Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 kwi 2012, o 23:22 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Serdecznie Witam:)
Już poznaliście trochę moich "wróżb" z kart klasycznych. Nie wiem jak je traktowaliście i jak wam wychodziło, może z przymrużeniem oka, a może coś się sprawdziło lub dopiero sprawdzi ;) W każdym razie teraz chciałabym sama spróbować Wam powróżyć z kart klasycznych. Na początek zaproponuję prostą wróżbę:
co się zdarzyło?
co się dzieje?
co Cię czeka?
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y?
co ze zdrowiem?

Proszę nie zadawać jak na razie swoich pytań, to będzie na zasadzie przypomnienia i sprawdzenia moich umiejętności ;) Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to założę kolejny wątek, gdzie będziecie mogli zadawać pytania :) Bardzo bym prosiła, aby później zweryfikować, czy trafnie określiłam, czy nie - jest to dla mnie ważne. Natomiast jeśli ktoś jest chętny, to bardzo proszę o datę urodzenia, albo imię - jak wolicie żebym tylko miała się na czym oprzeć. Może być na priv.
Zapraszam i Pozdrawiam :) :-*

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 13:39 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Ha, ja oczywiście się zgłaszam. Uwielbiam sprawdzać, czy we wróżbach faktycznie "coś jest" ;) Przyznam szczerze, że póki co dotychczasowe doświadczenia wiarę moją w owe "coś" raczej zaniżały, ale może niekoniecznie właściwe ręce karty kładły, albo i czas przyszły dopiero na weryfikację pozwoli. W każdym bądź razie - poproszę :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 13:46 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Wróżba dla Kaja27 :)
co się zdarzyło? Wyszło mi, że przeżyłaś zawód miłosny, być może w dalekiej przeszłości, albo niedawno.
co się dzieje? Obecnie Twoje życie zatruwają pewne sprawy, na ich temat wiesz dużo więcej niż powinnaś wiedzieć, ale mimo to nie okazujesz tego.
co Cię czeka? W najbliższym czasie, będziesz mieć problemy ze zdrowiem, ale nie powinny być bardzo poważne.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Będziesz szczęśliwa tylko wtedy, kiedy naprawisz wcześniej wyrządzone krzywdy. Być może do tej pory masz wyrzuty sumienia, z powodu tego co zrobiłaś wcześniej.
co ze zdrowiem? Ze zdrowiem tak jak pisałam wyżej drobne problemy mogą być, ale też warto zwrócić uwagę na swoją dietę, nie służy ci dobrze, można byłoby ją trochę zmienić.

Proszę o weryfikację :-* Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 13:59 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Zagubiona napisał(a):
Ha, ja oczywiście się zgłaszam. Uwielbiam sprawdzać, czy we wróżbach faktycznie "coś jest" ;) Przyznam szczerze, że póki co dotychczasowe doświadczenia wiarę moją w owe "coś" raczej zaniżały, ale może niekoniecznie właściwe ręce karty kładły, albo i czas przyszły dopiero na weryfikację pozwoli. W każdym bądź razie - poproszę :)

Zobaczymy co wyjdzie z moich kart ;) Od razu mówię, na razie sama się sprawdzam, więc wróżba może nie być trafna, ale lepiej żeby była ;) Proszę o weryfikację :-* :)

co się zdarzyło? Miałaś nie ciekawy czas odnośnie spraw finansowych i z tego powodu też wybuchały kłótnie.
co się dzieje? Obecnie jakieś problemy w sprawach zawodowych masz, coś idzie nie po Twojej myśli, jest to dla ciebie stresujący czas.
co Cię czeka? Tutaj też będą komplikacje, mianowicie czekają Cię kłótnie z bliską osobą, nieciekawa atmosfera.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Będziesz szczęśliwa, zły okres się skończy, ale warto walczyć o swoje szczęście. Mimo wszystko nie poddawać się, tylko do końca walczyć.
co ze zdrowiem? Zacznij więcej się ruszać, może warto pomyśleć o jakimś sporcie i zacząć go uprawiać? Sport, to zdrowie.

Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 18:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 20:28
Posty: 44
Podziękowań: 5
No to i na mnie możesz się sprawdzac :D
i nie ukrywam, że też chętnie zobaczę co pokazały ci karty :)

Aneta 11 luty 1990 :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 19:20 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
exilium napisał(a):
No to i na mnie możesz się sprawdzac :D
i nie ukrywam, że też chętnie zobaczę co pokazały ci karty :)

Aneta 11 luty 1990 :)

No więc tak :
co się zdarzyło? Tutaj wyszło, że właśnie, to co chciałaś, co planowałaś być może jakiś wyjazd-on nie wypalił. Przygotowywałaś się wiązałaś z nim nadzieje, ale nic z tego nie wyszło.
co się dzieje? Teraz też nie jest dla ciebie ciekawy czas, być może jakieś problemy masz w rodzinie, coś się zmienia i z tą zmianą są związane problemy, niepokoje rodzinne.
co Cię czeka? Czekają cię niestety kłótnie, różnego rodzaju nieprzyjemności, oraz mogą pojawić się drobne problemy zdrowotne.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Będziesz szczęśliwa, ale wszystko zależy od Ciebie, wszystkie twoje decyzje, czyny zależą od Ciebie, tak jak będziesz postępować, tak też będziesz mieć w życiu.
co ze zdrowiem? Tutaj duży wpływ na Twoje zdrowie ma dieta, może warto ją zmienić, oraz problemy też mogą powodować używki np.kawa.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 21:03 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 22:52
Posty: 9
Podziękowań: 3
Chciałabym zobaczyc co pokaza karty Natalia 23.07.1986


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 21:32 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 20:28
Posty: 44
Podziękowań: 5
Irisa napisał(a):
No więc tak :
co się zdarzyło? Tutaj wyszło, że właśnie, to co chciałaś, co planowałaś być może jakiś wyjazd-on nie wypalił. Przygotowywałaś się wiązałaś z nim nadzieje, ale nic z tego nie wyszło.

zgadza sie :) od października przygotowywałam się do pewnej rzeczy i niestety w lutym okazało się to dla mnie niedostępne. przynajmniej przez rok :( I to faktycznie było związane z wyjazdem - czekałaby mnie najpierw półroczna szkoła daleko od domu :)
Cytuj:
co się dzieje? Teraz też nie jest dla ciebie ciekawy czas, być może jakieś problemy masz w rodzinie, coś się zmienia i z tą zmianą są związane problemy, niepokoje rodzinne.

oj tak... duże zmiany :) siostra wychodzi za mąż i ciągle w domu jest ogromne zamieszanie :) więc i to się zgadza :)
Cytuj:
co Cię czeka? Czekają cię niestety kłótnie, różnego rodzaju nieprzyjemności, oraz mogą pojawić się drobne problemy zdrowotne.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Będziesz szczęśliwa, ale wszystko zależy od Ciebie, wszystkie twoje decyzje, czyny zależą od Ciebie, tak jak będziesz postępować, tak też będziesz mieć w życiu.
co ze zdrowiem? Tutaj duży wpływ na Twoje zdrowie ma dieta, może warto ją zmienić, oraz problemy też mogą powodować używki np.kawa.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)

a te będę mogła zweryfikować dopiero za jakiś czas :D
dzięki i gratuluję trafności :ymhug:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 21:42 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Nie ma za co:) :-*
Ooo bardzo się cieszę, że trafnie określiłam te dwa punkty! :ymparty: :)
Ok, nie ma sprawy, poczekam :-* :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 21:54 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
najtaj napisał(a):
Chciałabym zobaczyc co pokaza karty Natalia 23.07.1986

Już patrzę :)
co się zdarzyło? Przeżyłaś zawód miłosny, być może z tym partnerem nie potrafiłaś się czasami dogadać i z tego powodu wybuchały pomiędzy wami kłótnie, spory i z czasem stało się, to nie do wytrzymania.
co się dzieje? Obecnie nurtują Cie pewne sprawy, o których dużo wiesz, ale nie jesteś pewna czy chcesz się w to wszystko mieszać i wciągać siebie w konflikty. Wolisz stać na uboczu, bo nie chcesz mieć nieprzyjemności.
co Cię czeka? Tutaj na próżno na coś czekasz, to się nie spełni. Czekają Cię ważne zmiany w życiu, być może jakaś podróż i rozłąka z bliskimi, która będzie mieć miejsce do dwóch lat.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Masz teraz trochę sytuacji, które są dla Ciebie ważne, musisz, to wszystko pozałatwiać, żeby cieszyć się szczęściem.
co ze zdrowiem? Tutaj nie powinno być problemów dość poważnych, drobne mogą wystąpić, warto też zrezygnować z nałogów, które mimo wszystko powodują jakieś szkody w organizmie.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL