Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 393 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2012, o 14:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 21:19
Posty: 46
Podziękowań: 1
Dalej jest to aktualne, moge skorzystac ?;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2012, o 13:45 
Kreator

Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 11:21
Posty: 65
Podziękowań: 10
Witaj Iris ja 21.12.1978 on 22.12.1981 pozdrawiam z zycze szczesliwego i udanego Sylwestra Magdalena (Ja Magdalena On Enrique) :) :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2012, o 23:22 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Do Dorota74 - Jeszcze raz muszę wrócić do tego tematu ze związkami karmicznymi... Ja naprawdę nie rozumiem po co takie coś... po co zadawać kilka razu pytanie o to samo, no po co? Wiem, że internet daje szerokie możliwości = jest mnóstwo innych portali ezoterycznych, ale to nie zmienia faktu, że jednak liczy się Szacunek!
Bardzo mi przykro, bo ja poświęciłam swój cenny czas, wykonałam dla Ciebie analizę związku - nie, to nie zajmuje pięć minut, to nie jest tak, że patrzę na daty i już wiem co i jak... Tutaj tak jak w każdej dziedzinie trzeba przysiąść, wziąć długopis, kartkę, policzyć jedną datę, drugą, a później patrzeć na wiele punktów i połączyć w całość i odpowiedzieć... Może się wydawać, że skoro się takiego czegoś podjęłam, to pewnie mam multum czasu i mogę go rozdawać na prawo i lewo...
Podałaś błędną datę na początku - ok nic nie mówię, można się pomylić, poprosiłaś drugi raz wykonałam bez gadania, ale widzę, że zrobiłam błąd, bo Ty w ogóle na to nie zwróciłaś uwagi, a może zwróciłaś, ale mimo to w innych miejscach widzę Twoją prośbę po raz drugi, trzeci no i po co to? Nie rozumiem i chyba nie będzie mi dane zrozumieć takich czynów...
Pozdrawiam i życzę Wszystkiego dobrego

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 6 sty 2013, o 18:43 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
truelife napisał(a):
Dziekuje bardzo troche mnie to uspokoiło:) a ciągnie i to bardzo... ;p
a mozna jeszcze sprawdzic innego chlopaka z moja data ?
16.08.1990

Tutaj również nie ma związku karmicznego. Natomiast wspólnie jest między wami karma 19 - karma władzy. Także może być wam trudno się dogadać, jedno z was może nie zauważać drugiej osoby, jej potrzeb, po prostu jedno z was może się kierować egoizmem i w ogóle nie zwracać uwagi na drugą osobę, a jak już zwróci, to tak powierzchownie, na chwilę, dla dobra sprawy.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2013, o 18:54 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
glam napisał(a):
To ja też bym bardzo prosiła o sprawdzenie jeśli znajdziesz chwilkę:)
Ja - 13.08.88
On - 10.07.88

Jeśli mogłabyś sprawdzić również dla Pana 24.03.88 - to będę szalenie wdzięczna:)

pozdrawiam cieplutko w te mroźne, przedświąteczne dni...:)

Najpierw z pierwszym panem - 10.07.1988
Jest między wami związek karmiczny. Wspólnie patronuje nad wami liczby szczególna 27 - Wielka Moc Duchowa, ona jest dobrą liczbą, dla kogoś z kim jest się w związku, nie wiem czy jesteś z tym panem, ale jeżeli tak, to ona może zapewnić wam wiele dobrego. Ważne również jest, aby jedno drugiego nie ograniczało, aby partnerzy mieli wzajemnie przestrzeń i aby mogli się realizować, zarówno zawodowo jak i realizować wspólne pasje no i oczywiście aby jedno drugiego wspierało w tym co robi.
Ten pan może być trudnym partnerem, ponieważ w jego Drodze Życia jest liczba karmiczna 16 - karma rodziny, związków. Więc może mieć trudności ze stworzeniem stałego związku, a jeżeli już go stworzy to po jakimś czasie mogą mu przychodzić do głowy myśli, że to jednak nie to... Najlepiej jakby wyzbył się wszystkich negatywnych cech, które uniemożliwiają mu pewne zaangażowanie w związek - zazdrość, egoizm, fałsz, wtedy jak już trochę nad tym zapanuje powinno być lepiej.

Drugi pan 24.03.88 - Tutaj nie ma związku karmicznego. Jedynie wspólnie, macie karmę 19 - karmę władzy, więc tutaj to może być głównym problemem, jedno z was może w ogóle nie zwracać uwagi na potrzeby partnera, może kierować się egoizmem i myśleć tylko o sobie. Dodatkowo ten pan ma z Drogi Życia liczbę karmiczną 26 - karmę relacji międzyludzkich, więc jak to połączymy razem, to całkowicie mogą się pojawić trudności we wzajemnym dogadaniu się w związku, ale i też poza, ze znajomymi, rodziną.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 6 sty 2013, o 19:03 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Klaudia napisał(a):
Dalej jest to aktualne, moge skorzystac ?;)

Najpierw z panem 7.01 - tutaj związku karmicznego nie ma, ale za to jest duże przyciąganie. Ty będziesz przyciągana do niego, możesz lubić jego towarzystwo, chcesz z nim przebywać no i w sumie może być między wami sympatia lub przeciwnie, zależy od was, bo równie dobrze wcale nie musicie się teraz lubić. Obydwoje macie z Drogi Życia karmę 13 - karmę pracy, więc przez całe wasze życie ona się będzie przejawiać, trzeba będzie pracować nad sobą, uczyć się, ale też i mogą być trudności ze znalezieniem dobrej pracy dla siebie, tutaj różnie ta 13 karmiczna może się przejawiać. Natomiast wspólnie macie 26 - liczbę karmiczną dotyczącą relacji międzyludzkich, więc aby się dobrze dogadać, to musicie panować nad swoimi emocjami, kierować się sercem, mądrością, nic nie robić pochopnie.

Drugi pan 7.7 - Nie ma między wami związku karmicznego. Wspólnie tworzycie karmę władzy - 19 więc jedno z was może wywyższać się nad drugim, ograniczać go w jakiś sposób i nie pozwalać na realizację swoich pasji.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2013, o 19:10 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
mwengland napisał(a):
Witaj Iris ja 21.12.1978 on 22.12.1981 pozdrawiam z zycze szczesliwego i udanego Sylwestra Magdalena (Ja Magdalena On Enrique) :) :)

Związku karmicznego między wami nie ma. Występuje za to duże przyciąganie, jego do Ciebie. On w Drodze Życia ma liczbę karmiczną 26 - karmę relacji międzyludzkich, więc może być czasami trudno się z nim dogadać, może być zamknięty w sobie i na pewne sprawy, osoby w ogóle nie zwracać uwagi. Jeżeli chcesz z nim stworzyć związek, to pomału, cierpliwie należy pracować nad jego zachowaniem, otwierać go i stopniowo zmieniać. Ty masz z Drogi Życia liczbę karmiczną 13 - karmę pracy, więc przez całe swoje życie będziesz się z nią zmagać, to może być różna praca - nad sobą, praca zawodowa lub właśnie praca nad drugim człowiekiem.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2013, o 13:49 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 11:39
Posty: 17
Podziękowań: 0
ja rowniez poprosze ;)

ja:27.09.1990
on: 11.03.1988


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sty 2013, o 12:47 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2012, o 14:01
Posty: 11
Podziękowań: 3
No to i Ja poproszę
Ja:12.03.1971
On:04.09.1970 :-?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2013, o 19:00 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 sty 2013, o 19:39
Posty: 7
Podziękowań: 1
Witam Droga Iris
proszę o sprawdzenie związku karmicznego,
swoje dane przesłałam na PW
Proszę również o rozkład tarota dla tego związku.
Pozdrawiam ciepło
mokle


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL