Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 393 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 gru 2012, o 12:55 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
bozencia1616 napisał(a):
Bardzo interesujacy mnie temat, jesli mogę równiez poproszę Cię o analizę dat urodzenia.
Ja 16.01.1961,on 16.10.1961

Tutaj sprawa wygląda następująco, typowego związku karmicznego nie ma, ale bardzo wiele was łączy, w zasadzie pod kątem numerologii wszystko. Obydwoje macie Liczbą Karmiczną 16 z Drogi Życia - karma rodziny, związków. 16 to człowiek wobec rodziny, związków, miłości. zarówno Ty jak i pan macie silne przyciąganie, jedno do drugiego ciągnie, chociaż wasze życie mogło być/nadal może być nie łatwe, mogło się pojawiać wiele przeciwności, trudności, którym trzeba było stawić czoła.
Teraz wspólnie tworzycie Drogę Życia z Liczbą Karmiczną 14 tutaj z kolei pojawia się problem w nadużywaniu wolności, jedno drugiemu może coś zabraniać, blokować go, ograniczać. Może tak być, że jedno z partnerów nie mogło/nie może w pełni się rozwijać, pojawiają się trudności, które ciężko rozwiązać. Na to wszystko dodatkowo będą działać wasze indywidualne Drogi Życia i ta karma 16, to będzie się kumulowac i dawać o sobie znać.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2012, o 13:02 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Ines1985 napisał(a):
Ja też poproszę:)
Ja 1985.12.31 partner 1982.04.19

Tutaj typowego związku karmicznego nie ma. Jest przyciąganie i można powiedzieć, że pan silnie na Ciebie działa, on może inspirować Cię lub nawet mobilizować do dalszej życiowej walki lub walki o swoje, o swoją rację. Pan trochę może być trudny, bo posiada Liczbę Karmiczną 16 - liczba związków, miłości, rodziny. I jeżeli chodzi o współżycie, to coś tutaj może go zatrzymywać, blokować. Może być trudnym partnerem, również jego przeszłość może wpływać na jego życie, na teraźniejszość i trzeba będzie jakoś teraz sobie z tym poradzić. Wspólnie z Drogi Życia wychodzi wam kolejna karmiczna liczba - 19 - liczba władzy. I ta władza również w obecnym związku, w relacji waszej może dać o sobie znać. Pan właśnie pod wpływem tego co było, będzie chciał budować związek na swoich zasadach, może mieć inne poglądy, zdanie niż Ty ogólnie na kwestię rodziny i tu się mogą pojawiać kłopoty, problemy.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2012, o 13:11 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Kala napisał(a):
To ja bym też poprosiła. Dane mimo wszystko prześlę na priv. Obie osoby z przeszłości. Szczególnie interesuje mnie ta druga, bo pasuje do niej idealnie opis miłości karmicznej (całkowicie przewróciła moje dobre, ułożone życie do góry nogami...swoje też), ale dla mnie ona jakoś już jest zupełnie przeszłością. Co do pierwszej osoby, to pewnie karma na pozostałe wcielenia się z tego zrobi...:(

Najpierw pierwszy pan 12.07 tak z tym panem jest związek karmiczny. Macie między sobą Liczbę Karmiczną 16 - liczba związków, rodziny, miłości. Taki związek mówi się, że jest bardzo trudny, ciężki, skomplikowany, chodzi o miłość, a ta karma sprawia, że są w tym trudności. Ten związek owszem da się zbudować, ale trzeba dbać o niego, chuchać i dmuchać aby trwał jak najdłużej. Dodatkowo pan z Drogi Życia ma 13 - liczbę karmiczną pracy, więc on może się zmagać ze sprawami pracy w życiu zawodowym, ale to również może się przekładać na "pracę" w życiu uczuciowym, że musi włożyć wiele trudu, wysiłku w wasz związek, aby w końcu coś zaczęło się tam dziać, aby rozwijał się i wasza miłość kwitła. On będzie strasznie do Ciebie chciał się zbliżyć, być blisko, będzie go ciągnąć.

Drugi pan - powiem Ci, że tutaj jest tak samo. Pan tak samo z Drogi Życia ma 13 - karmę pracy i tak samo jak z pierwszym panem macie między sobą, wspólnie liczbę karmiczną 16. Związek karmiczny jest, ale tutaj to przyciągnie - tak jak w przypadku pierwszego pana - że on będzie do Ciebie chciał się zbliżyć, to tutaj już się nie pojawia. To jest taki związek, że zarówno jedna jak i druga strona daje tyle samo i tak samo się zachowuje do stosunku do siebie.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2012, o 19:31 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Rowniez prosze o sprawdzenie :)
ja 31.05.1992
on 20.07.1989


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 22 gru 2012, o 19:55 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
truelife napisał(a):
Rowniez prosze o sprawdzenie :)
ja 31.05.1992
on 20.07.1989

Nie ma między wami związku karmicznego. Może być natomiast duże przyciąganie, Ty możesz iść w jego kierunku, może Cię do niego ciągnąć, może masz się od niego uczyć, rozwijać pewne cechy. Ani Ty ani pan nie macie żadnych długów Karmicznych w Drodze Życie, to jest o tyle łatwiej, że nic nie musicie cały czas przepracowywać, zwracać na to uwagi i się męczyć. Długi - liczby karmiczne są, ale będą na was działać w poszczególnych latach.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2012, o 20:02 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Dziekuje bardzo troche mnie to uspokoiło:) a ciągnie i to bardzo... ;p
a mozna jeszcze sprawdzic innego chlopaka z moja data ?
16.08.1990


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2012, o 20:59 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 maja 2012, o 12:01
Posty: 29
Podziękowań: 3
To ja też bym bardzo prosiła o sprawdzenie jeśli znajdziesz chwilkę:)
Ja - 13.08.88
On - 10.07.88

Jeśli mogłabyś sprawdzić również dla Pana 24.03.88 - to będę szalenie wdzięczna:)

pozdrawiam cieplutko w te mroźne, przedświąteczne dni...:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2012, o 13:00 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 gru 2012, o 14:01
Posty: 6
Podziękowań: 0
Z tego co się dowiedziałam 2 dni temu Iriso to spotkaliśmy się już nieraz w poprzednich wcieleniach dlatego też jest takie przyciąganie, uzależnienie od siebie.
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 27 gru 2012, o 21:47 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Dorota74 napisał(a):
Witaj Iriso otóż na początku twojego wątku o relacjach karmicznych poprosiłam Cię o określenie jaka jest karma między mną i Adamem . Wtedy podałam chyba błędny rok jego urodzenia ( do dziś nie jestem pewna). Ja jestem Dorota 30-06-1974 a Adam to 1 listopad 1973...To co napisałaś wtedy dało mi porządnie do myślenia akurat się drugi raz rozstaliśmy....nie wiem czy teraz byłoby to samo ale obawiam się ze nie. Gdybyś zechciała spojrzeć i coś na ten temat napisać to będę wdzięczna. I bardzo przepraszam bo robię Ci podwójną pracę...:(

Czyli jak mam to rozumieć? Że przez to co ja tam napisałam, wy się rozstaliście ? Eh w tym momencie "opadłam w dół" Dorota.... To co ja napisałam, nie znaczy, że tak MUSI być... To TY kierujesz swoim życiem, Ty decydujesz co się wydarzy - masz zupełnie wolną wolę, nie jesteś zależna od wróżek, czy wróżb, Ty sama kreujesz swoją przyszłość. Tak samo Adam - wolna wola i rozum, jego chęci, pragnienia, obawy, zachowanie, to jest zupełnie indywidualna osoba, tak samo jak Ty. I teraz jeżeli oboje zdecydowaliście, że nie będziecie razem, to to wyszło od was, a nie za sprawą moich kilku linijek tekstu. To co tam napisane, to jest ogólnik, to co może się wydarzyć, ale rzecz jasna nie musi. Ja patrzyłam tylko na wasz związek, a nie na całą życiową prognozę. To nie ma tak, że Ty się trzymasz tego co Ci napisze ktoś zajmujący się numerologią czy wróżbami... Dorota, Ty zawsze bez względu na, to co otrzymasz działasz! Podwijasz rękawy, bierzesz swoje życie w swoje ręce i działasz, a nie pozostajesz bierna i później piszesz, że tak i tak się stało... Tutaj nie chodzi o to żeby pisać i prosić o porady i później je zapisywać i robić archiwum, tutaj chodzi, o to, aby te porady umieć wcielić w życie i dzięki nim żyć lepiej. Tak samo i ze związkami karmicznymi, to co wychodzi z waszych dat wcale nie musi się przekładać na wasze życie, bo wy zawsze możecie zrobić żeby było lepiej.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2012, o 13:18 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Po prostu trochę uleciało ze mnie entuzjazmu jak przeczytałam Twoją wypowiedź.
Ok, aby nie robić offtopu wracamy do numerologii i związków karmicznych - Nie ma między wami związku karmicznego, jest natomiast duże przyciąganie. Pan może bardzo często nawiązywać z Tobą kontakt, to mogą być powroty i zerwania. Wspólnie patrząc na was jako parę macie liczbę karmiczną 26 - karma ciała/relacji międzyludzkich, więc cała wasza relacja będzie na tym skupiona. Może być bardzo ciężko coś stałego z tym panem stworzyć, ponieważ pan dodatkowo ma w swojej Drodze Życia karmę 14 - karmę wolności i przez to właśnie może trochę latać nad ziemię, szukać czegoś, a sam do końca nie będzie wiedział czego, wszystkie związki mogą być u niego dosyć cienkie i mogą się w nich pojawiać różne problemy, przez co on będzie coraz bardziej zirytowany i coraz bardziej będzie umacniał się w tym szukaniu...

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL