Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ] 
Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 maja 2012, o 18:15 
Kreator

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 53
Podziękowań: 12
Witam serdecznie,może ja spróbuje. Dane wyśle na Pw. Dziękuje za swój poświecony czas. karmen


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2012, o 17:59 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
aneczka2084 napisał(a):
Iriso jeśli możesz poproszę o taki rozkład dla mnie. Ania 11.11.1984

Proszę bardzo :)
Co się zdarzyło? Kontakt z mężczyzną - przedstawicielem prawa. Możliwe, że to było w celu uzyskania rady lub po prostu wymagała tego sytuacja. Pojawiły się sprawy urzędowe i ten mężczyzna również z nimi mógł być związany. Człowiek majętny, z autorytetem, który wie czego chce i całkowicie do tego dąży. Miałaś (może dalej masz) przy sobie dobrego, życzliwego przyjaciela - szatyna lub ciemnego bruneta. Ten mężczyzna nawet mógł być w Tobie zakochany, ale raczej nie wyznał Ci swoich uczuć.
Co się dzieje? Ważną rolę na chwilę obecną odgrywają sprawy urzędowe, które mogą być skomplikowane i trzeba się trochę nachodzić żeby je całkiem pozałatwiać. Jeśli pracujesz, to tutaj pojawia się szef, ważna rozmowa, dodatkowe zajęcie w pracy. Jesteś osobą uczciwą, można Ci zaufać i niestety ludzie, to czasami wykorzystują i przysparzają Ci kłopotów. Ważna urzędowa wiadomość, sprawa, którą "już" będzie trzeba załatwić. Powodzenie finansowe, prezenty, drobne uroczystości, sukces w pracy, jednak mimo wszytsko zachowaj ostrożność.
Co Cię czeka? W Twoim przypadku nieunikniona będzie wizyta u lekarza, jego rady weź sobie bardzo do serca i stosuj się do nich. Również czekają Cię nieporozumienia w pracy lub w domu ze starszym mężczyzną. Nowe znajomości, nowe otoczenie, korzystne pokonanie przeszkód. Smutne wydarzenie w rodzinie.
Czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Tutaj pojawia się karta podróży, więc możesz poza granicami kraju odnaleźć swoje szczęście. Na pewno ta podróż poprawi Twoją sytuację finansową, na początku nie będzie łatwo. Twoje szczęście mogą zakłócać awantury, nieporozumienia, problemy z innymi osobami.
Co ze zdrowiem? Warto zadbać o układ pokarmowy, szanować swoje zdrowie i nie bierz zbyt dużo na swoje barki. Zdrową żywność i ogólnie wodę, pić dużo wody, to musisz wcielić do swojego menu. Smutne wydarzenia, zmiany życiowe też mogą wpłynąć na Twoje zdrowie.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2012, o 18:15 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
karmen napisał(a):
Witam serdecznie,może ja spróbuje. Dane wyśle na Pw. Dziękuje za swój poświecony czas. karmen

Proszę bardzo :)
Co się zdarzyło? Wielka radość w domu, świętowanie ważnych wydarzeń rodzinnych. Ślub, zaręczyny, chrzest, te wydarzenia odegrały ważna rolę w Twoim domu lub domu rodzinnym. Towarzystwo życzliwych ludzi, ciepła, rodzinna atmosfera. Mogły się również pojawić nieprzyjemności, które trzeba było w miarę szybko wyjaśnić. Ważne rodzinne sprawy, rodzina w tym okresie była bardzo ważna. Problemy zdrowotne, które miały lub dalej mają miejsce w rodzinie.
Co się dzieje? Pojawił się człowiek reprezentujący władzę, z jego pojawieniem mogą być kłopoty, problemy, z którymi trzeba będzie się zmierzyć. Również człowiek, który leczy ludzi, specjalista w swoim zawodzie, on się pojawił, być może będzie potrzebna konsultacja lekarska dla kogoś z rodziny lub dla Ciebie. Ty również powinnaś zadbać o swoje zdrowie. Pozytywne zakończenie kłopotów, pokonanie przeszkód. Straszy mężczyzna z rodziny może mieć pewne sekrety, tajemnice, których nie będzie chciał ujawnić.
Co Cię czeka? Romas ze starszym mężczyzną, może on byc Twoim współpracownikiem, osobą niedawno poznaną lub nowym sąsiadem itp. W każdym razie możesz wdać się z nim w bliższy kontakt, który nic dobrego nie wniesie do Twojego życia. Jeśli jesteś w związku, to nie wchodź w żadne trójkąty, bo możesz w przyszłości bardzo żałować. Będziesz traktowana z szacunkiem i godnością, w pracy zasłużysz sobie na pochwałę i nagrodę. Twoje umiejętności zostaną docenione. Radosne niespodzianki, spełnienie Twoich zamiarów jest blisko.
Czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Tak, ale tutaj wiele będzie zależeć od Ciebie. Jeśli innym będziesz dawać szczęście, czynić dobro, to będzie do ciebie wracać, to samo. Znajdziesz się w gronie życzliwych i pełnych dobroci ludzi i oni liczą, że ich nie zawiedziesz. Szczególnie będzie ważne szczęście rodzinne, partnerskie jeśli jesteś teraz w związku, to masz doskonałą okazję, żeby zrobić niespodziankę, spędzić miłe chwile z partnerem. W przyszłości również o tym pamiętaj.
Co ze zdrowiem? Tutaj mogą pojawić się pewne problemy, ale wykonanie wcześniejszych badań na pewno zwiększy prawdopodobieństwo wyleczenia. Mogą być problemy z zajściem w ciąże, ale oczywiście, karty, to tylko sugestia, a nie lekarz. Jeśli chodzi o zdrowie, to warto się na nim skupić, odpocząć, zrelaksować się i przede wszystkim nie denerwować się za każdym razem, bo to wszystko szkodzi.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2012, o 20:27 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2012, o 16:09
Posty: 95
Podziękowań: 16
Witaj Iriso. Powiem szczerze, że trochę zaskoczyła mnie Twoja wróżba, gdyż nie miałam żadnego spotkania z przedstawicielem prawa ani raczej nie dopytywałam o jakieś ważne sprawy nikogo. Obecnie również nie załatwiam żadnych spraw urzędowych a tym bardziej takich które muszą być załatwione na "już". Mimo wszystko dziękuję bardzo za wróżbę i pozdrawiam serdecznie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2012, o 20:57 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
aneczka2084 napisał(a):
Witaj Iriso. Powiem szczerze, że trochę zaskoczyła mnie Twoja wróżba, gdyż nie miałam żadnego spotkania z przedstawicielem prawa ani raczej nie dopytywałam o jakieś ważne sprawy nikogo. Obecnie również nie załatwiam żadnych spraw urzędowych a tym bardziej takich które muszą być załatwione na "już". Mimo wszystko dziękuję bardzo za wróżbę i pozdrawiam serdecznie.

Nic jeszcze nie jest przesądzone ;) wszystko się może zdarzyć, ale lepiej żeby jak już, to były tylko konsultacje, rada i proste sprawy do załatwienia :) Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, o 13:50 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
To ja też poproszę o taki rozkład:)Jeżeli można
Magdalena

pozdrawiam i dziękuję :-h


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, o 15:51 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Niestety ja już tutaj nie wykonuję takiego rozkładu. Obecnie mam mało czasu i zrezygnowałam z niektórych rozkładów, także z wróżenia w tym temacie.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL