Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 393 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lis 2012, o 23:07 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Chętnie sprawdzę, czy jesteś aktualnie w związku karmicznym lub relacji karmicznej. Związek karmiczny tworzysz z partnerem, natomiast relacja karmiczna, to może być relacja z rodzicami, siostrą, koleżanką, przyjacielem itp.

Proszę o daty urodzenia - Twoją i osoby, o którą chcesz zapytać.

Jakiekolwiek spotkanie ludzi na ziemi nie jest przypadkowe. Ma jakiś cel, nic nie dzieje się przypadkowo. Wszystkie relacje międzyludzkie są w pewnym sensie relacjami karmicznymi.

Zmienione dnia 10.08.2014 godz.15:54, dodanie informacji:
http://wrotarozwoju.pl/post14198.html#p14198
http://wrotarozwoju.pl/post14916.html#p14916

Proszę może teraz, te informacje zostaną przeczytane... A poza tym, nawet z mojego podpisu były ciężko wejść w link, najlepiej, to mieć pretensje, że nie ma ode mnie odpowiedzi...

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lis 2012, o 23:15 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dorota74 napisał(a):
ja 30-06-1974
on 1 listopad 1971.

to podobno karma ale nie wiem o co dokładnie w tym chodzi....


Tworzycie związek karmiczny, ale bez karmy, czyli będzie was do siebie przyciągać, ale nic do przerobienia nie macie względem siebie. To co było do przerobienia już zostało przez was wcześniej przerobione. Związek jest silny zarówno z Twojej jak i jego strony, więc nawet jeżeli wasza znajomość się skończy, to za jakiś czas na nowo odżyje. Pomimo kłótni, cierpienia po jakimś czasie na nowo będziecie odbudowywać swoją relację.
Liczba, która jest waszą Liczbą/wibracją związku, to 6 a podliczby, które wchodzą w skład to 15 i Liczba Mistrzowska 33. Ta Mistrzowska ona odegra na pewno w waszym życiu dużą rolę, dotyczy zarówno Ciebie jak i jego. I to na niej trzeba się skupić.

33 SŁUŻBA UNIWERSALNA. Liczba twórczości i komunikacji, zwana jest wibracją Chrystusową. Znajduje się pod wpływem planety Neptun, wyższej oktawy Wenus, która wyraża najczystszą wibrację miłości uniwersalnej.
Liczba Mistrza, Nauczyciela, Przewodnika. Liczba spełnienia człowieka świadomego swego ciała i ducha. Wiedza, mądrość, ewolucja i współczucie. Tendencją negatywną osób, których dotyczy ta liczba, jest potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają.
W sensie pozytywnym: mistrz, przewodnik, uważny, tolerancyjny i oddany.
W sensie negatywnym: używanie swych wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt.
JEJ LEKCJA: być naprawdę odpowiedzialnym za samego siebie i za innych. Nauka tolerancji i cierpliwości.

Suma waszych dróg życia to liczba 6 z 15 - daje niebezpieczeństwo rozerwania układu.
15 – w tarocie jest odwołaniem się do karty Diabła, czyli w pewnym sensie związek, rodzina, którą się buduje, jeśli doprowadzimy do sytuacji nadmiaru, nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków, jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił, czy ja nie będę tego robił, żeby tę rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to, co budowało się staje się dla ciężarem, staje się dla ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny, który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie dochodziło do wewnętrznych rewolt, do wewnętrznych rewolucji, co w efekcie końcowym może decyzją jednej osoby doprowadzić do zerwania układu rodzinnego.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2012, o 23:31 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Nie jesteśmy w związku, ale...
ja 23.11.1979
On 6.04.1986


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2012, o 14:43 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
A czy ja bym mogła?
Ja 23.11.1983
On 30.04.1982

jakbym mogła dopisać jeszcze on 03.08.1983


Ostatnio edytowano 3 gru 2012, o 22:39 przez Asia, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2012, o 10:49 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 163
Podziękowań: 79
Byłbym wdzięczny...
24.05.1994
i ona:
03.01.1994

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl

Profesjonalny blog poświęcony trzeźwemu spojrzeniu na magię i okultyzm.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2012, o 23:15 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:15
Posty: 43
Podziękowań: 11
Hej, Iriso,mam nadzieję, że u Ciebie wszystko gra i buczy. Ja również proszę najpiękniej i podaję dane:
ja - 12.02.1972
on - 13.01.1976
dziękuję i serdecznie pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2012, o 15:55 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2012, o 16:09
Posty: 95
Podziękowań: 16
Witaj Iroso ja również poproszę o sprawdzenie:
(związek teraz) on 05.06.1984
(wcześniej) on 22.05.1977
ja 11.11.1984


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2012, o 22:15 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Jesli mogę się załapać :
ja 21.01.1968
on 01.01.1970

to dopisuję :) dzięki za wyrażenie zgody :)
on 14.01.1988

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


Ostatnio edytowano 7 gru 2012, o 22:25 przez mgielka, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2012, o 19:12 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
bezsenna napisał(a):
Nie jesteśmy w związku, ale...
ja 23.11.1979
On 6.04.1986

Tutaj zacznę od tego, że pan ma w Drodze Życia16 - 16 karmę miłości, związków, rodziny. Ta liczba w Drodze Życia oznacza, że będzie miał problemy ze stworzeniem związku, dogadaniem się z partnerką, on ogólnie może być trudny we współżyciu, coś go może blokować. Owszem stworzy związek, ale on wcale nie musi do łatwych należeć. Jeżeli patrzeć teraz na Ciebie i interpretować, to pod kątem waszej wspólnej przyszłości, to Ty z Drogi Życia masz 33 - 33 Liczba Mistrzowska. Jej lekcja, to: być naprawdę odpowiedzialnym za samego siebie i za innych. Nauka tolerancji i cierpliwości. Masz ją w Drodze Życia, czyli Ciebie, to dotyczy cały czas, ale jeżeli stworzycie związek, to Ty będziesz górować dzięki tej mistrzowskiej liczbie, ona sprawi, że wasze relacje mogą bardzo ładnie się ułożyć i macie szansę na ciekawą przyszłość, bo o ile pan będzie się męczył życiem w związku, to Ty będziesz uczyła go cierpliwości i miłości. Twój spokój i opanowanie można powiedzieć będą idealną "terapią".

Nie tworzycie typowego związku karmicznego, ale silnie na siebie oddziałujecie. Zarówno Ty na niego jak i on na Ciebie. Wibracja waszej relacji(wspólna Droga Życia) z 13 - 13 liczba karmiczna, liczba pracy, więc właśnie tutaj będzie trzeba mocno pracować nad partnerem, nad jego charakterem, zdaniem. Możliwe, że on jest po przejściach, związki mogły się mu rwać, nie umiał odnaleźć szczęścia, dlatego teraz trzeba małymi kroczkami sprawić, żeby poczuł, że jednak może stworzyć związek, w którym odnajdzie siebie i szczęście. Dodatkowo tutaj we wspólnej Drodze Życia oprócz tej karmy 13, przyświeca wam również 22 - Liczba Mistrzowska. Ogólnie ta liczba niesie lekcję aby pracować dla ludzkości, robić coś dla drugiego człowieka, nie być obojętnym, więc wcielając ją w wasze życie mogę powiedzieć, że wasz związek właśnie na takiej pracy będzie się opierał. Zarówno partner jak i Ty (czasami nawet nieświadomie) będziecie coś robić dla siebie, co wywoła uśmiech na waszych twarzach i co sprawi, że wasz związek będzie udany.
Jeżeli jeszcze patrzeć pod katem przeszłych wcieleń, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że kiedyś już spotkaliście się, wasze drogi się złączyły, może nie była, to silna relacja, ale jednak pozostawiła coś po sobie (13 karma ze wspólnej Drogi Życia). Tą karmę powiem wam, że będziecie odpracowywać, nawet nie będąc temu świadomym, bo tutaj nic nie będzie z przymusu, zarówno jedna jak i druga strona będą chcieć tego samego.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2012, o 19:47 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Asia napisał(a):
A czy ja bym mogła?
Ja 23.11.1983
On 30.04.1982

jakbym mogła dopisać jeszcze on 03.08.1983


Najpierw Ty i pan 30.04.1982
Nie ma między wami również typowego związku karmicznego. Natomiast wibracja wspólnej Drogi Życia, to19 Taka wibracja dosyć często wskazuje, że zarówno Ty jak i ten pan nawet jeżeli nie jesteście w związku dosyć często będziecie się spotykać, on będzie częstym gościem w Twoim życiu, a Ty w jego. Nawet po kilku miesiącach/latach, kiedy nie będziecie utrzymywać ze sobą kontaktu, każde pójdzie w swoją stronę, to i tak prędzej czy później wasze drogi się połączą, zawsze będzie bardzo możliwe np. "przypadkowe" spotkanie. Dodatkowo ta 19 - Liczba Karmiczna (karma władzy) pokazuje się tutaj jako coś, co was właśnie do siebie będzie przyciągać, ale to przyciąganie będzie często spowodowane tym, że jedno do drugiego będzie mieć jakąś sprawę, jedno od drugiego w czymś będzie zależne. Nie wiem jak do tej pory wyglądała wasze relacja, ale na pewno już po części ta karma (19) została przez was przepracowana, często tak jest, że robimy, to nieświadomie. W waszym przypadku też tak jest, a dodatkowo tu nawet więcej niż pewne, bo taka samą karmę masz w swojej Drodze Życia, więc przez cały czas się z nią zmagasz. Można ją odrobić np. poprzez opiekę nad drugim człowiekiem, otoczyć go wsparciem, zapewnić bezpieczeństwa, robić wszystko, aby poczuł się kochany i potrzebny. Tutaj jeszcze dodam, że jeżeli chodzi o Twoją karmę, tą z Drogi Życia, to lekcja bezpośrednio odnosi się do Ciebie, do Twojego podejścia na sprawy innych, otwarcia się na innych ludzie, ale jeżeli patrzymy na waszą wspólną relację, to wy musicie między sobą się doceniać, chwalić i zapewniać, że jesteście dla siebie ważni, dziękować za pomoc, obdarzać się miłością, to jest można powiedzieć podstawa, aby spokojnie i szybko przepracować tą karmę. Pan natomiast jest z Drogi Życia 27 - 27 liczba szczególna(szczęśliwa), więc ta liczba przez całe jego życie nad nim patronuje, otacza go swoją opieką. Ta Liczba przypisywana jest do rozwoju duchowego, pracy nad sobą, kształtowania swojej wyobraźni, aktywności umysłowej. Ale także oznacza, że ten pan pełnię szczęścia odnajdzie w związku, gdzie będzie się mógł całym doświadczeniem życiowym podzielić ze swoją partnerką.
Jeżeli chodzi o poprzednie wcielenia, to owszem mogłaś go spotkać, zobaczyć kilka razy, mieć z nim jakiś kontakt, coś mogło wtedy się wydarzyć między wami, ale jeżeli już, to z Twojej strony. To wszystko zmierza ku relacji karmicznej, czyli zwykłego spotkanie.

Drugi pan:
Tutaj jest związek karmiczny. Tworzycie taki związek, ale nic nie macie do odpracowania, ta relacja nie ma karmy, więc, to o tyle dobrze. Dodatkowo patronuje nad wami 33 - Liczba Mistrzowska, więc tutaj jej lekcja będzie dla was najważniejsza, a brzmi tak: być naprawdę odpowiedzialnym za samego siebie i za innych. Nauka tolerancji i cierpliwości. Więc my między sobą, w odniesieniu do siebie, a także bliskich osób musicie się nią kierować, to jest wasz cel i punkt od którego trzeba zacząć. Dobrze, że nie ma karmy, to sprawia, że ten związek wcale nie musi być ciężki, trudny, ale to też zależy od was, bo Ty jako 1 z Drogi Życia, ze swoją własną karmą 19 już masz ciężko, już musisz się zmagać z ciężkimi doświadczeniami, a ten pan wcale nie ma łatwiej, jest 5 z Drogi Życia, ale ma karmę 14 - karmę wolności. Więc on może mieć również bardzo skomplikowane życie, możliwe, że jest zaborczy, lubi mieć kogoś na wyłączność, może się zdarzyć, że nie szanuje prywatności drugiej osoby, co w rezultacie powoduje, że nie może ułożyć sobie życia, dogadać z partnerką, on lub ona cierpią. I tutaj jeżeli będziecie chcieć stworzyć związek, to właśnie pojawia się ta 33 Liczba Mistrzowska, przesyła dla Ciebie informację, abyś była cierpliwa, a dla niego, to jest sygnał, aby w końcu dostrzegł swoje wady i zaczął nad nimi pracować. Najlepiej aby skupił się na rozwoju wewnętrznym, zainteresował się czymś co go mocno pchnie do przodu i sprawi, że całkiem inaczej zacznie patrzeć na świat i dostrzeże swoje wady.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL