Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2012, o 19:29 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 mar 2012, o 17:44
Posty: 49
Podziękowań: 7
Jeżeli mogłabyś


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 3 maja 2012, o 19:38 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
maria-skrabel napisał(a):
Jeżeli mogłabyś

Oczywiście, tylko chciałam się upewnić :) Już za chwilę wróżba będzie gotowa :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2012, o 19:48 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 mar 2012, o 17:44
Posty: 49
Podziękowań: 7
jestes kochana


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 3 maja 2012, o 20:04 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
maria-skrabel napisał(a):
Iris mam jeszcze do Ciebie wielka prośbę o postawienie kart dla drugiego syna Dawida ur.
09.03.1985 r. rozstał się z dziewczyna , przebywa za granicami kraju.O ile nie czujesz sie znuzona taka ilością próśb . Rozumiem to i jezeli nie ja to zrozumiem .pozdrawiam cię serdecznie

Proszę bardzo :)
Co się zdarzyło? Jakieś nieporozumienia z przyjacielem, problemy w domu i w pracy. Obok niego pojawił się zły, chciwy człowiek, który wprowadził w jego życie trochę zamieszania. Kłótnie w związku, nieprzewidziane przeszkody. Dostał wsparcie od starszego człowieka, on również zmobilizował go do dalszej życiowej walki. Dużo ważnych wydarzeń było związanych z pracą, możliwe troski, zmartwienia, które stopniowo mijały.
Co się dzieje? Aktualnie jego głowę zajmują sprawy urzędowe, ma ich trochę i musi pozałatwiać, a one nie są takie proste... wręcz odwrotnie. Dodatkowo pojawiły się prezenty, spotkania rodzinne i towarzyskie. W pracy będzie dobry okres, powodzenie, sukces w interesach, awans, premia. Jakaś podróż może się pojawić, ale będzie się wahał czy się zgodzić. Raczej zostanie i będzie dalej robił karierę.
Co Cię czeka? Dobry przyjaciel jest obok niego. Da mu wsparcie oraz radę. Może mu całkowicie zaufać. Czekają go nowe znajomości, możliwe, że jego przyjaciel załatwi mu nową pracę lub wkręci w lepsze towarzystwo, które przyda mu się w przyszłości. Jego przyjaciel jeśli chodzi o charakter, to nie jest uczciwy, lubi lewe interesy i ciemne sprawy, ale co do przyjaźni z synem stara się dla niego jak najlepiej, ale mimo wszystko syn powinien być ostrożny i nie ufać we wszystko. W pracy może mieć nadzieję na awans.
Czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Tutaj wszystko zależy od niego. Pojawiła się obok kobieta, koleżanka z pracy lub dobra znajoma z którą ma szansę stworzyć związek, ale ten związek będzie szczęśliwy jeśli on nie będzie cały czas martwił się pieniędzmi. Kariera, praca zawodowa swoją drogą, a miłość swoją i on, to musi umieć oddzielić od siebie. Jeśli nie będzie potrafił lub nie chciał, to z tego związku nic nie będzie.
Co ze zdrowiem? Są nadzieję na dobre zdrowie. On raczej zdrowiem się na razie nie martwi. Mimo, to przyda mu się dłuższy odpoczynek i zostawienie stresujących spraw z tyłu. Taki relaks pomoże mu, nabierze sił i energii.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2012, o 20:12 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 mar 2012, o 17:44
Posty: 49
Podziękowań: 7
Iris jestes WIELKA. Dziękuję


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2012, o 22:55 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
poprosze o wrözbe ogolna (tak to sie chyba okresla). hanna 29.01.1976. bez pospiechu jak ktos ma wieksza potrzebe poczekam. dziekuje juz na przyszlosc


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2012, o 09:48 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
hanna500 napisał(a):
poprosze o wrözbe ogolna (tak to sie chyba okresla). hanna 29.01.1976. bez pospiechu jak ktos ma wieksza potrzebe poczekam. dziekuje juz na przyszlosc

Proszę bardzo :)
Co się zdarzyło? Spełnienie Twoich zamiarów. Pojawił się w Twoim życiu młody, serdeczny i życzliwy człowiek. Dużo zaznałaś szczęścia z jego pojawieniem się, być może poznałaś go przypadkowo. Okres bardzo dobry dla spraw sercowych. Coś nowego zaczęłaś. Pojawia się jeszcze zazdrość, ktoś jest o Ciebie bardzo zazdrosny.
Co się dzieje? Masz blisko koleżankę, która nie zupełnie jest z Tobą we wszystkim szczera. Nie rozmawiaj z nią o innych, bo jest w stanie wykorzystać, to przeciwko Tobie. Może, to również być bogata kobieta-blondynka, która często pojawia się obok Ciebie, również w jej obecności należy liczyć się ze słowami.
Co Cię czeka? Ważna wiadomość, którą dostaniesz telefonicznie lub listownie. Powinna dotyczyć dobrych rzeczy w ostateczności wiadomość od kobiety i będzie chodzić o pieniądze. W pracy dobry okres, przypływ gotówki, będzie dobrze. Podróż, która będzie się wiązała z prezentami. Też jeśli chodzi o pieniądze, sferę finansową, to będziesz mieć teraz dobry okres na zdobywanie pieniędzy. Twoje kłopoty pomału miną, mimo to zachowaj ostrożność.
Czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Do Twojego szczęścia mogą przyczynić się pieniądze, one sprawią, że Twoje życie się zmieni, a czy na lepsze czy na gorsze, to już będzie zależało od Ciebie i od tego jak je wykorzystasz. Wszystko będzie się tutaj kręciło wokół pieniędzy. Bogate osoby się obok pojawiają, mogą na początku traktować Cię z dużym dystansem, ale później staną się przychylne i z czasem zapanuje między Wami pogodna atmosfera. Czekają Cię wielkie wojaże, masz szansę na szczęście, ale na pewno nie w kraju.
Co ze zdrowiem? Tutaj mogą pojawić się kłopoty zdrowotne. Obecny tryb życia może Ci nie służyć, jeśli jesteś narażona na nerwy, stres, to na pewno poważnie odbije się to na Twoim zdrowiu. Spadek sił witalnych, skłonność do chorób. Kłopoty w związku również mogą się przyczynić do pogorszenie Twojego zdrowia.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2012, o 12:06 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 17:02
Posty: 48
Podziękowań: 12
i ja poproszę o taki rozkład, chętnie odpiszę czy coś wtym jest :)
Pozdrawiam
iza


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2012, o 13:17 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
Dziekuje za wrözbe i tak szybka odpowiedz. Nie wiem czy mozna zadawac pytania dotyczace wrözby ale jesli mozna to chetnie spytam.
Napisala Pani ze pojawil sie ktos mlody w moim zyciu, kto ma dobry wplyw ale nic sie nie pojawilo , a bynajmniej nie teraz.. Czy da sie okreslic osobe o mnie zadrosna ? W sensie mlodszy , starszy, moze kolor wlosöw? Jesli chodzi o ta ciemna dziewczyne to moze sie bardzo dobrze zgadzac, a co do tej blondynki to tez jestem w szoku bo juz mi pare wrözek möwily /ostrzegaly/ przed blondynka , ale ja nie znam zadnej co by na mnie w jakis sposöb mogla wplynac, ale moze dopiero ja zapoznam? Pienadze tak , zgadza sie, sa czesta kwestia w moim zyciu, moze bo od wczesnych lat sama musialam sobie radzic na obczyznie. Co do podrözy to tez trafne poniewaz duzo wyjezdzam, ale juz najtrafnijesze to wrözba o podrozy zwiazana z prezentami- wlasnie mnie na nastepny tydzien czeka wyjazd na przyjecia. Wrözba möwi o szczesciu z pieniedzmi zwiazanymi , co jest na pewno wazne ale nie w momencie jak nie ma sie kogos u boku , czy czeka mnie jakies zadowolenie z kims na stale ? Co do kraju to fajne.. :) mieszkam w szwecji i nie do konca latwo widziec co jest dla mnie " nie w tym kraju". Co mysli Pani w tej sytuacji ? Czy czeka mnie jescze wyjazd i zmiana kraju? Juz kiedys slyszalam od Pana ktöry spojrzal mi w reke ze nie jest wykluczone ze ja jescze bede mieszkac gdzies indziej niz w Szwecji.
Dziekuje jescze raz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2012, o 13:39 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
hanna500 napisał(a):
Dziekuje za wrözbe i tak szybka odpowiedz. Nie wiem czy mozna zadawac pytania dotyczace wrözby ale jesli mozna to chetnie spytam.
Napisala Pani ze pojawil sie ktos mlody w moim zyciu, kto ma dobry wplyw ale nic sie nie pojawilo , a bynajmniej nie teraz.. Czy da sie okreslic osobe o mnie zadrosna ? W sensie mlodszy , starszy, moze kolor wlosöw? Jesli chodzi o ta ciemna dziewczyne to moze sie bardzo dobrze zgadzac, a co do tej blondynki to tez jestem w szoku bo juz mi pare wrözek möwily /ostrzegaly/ przed blondynka , ale ja nie znam zadnej co by na mnie w jakis sposöb mogla wplynac, ale moze dopiero ja zapoznam? Pienadze tak , zgadza sie, sa czesta kwestia w moim zyciu, moze bo od wczesnych lat sama musialam sobie radzic na obczyznie. Co do podrözy to tez trafne poniewaz duzo wyjezdzam, ale juz najtrafnijesze to wrözba o podrozy zwiazana z prezentami- wlasnie mnie na nastepny tydzien czeka wyjazd na przyjecia. Wrözba möwi o szczesciu z pieniedzmi zwiazanymi , co jest na pewno wazne ale nie w momencie jak nie ma sie kogos u boku , czy czeka mnie jakies zadowolenie z kims na stale ? Co do kraju to fajne.. :) mieszkam w szwecji i nie do konca latwo widziec co jest dla mnie " nie w tym kraju". Co mysli Pani w tej sytuacji ? Czy czeka mnie jescze wyjazd i zmiana kraju? Juz kiedys slyszalam od Pana ktöry spojrzal mi w reke ze nie jest wykluczone ze ja jescze bede mieszkac gdzies indziej niz w Szwecji.
Dziekuje jescze raz.


Przede wszystkim proszę mi nie pisać na "Pani" będzie mi bardzo miło:) Ja piszę na "ty", po prostu jest mi łatwiej, wszystko określać. Więc proszę nie czuć się urażoną :)
Oczywiście, że można zadawać pytania - zawsze odpowiem :) Jeśli chodzi o osobę, która jest zazdrosna, to to będzie ktoś z kim wejdziesz w związek. Mimo swoich zalet ten Pan będzie strasznie zazdrosnym mężczyzną, czasami nawet przesadnie co będzie doprowadzać do konfliktów między wami. Raczej nie da się go wyleczyć z tej zazdrości, on może obiecywać, że się zmieni itp, ale w głębi duszy cały czas będzie zazdrosny, może nawet posunąć się do śledzenia. Będzie przewrażliwiony, że może Cię w każdej chwili stracić i każde pojawienie się jakiegoś innego mężczyzny koło Ciebie będzie skutkować awanturą. z czasem będziesz po prostu zmęczona takim trybem życia.
Masz szansę stworzyć związek, szczęśliwy i rodzinny, ale będziesz musiała podjąć ważna decyzję. Będzie się, to wiązało z nowymi umiejętnościami, a do tego z pewnych celów,zamiarów będziesz musiała zrezygnować. Nie patrzyłam konkretnie jeśli chodzi o miłość. Jeśli chcesz, to mogę spojrzeć co Cię czeka w miłości. Oczywiście nie zmuszam do niczego, to musi być tylko Twoja decyzja.
Ta blondynka może się dopiero pojawić w Twoim życiu, nie daj się zwieść jej przyjaznym gestom, słowom i uśmiechom. Bliższa znajomość z nią będzie się równać kłopotami dla Ciebie. Jeśli chodzi o to "ale na pewno nie w kraju", to mi chodziło o Polskę, że w Polsce, w tym kraju nie ma dla Ciebie przyszłości. Jeśli jesteś już za granicą, to dla Ciebie wielki plus, ponieważ tam masz szansę dużo osiągnąć, poznać wiele pomocnych i życzliwych osób. Możliwe, że ktoś z nowo poznanych tam osób pomoże Ci, nawiąże z Tobą bliższą znajomość i dzięki temu zmienisz kraj, ale to też będzie działało na Twoją korzyść.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL