związku, to jest tak, że Ty przejmujesz inicjatywę, partner pomimo, że tam coś nie coś się stara, próbuję dać o swoim istnieniu znać, to jednak nie przynosi to żadnych rezultatów. Twoje karma i karma, którą wspólnie łączycie, tworzą blokadę, przez którą on nie może się przedostać. Bo zarówno jedna jak i druga dotyczą władzy. Czasami warto przystopować, wyluzować, dać działać, zaistnieć partnerowi.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 13 sty 2013, o 19:40 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
moma napisał(a):
No to i Ja poproszę
Ja:12.03.1971
On:04.09.1970 :-?

Tutaj jest bardzo mocny związek karmiczny. Ty od tego pana dużo się możesz nauczyć, zmienić się, swoje postępowanie i ogólnie możesz zacząć postrzegać trochę inaczej pewne sprawy. Ty masz "czystą kartę" w dacie urodzenia, nie masz żadnej karmicznej liczby(mogą być w imieniu bądź nazwisku), to jest o tyle dobre, że nie trzeba nic przepracowywać i martwić jak jak w ogóle się zabrać do tego przepracowywania. Pan natomiast troszkę tych Liczb Karmicznych ma, w Drodze Życia nic nie ma, więc to też dobrze, ale w Cyklach Życia, które działają w poszczególnych latach, ma liczby karmiczne i niestety będzie musiał się z nimi zmierzyć. Już albo niedługo zacznie na niego działać liczba karmiczna 16 - karma rodziny i związków, a jak ta skończy swoje panowanie, to pojawi się kolejna 26 - karma relacji międzyludzkich i pan znów będzie się zmagał i trudził aby jakoś w miarę możliwości obie te liczby szybko przepracować.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2013, o 19:50 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
mokele napisał(a):
Witam Droga Iris
proszę o sprawdzenie związku karmicznego,
swoje dane przesłałam na PW
Proszę również o rozkład tarota dla tego związku.
Pozdrawiam ciepło
mokle

Ja nie stawiam Tarota, jedynie mogę wykonać wróżbę z Kart Klasycznych, ale to w tym wątku --> prosba-wrozbe-irisy-f193.html
Wracając do karmy w związku, to od razu widzę, że macie takie same Drogi Życia i takie same liczby karmiczne w nich zawarte, a mianowicie 14 - karma nadużywania wolności. Ten pan (zakładam, że on się urodził 5. bo nie podałaś czyja data kogo) będzie przyciągany do Ciebie, będzie chciał z Tobą przebywać, być w Twoim towarzystwie, rozmawiać itp. Więc przyciąganie będzie duże. Związku karmicznego między wami nie ma. Wspólnie z Drogi Życia tworzycie liczbę karmiczną 19 - karmę władzy, więc tutaj związek do łatwych nie będzie należał. Każde z was pod działaniem tej 14 - karmy nadużywania wolności, będzie chciało być w pewnym sensie wolne, bez ograniczeń i każde z was ceni sobie właśnie wolność i swobodę, a ten związek, który wspólnie stworzycie może wam to zabrać, bo łącząc się w związek, w ogóle zacieśniając swoją relację już pojawia się ta 19 - karma władzy i wtedy każde z was będzie chciało panować nad drugim, tutaj może ujawnić się egoizm i wzajemna zależność od siebie.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2013, o 19:58 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
andżelina098 napisał(a):
Rownież chętnie bym skorzystała


Ja : 17 . 03 . 1991

On: 14. 08 .1987

z góry dziękuje ;)

Tworzycie związek karmiczny i to bardzo silny, przyciąganie wzajemne też występuje. Tutaj będzie tak, że pomimo zerwania, pomimo oddalenia się od siebie, to i tak za jakiś czas ponownie się spotkacie i tak w kółko.
Wspólnie patronuje nad wami liczba Mistrzowska 33, więc liczb karmicznych nie ma, a ta mistrzowska może być pomocna, ona niesie lekcję - być naprawdę odpowiedzialnym za samego siebie i za innych. Nauka tolerancji i cierpliwości. I ta lekcja również będzie obowiązywać u was, też będzie ważna i od czasu do czasu trzeba na nią zwrócić uwagę.
Dodatkowo Ty z Drogi Życia masz Liczbę Karmiczną 13 - karma pracy, więc tak jak nazwa wskazuje możesz mieć problemy ze znalezieniem pracy, problemy w obecnej pracy, lub ogólnie to będzie dotyczyć problemów pracy nad sobą - nad własnym charakterem, nad kształtowaniem siebie. I ta cierpliwość będzie Ci tutaj bardzo potrzebna. Pan natomiast z Drogi Życia ma Liczbę Mistrzowską 11 - ona wpływa na niego i może sprawiać, że on będzie przejawiał potrzebę rozwoju duchowego, będzie chciał działać humanitarnie i w jakimś stopniu może mieć na uwadze dobro innych ludzi, ale to wszystko zależy czy pozwoli, aby to wyszło na powierzchnię, czy pójdzie tą drogą, czy też zamknie się we własnym świecie i będzie tylko zwracał uwagę na siebie i własne potrzeby.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2013, o 21:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Posty: 21
Podziękowań: 0
dziękuje bardzo . Faktycznie problemy ze znaleziem pracy sa i to duze ale mam nadzieje ze jakos to przezwycieze . Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2013, o 20:29 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2012, o 14:01
Posty: 11
Podziękowań: 3
Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź... dałaś mi do myślenia Iryso :-?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2013, o 22:37 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2013, o 17:31
Posty: 7
Podziękowań: 5
Witaj Iriso


Ja 7.08.1977


Ona 24.12.1983


Dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2013, o 13:37 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
czy też mogłabym prosić o sprawdzenie?


Ostatnio edytowano 19 mar 2013, o 16:16 przez karma, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sty 2013, o 09:47 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2012, o 14:01
Posty: 11
Podziękowań: 3
Witaj Iriso .... dużo myślałam o tym co mi napisałaś o moim związku karmicznym. :-?
Jako że mam "czysta kartę" z dnia urodzenia - wysłałabym ci moje szczególowe dane na priv by móc dowiedzieć się czegoś więcej.Muszę wiedzieć więcej.
Z góry dziękuję :-h


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL