Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 21:37 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Proszę mnie nie ponaglać. Ja wchodzę na forum codziennie i widzę każdą prośbę skierowaną do mnie i o wszystkich pamiętam! Proszę mieć, to na uwadze, że wróżby, to nie jest moje jedyne zajęcie. Ja mam również życie prywatne, pracę i inne obowiązki, chcę to wszystko pogodzić, ale nie zawsze się da. Apelowałam już o cierpliwość i wyrozumiałość i po raz kolejny, to robię. Naprawdę każdy dostanie odpowiedź, ale ja tylko proszę o cierpliwe czekanie. Dziękuję! :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 22:42 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
nie moge znalezc mojego pytania , chyba sie zagubilo, a moze nie trafilo. hanna


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 14:31 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 14:25
Posty: 29
Podziękowań: 2
Tak, ja wiem. Pisałam, ze nie chcę, zeby to źle zabrzmiało. Dzięki bardzo i pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 23:13 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Salvita napisał(a):
Witaj Iriso.To ja rowniez poprosze bardzo o wrozbe dla siebie Iza 14.01.62 .Pozdrawiam serdecznie

Proszę bardzo :)
Co się zdarzyło? Rozczarowanie miłosne, odwrócenie szczęścia, możliwy koniec związku, niepokój, zła kondycja emocjonalna. Miałaś bardzo niską samoocenę, kompleksy, nie wierzyłaś w siebie, Twoją głowę zawładnęły myśli typu: Mi się już nic nie należy od życia.. itp.: Również tutaj pojawia się romans, może z Twojej strony, albo ze strony partnera, który się burzliwie zakończył. Mogły takie odczucia właśnie wywołać problemy w związku. To mógł być czas, kiedy szczęście odwróciło się od ciebie, przykry okres. Nie podam Ci dokładnie kiedy, to było, ale nawet mogło być dawno temu, bo tutaj karty pokazują przeważnie jedno ważne wydarzenie z przeszłości.
Co się dzieje? Pojawiła mi się tutaj karta domu, być może teraz masz rozterki, trudne, zawikłane sprawy, które całkowicie Cię pochłaniają, martwisz się. Oprócz tego dwoje starszych ludzi z Twojej rodziny, może Twoi rodzice, starsza siostra z mężem itp, koło nich pojawia się zagrożenie zdrowotne, choroba. Mimo tego, pojawi się tu szczęśliwe wydarzenie, które oddali Cię od Twoich zmartwień, wycisz się, pojawi się tutaj świętowanie nieoczekiwanego wydarzenia, które nawet Ciebie bardzo zaskoczą.
Co Cię czeka? Zmartwienia, spadek sił witalnych. Zdecydowanie musisz bardziej o siebie zadbać, więcej odpoczywać jeśli nie chcesz, żeby to się źle skończyło. Nie martw się na zaś, bo to tylko pogarsza Twój stan. Możliwe kłótnie, choroby, wsparcie bliskich, nerwy.
Czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Kobieta z rodziny stoi za Tobą murem, chce ci pomóc, ale Ty nie zawsze chcesz tą pomoc od niej. Tu też mogą pojawić się dodatkowe zajęcia związane ze starszym małżeństwem, starszymi ludźmi. Zastanów się, czy cały ciężar tego wydarzenia chcesz przyjąć na swoje barki, może warto jeszcze kogoś w to zaangażować? Mogą się również pojawić słowa bez pokrycia, jakieś obietnice, które będą dawać Ci złudne nadzieje na szczęście.
Co ze zdrowiem? Jeśli dalej będziesz prowadzić dotychczasowy styl życia, to nie będzie za dobrze. Czasami warto odpuścić i zająć się czymś pożytecznym, jakimś dodatkowym zajęciem, które będzie Ci się miło wykonywać i co będzie też połączone z relaksem. Zdrowszy tryb życia, więcej odpoczynku zdecydowanie jest Ci potrzebne.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 23:31 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
macchiato napisał(a):
Proszę o wróżbę dla danych Barbara 06.11.1960 plus przepraszam, bo może to wyglądać, ze się upominam. Proszę pamiętać o interpretacji daty urodzenia dla cioci( te dane) Pozdrawiam ! :)

Proszę bardzo :)
Co się zdarzyło? Dobry okres pod względem finansowym. Karty wybrały, to wydarzenie z Twojej przeszłości, czyli, że było ważne. Został osiągnięty sukces w sferze finansowe, stabilizacja sytuacji materialnej. Uczciwie i skrupulatnie wygrana walka. Przekaz pieniężny, jakiś duży przypływ gotówki, który Cię ucieszył. Również pojawiła się podróż, która owocowała w ważne wydarzenia, może coś ważnego trzeba było załatwić z krewnymi i był konieczny wyjazd. Mimo tego, ktoś bardzo źle Ci życzył, zazdrość i chciwość, to druga twarz tej osoby.
Co się dzieje? Wiele sytuacji teraz czeka na Twóją decyzję, Twój wybór od którego wiele będzie zależeć. Należy postępować z rozwagą, opanowaniem, a na pewno wybory będą słuszne. Nad Tobą czuwa osoba, która zmarła, ona jest czuwa i się Tobą opiekuje. To jest Twój dobry duch. Jeszcze pamiętaj, że masz pomoc życzliwej osoby z rodziny-ona Ci pomoże i zawsze będzie chciała dać Ci jak najlepszą radę. Możesz jej zaufać, bo na pewno nie działa przeciwko Tobie.
Co Cię czeka? Spotkanie przyjacielskie, możliwe odnowienie dawnych znajomości z mężczyzną. Radość, szczęśliwy przypadek, który wywoła wiele szczęśliwych wspomnień u Ciebie. Spełnienie Twoich planów jest bliskie, nie poddawaj się, a na pewno doprowadzisz, to wszystko do końca. Koło Ciebie również pojawia się dziecko, osoba młoda o dobrym charakterze. Ta osoba "pracuje" nad wytworzeniem szczęśliwej, pogodnej, zgodnej atmosfery.
Czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Tak. Wybawienie z kłopotów materialnych, przypływ gotówki, powodzenie w interesach, podwyżka, ale też uważaj, żeby te wszystkie szczęśliwe sytuacje finansowe nie uśpiły Twojej czujności i żebyś się nie wpakowała w jakiś nieudany interes. Nie ryzykuj za bardzo. Postępuj rozsądnie. Niektóre plany trzeba będzie odłożyć na bok i zająć się innymi, które okażą się ważniejsze.
Co ze zdrowiem? Będzie podtrzymywać Cię na duchu młoda osoba, bardzo serdeczna i z którą łączy Cię silna więź. Będziesz mieć te chwile załamania, stany nerwowe, po których będzie Cię łatwo wyprowadzić z równowagi, ale gdzieś zawsze ta młoda osoba będzie obok i będzie Cię uspokajać. Tutaj jeszcze brat/kuzyn zwrócą się o pomoc finansową.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2012, o 13:46 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 14:25
Posty: 29
Podziękowań: 2
dziękuję bardzo :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2012, o 16:02 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 kwi 2012, o 15:16
Posty: 11
Podziękowań: 3
:) Witaj Iris .Nareszcie moge podziekowac Ci za wrozbe ,nie mialam dostepu do komutera .Dziewczyno, ty naprawde masz dar ! Wrozba dla mnie zgadza sie w 100%,moge potwierdzic oczywiscie te fakty ,ktore sa mi wiadome na dzien dzisiejszy .Napewno bede prosic cie jeszcze o wrozbe dla mnie ,ale w innym dziale .Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuje z calego serduszka.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2012, o 18:33 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 mar 2012, o 17:44
Posty: 49
Podziękowań: 7
Iris mam jeszcze do Ciebie wielka prośbę o postawienie kart dla drugiego syna Dawida ur.
09.03.1985 r. rozstał się z dziewczyna , przebywa za granicami kraju.O ile nie czujesz sie znuzona taka ilością próśb . Rozumiem to i jezeli nie ja to zrozumiem .pozdrawiam cię serdecznie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2012, o 18:57 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Salvita napisał(a):
:) Witaj Iris .Nareszcie moge podziekowac Ci za wrozbe ,nie mialam dostepu do komutera .Dziewczyno, ty naprawde masz dar ! Wrozba dla mnie zgadza sie w 100%,moge potwierdzic oczywiscie te fakty ,ktore sa mi wiadome na dzien dzisiejszy .Napewno bede prosic cie jeszcze o wrozbe dla mnie ,ale w innym dziale .Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuje z calego serduszka.

Witaj :) Dziękuję za ciepłe słowa :-* Cieszę się, że mogłam trafnie co nie co określić i oczywiście zapraszam ponownie, będzie mi bardzo miło! :) Cieplutko Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 3 maja 2012, o 18:58 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
maria-skrabel napisał(a):
Iris mam jeszcze do Ciebie wielka prośbę o postawienie kart dla drugiego syna Dawida ur.
09.03.1985 r. rozstał się z dziewczyna , przebywa za granicami kraju.O ile nie czujesz sie znuzona taka ilością próśb . Rozumiem to i jezeli nie ja to zrozumiem .pozdrawiam cię serdecznie

Rozumiem, ale tutaj wykonuje tylko taką ogólną wróżbę, taką mam wykonać dla syna? :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL