Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 393 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 gru 2012, o 20:33 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Irisko, bardzo Ci dziękuję. Dużo tu prawdy napisałaś


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2012, o 00:31 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Iriso- dziękuję z całego serduszka.
Warto było poczekać :)

Taaak... On ma problem z zaangażowaniem się w związek.
Z tego co wiem, ostatni się zakończył, gdyż Jego była partnerka chciała deklaracji i legalizacji związku- on nie.

To, ze ja mam do przepracowania bycie odpowiedzialną za siebie- racja.
Czy jestem spokojna i opanowana, żeby nauczyć Go miłości- nie wiem.
Dowiem się, jesli będziemy razem :) Ale z pewnością dałabym z siebie wszystko w tym kierunku :)

Jeszcze raz dziękuję Iriso.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2012, o 23:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 22:21
Posty: 11
Podziękowań: 4
Bardzo interesujacy mnie temat, jesli mogę równiez poproszę Cię o analizę dat urodzenia.
Ja 16.01.1961,on 16.10.1961


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 gru 2012, o 19:16 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Enoch napisał(a):
Byłbym wdzięczny...
24.05.1994
i ona:
03.01.1994

Hm można powiedzieć, że jest między wami związek karmiczny. Ty z Drogi Życia masz 16 i tutaj jest już informacja, że Ty masz do odrobienia karmę, która będzie Ci towarzyszyć przez całe Twoje życie. Ta karma związana jest z miłością, rodziną, związkami, więc może Ci być naprawdę trudno zbudować z partnerką stałą relację, ale jeżeli już ona zostanie zbudowana, to obydwoje powinniście o nią dbać, robić wszystko aby wasz związek był długi i stabilny. Dodatkowo teraz nad Tobą patronuje 11 Liczba Mistrzowska, ona jeszcze przez kilka lat nad Tobą będzie czuwać, więc tym samym powinno Ci się za jej sprawą dobrze układać w życiu. Teraz z kolei Twoja partnerka, ona z Drogi Życia ma/27. Patronuje nad nią Liczba Szczególna 27 i tym samym jak ją niektórzy nazywają - Liczba Szczęśliwa, więc ona może nie mieć łatwego i prostego życia, ale mimo wszystko będzie sobie radzić z problemami i będzie umieć je rozwiązywać. Wspólnie, patrząc pod kątem związku karmicznego, to tworzycie związek z 16 więc taki sam jak Ty. To może nie być łatwy związek, bo jest ta karma i nie dość, że Ty sam przez całe życie będziesz się z nią zmagać, to jeszcze dojdzie jej więcej, będzie podwojona i cięższa. Dlatego zarówno Ty jak i Twoja partnera musicie nawzajem się zauważać, widzieć swoje pozytywne cechy, rozwijać je i cały czas iść do przodu, nie zostawać w tyle. Dbać o siebie nawzajem, otaczać się ciepłem, miłością i być dla siebie nawzajem kimś najważniejszym.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2012, o 19:28 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
netcik napisał(a):
Hej, Iriso,mam nadzieję, że u Ciebie wszystko gra i buczy. Ja również proszę najpiękniej i podaję dane:
ja - 12.02.1972
on - 13.01.1976
dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Witaj :) Dziękuję, u mnie wszystko dobrze i mam nadzieję, że jak najdłużej tak będzie :)

Jeżeli patrzeć pod kątem związku karmicznego, to go tworzycie, wasza wspólna Droga Życia, ma 16. To jest bardzo trudny związek, a jeszcze wpływa na to karma 16 - karma miłości i związków, która do łatwych nie należy. Na pewno trzeba będzie się zmagać z różnymi przeciwnościami, sprzeczkami i humorami partnera. Może być wam ciężko zbudować taki naprawdę stabilny związek, bo ta karma sprawia, że związki nie wyglądają zbyt optymistycznie. Może się pojawić fałsz, kłamstwa, izolacja od drugiej osoby, a nawet nie znalezienie szczęścia i ból, cierpienie. Jeżeli chcecie dobrze przepracować karmę, to każde z was powinno rozpoznać własne potrzeby emocjonalne i wyciągnąć wnioski ze swoich reakcji na wydarzenia zewnętrzne. Dodatkowo odbudować zaufanie do samego siebie, gdyż to pozwoli wam odzyskać radość życia i pełnię bliskości z drugim człowiekiem. O ile to w Twoim przypadku może być łatwe do wykonania, to pan się może buntować, gdyż on w Drodze Życia ma karmę 19 - karmę władzy i na pewno nie będzie się chciał podporządkować i współżycie z nim do łatwych nie będzie należeć.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2012, o 19:50 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
aneczka2084 napisał(a):
Witaj Iroso ja również poproszę o sprawdzenie:
(związek teraz) on 05.06.1984
(wcześniej) on 22.05.1977
ja 11.11.1984

Najpierw pan 5.6.1984
Nie tworzysz z nim żadnego związku karmicznego, to jest zwykła relacja. Natomiast jeżeli brać pod uwagę wasze Drogi Życia - Ty masz 26 - 26 karma relacji międzyludzkich, pan natomiast ma 33 - 33 Liczba Mistrzowska.
Wspólnie daje wam 14/23 - 14 karma nadużywania wolności i właśnie o ile nie tworzycie związku karmicznego, to jest dobrze, ale jest ta karma, którą jeżeli chcecie możecie przepracować. To może być tak, że jedno drugie będzie ograniczać, niby relacja będzie dobra, ale coś jednak będzie wam przeszkadzać osiągnąć pełnię szczęścia. Tutaj jeszcze działa nad wami 23 Liczba Szczególna, więc ona zmniejsza tą karmę, trochę na nią wpływa i powoduje, że ona nie jest tak bardzo uciążliwa. 23 to jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości. Więc jeżeli odnieść, to do waszego związku, to musicie odnaleźć w sobie siłę, aby wydobyć, to znaczenie 23 i przełożyć go ponad znaczenie liczby karmicznej 14.

Drugi pan 22.05.1977
Tutaj bardzo ciekawe, ale jest tak samo jak w pierwszym przykładzie. Dokładnie tworzycie taką samą wspólną Drogę Życia 5/14/23 i również nie ma między wami związku karmicznego, ale jest karma 14.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2012, o 21:37 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 gru 2012, o 14:01
Posty: 6
Podziękowań: 0
Ja też poproszę:)
Ja 1985.12.31 partner 1982.04.19


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2012, o 16:05 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
To ja bym też poprosiła. Dane mimo wszystko prześlę na priv. Obie osoby z przeszłości. Szczególnie interesuje mnie ta druga, bo pasuje do niej idealnie opis miłości karmicznej (całkowicie przewróciła moje dobre, ułożone życie do góry nogami...swoje też), ale dla mnie ona jakoś już jest zupełnie przeszłością. Co do pierwszej osoby, to pewnie karma na pozostałe wcielenia się z tego zrobi...:(


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2012, o 12:46 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
mgielka napisał(a):
Jesli mogę się załapać :
ja 21.01.1968
on 01.01.1970

to dopisuję :) dzięki za wyrażenie zgody :)
on 14.01.1988


Najpierw z panem 1.01.1970 - Jest między wami związek karmiczny. Ty tak jak i pan macie19 z Drogi Życia. 19 jest Liczbą Karmiczną - liczbą władzy. Zarówno Ty jak i pan możecie się zmagać przez całe swoje życie z tego rodzaju problemami. Tutaj może wystąpić duża upartość tak z Twojej jak i z jego strony - podam opis "Władza jest odpowiedzialnością, a nie zaszczytem.
Wibracja karmy władzy przede wszystkim będzie działać w naszym życiu w ten sposób, abyśmy zrozumieli sens tych słów, że władza to nie zaszczyt. Władza to nie władanie innymi. Władza to nie dowodzenie i dyrygowanie. Władza to ogromna odpowiedzialność, w szczególności za drugiego człowieka, za każde wydane polecenie. Władza to umiejętność zachowania w sobie, wewnątrz, informacji o tym, że najwyższym dobrem jest ten, który stoi najniżej.

Musimy pamiętać o jednej rzeczy, posiadając tę wibrację w swoim portrecie, w pewnym sensie jesteśmy zobligowani zrozumieć prawidłowy sens słowa władza, prawidłowy sens tego, do czego służy posiadanie władzy nad innymi ludźmi lub do czego należałoby wykorzystać możliwość władzy jako realizacja możliwości nauczenia drugiego człowieka, umożliwia mu zdobycie czegoś więcej."
Oboje musicie zdać sobie z tego sprawę, że jedno nie ma być poddanym drugiego, a macie się wzajemnie rozumieć i troszczyć o siebie. To odnośnie waszych Dróg Życia. A teraz wracając do związku karmicznego, to "patronuje" nad wami Liczba Mistrzowska 11 ona niesie pewną lekcję - dzielić się wiedzą, inspiracją i oświeceniem. Nie handlować nimi, talenty "jedenastki" nie są do kupienia. Więc łącząc to z tym co macie w Drodze Życia można powiedzieć, że aby zbudować trwały związek należy się wzajemnie szanować, dzielić tym co się wie, swoją inteligencją oraz inspirować drugą osobę do działania do zmian, ale nie robić tego siłą, ani też nie stosować rozkazów, nakazów tylko podejść jak najbardziej spokojnie.

Drugi pan - Tutaj również jest związek karmiczny. Tutaj z kolei pojawia się 33 Liczba Mistrzowska i również niesie lekcję - być naprawdę odpowiedzialnym za samego siebie i za innych. Nauka tolerancji i cierpliwości. Więc aby coś zbudować to zarówno Ty jak i pan musicie wykazać się dużą cierpliwością, mieć świadomość tego co jest obok, postrzegać to wszystko, nie zamykać się w sobie, ani też nie robić żadnych nieprzemyślanych kroków, tylko od samego początku zacząć odpowiedzialne postępować, rozważnie i mieć na uwadze swoje dobro, ale i dobro partnera. Dodatkowo ten pan z Drogi Życia ma Liczbę Karmiczną 14 - liczba nadużywanie wolności, więc teraz to może się przekładać na jego życie, karma wolności przywołuje swojego właściciela do porządku, trzeba pamiętać, że każda decyzja i jej odwołanie nie zatrzymuje konsekwencji uruchomionych. Dokonuje się jakiegoś ruchu w obrębie pewnej społeczności, w której się żyje - zmienia się przez tą decyzję czasami los drugiego człowieka. To jest właśnie ten człowiek wobec ograniczeń, człowiek wobec norm, zasad. Człowiek, który również powinien zrozumieć, że każde społeczeństwo, każda kultura, każde miejsce rządzi się pewnymi prawami. To trzeba mieć na uwadze, również tyczy się do do jego osoby i jego bliskich, zawsze trzeba przemyśleć czy postępując w ten a nie inny sposób nie rani się drugiej osoby.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2012, o 12:54 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Dziękuję :))) i wszystko stało się bardzo jasne :) Moje wewnętrzne ja poradziło sobie samo dobrze w postępowaniu z Panami :) Pokazałaś mi, ze jednak dobrze sobie radzę :) dziękuję

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL