Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 393 ] 
Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sie 2014, o 20:58 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
MaAn napisał(a):
Witam serdecznie, i ja bardzo proszę...

ja- 24.05.1970
on - 18.06.1975

Według numerologii jest między Wami związek karmiczny. Obydwoje jesteście numerologicznymi jedynkami, z karmą władzy, więc najprawdopodobniej trzeba będzie popracować nad swoim charakterem, skłonnościami do dominacji, kontrolowania partnera. Należy pamiętać, że każde z Was, to indywidualna jednostka z prawem do własnych znajomych, poglądów, planów, zainteresowań itp. W Waszym związku żadne z Was nie powinno czuć się pokrzywdzone poprzez jakieś ograniczenia, czy zakazy.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2014, o 21:06 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
peony napisał(a):
Droga Iriso,
wiem, że między nami jest karma 16/8 i 23/5, ale nie do końca rozumiem jak odnosi się do nas, czy mogłabyś rozjaśnić? :)
Ja 2-III-1995
On 7-VII-1980

Droga peony, ktoś Cię wprowadził w błąd, gdyż liczba 23, to nie jest liczba karmiczna, a szczególna. Ona w przypadku obliczenia i analizowania dróg życia, nie wskazuje na karmę... Liczba 16, owszem.Tylko, że tak. Z reguły nie lubię "poprawiać" co kimś, jestem zdania, że jeżeli już ktoś się za coś zabiera, to powinien zrobić, to w miarę dokładnie. Jeżeli już było wspomniane o tej karmie, warto, aby ta osoba, która analizowała wspomniała jak, to się może odnosić do Twojego związku... Nie wiem, co już zostało napisane, dlatego napiszę od siebie, po swojemu, ale od razu zastrzegam, że numerologia, karma, swoją drogą, a życie swoją.
Między Wami jest silna karma, najprawdopodobniej, w przeszłych wcieleniach byliście ze sobą blisko, ale miłość nie przetrwała, z różnych powodów, to co wtedy było między Wami mogło się zakończyć. Teraz spotykacie się ponownie, na nowo możecie tworzyć, budować Wasz związek. Macie karmę miłości, co wskazuje, na to, iż mogą na Waszej wspólnej drodze często pojawiać się jakieś przeszkody, nieporozumienia, problemy, jakieś błahe problemy, przez, które możecie się np., obrażać na siebie, rozstawać. Problemy mogą być błahe, ale Wy mimo to zamiast je rozwiązać, porozmawiać o nich, będziecie wybierać inne rozwiązanie... Możliwe, też, że pojawi się u Was jakieś oddalenie - np., gdy jedno z Was podejmie pracę, studia w innym mieście.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 20 sie 2014, o 21:07 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Informuję, że ten temat zostaje całkowicie zamknięty! Rezygnuję z dalszego odpowiadania tutaj, a tym bardziej proszę nie wysyłać do mnie próśb o analizę na pw (wiadomość prywatna), bo odpowiedzi nie będzie.

Kolejne osoby, jeżeli chcą mogą założyć własny temat i w nim zamieścić swoją prośbę o sprawdzenie karmy w związku - możliwe, że czasami ja udzielę odpowiedzi, a jeżeli nie, to może zrobi, to ktoś inny.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL