Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 01:16 
Kreator

Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 11:21
Posty: 65
Podziękowań: 10
Droga Iris wlasnie czytam moja przepowiednie z kart klasycznych to prawda ze od 6 lat mieszkam poza granicami kraju miesiac temu przeprowadzilam sie do nowego miejsca przepiekna okolica ,nie daleko mam morze,ogromny park, duzo sklepow, kafejek,barow,ksiegarnie,itd na poczatku nie czulam sie dobrze w tym mieszkaniu ale z biegiem czasu przyzwyczajilam sie sie do tego mieszkania i nawet mi sie podoba i dobrze sie w nim czuje. Twoja przepowiednia ostrzega mnie kims kto ma piwne oczy i jest blisko mnie czy to mozliwe ze to moze byc Tomasz ale on az tak blisko mnie nie jest od czasu do czasu przychodzi sprwdzic owoce ktore pakujemy wiec on odpada blizej mnie jest Enrique i z nim rozmawiam,czy to mozliwe ze Enrique jest falszywy i obludny i moge przez niego cierpiec,wedlog rysopisu oboje maja ,Enrique ,Tomasz,Chris maja piwne oczy i maja ciemne wlosy ktory z nich jest falszywy i ze bede miala klopoty przez tego mezczyzne.Co do mojego zdrowia to karty dobrze okreslily ze jestem wyczerpana wydarzeniami ktore przezylam ledwo sie pozbieralam ale dam rade wkoncu jestem silna osoba zdecydowana poradze sobie nie z takich opresi wychodzilam, Jesli chodzi o nowego mezczyzne kim on bedzie i czy znam go a jesli nie to kiedy go poznam.A w przyszlosci napisalas ze bede musiala zmienic diete z powodu ciazy.Kiedy bede w ciazy,Kim bedzie przyszly ojciec dziecka,moze jakies znaki szczegolne wzrost ,wlosy ,oczy,postura, Czy w ciazy bede wkrotce czy w najblizej przyszlosci to znaczy za 1 lub za 2 lata .Niesamowite wszystko co wyszlo sie zgadza tylko zaitrygowalas mnie tym mezczyzna ktoremu nie powinam ufac kim on jest, Wiec zadam pytanie Czy Enrique jest uczciwy czy falszywy,Czy Tomasz jest uczciwym czlowiekiem czy falszywym,Czy Chris jest falszywy pozdrawiam z zycze dobrej nocy Magdalena :) :) :) :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 10:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 22:36
Posty: 11
Podziękowań: 0
Też się uśmiechnę o wróżbę, jeśli znajdziesz chwilkę :)
Anna 15.11.1993


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 18:22 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
mwengland napisał(a):
Droga Iris wlasnie czytam moja przepowiednie z kart klasycznych to prawda ze od 6 lat mieszkam poza granicami kraju miesiac temu przeprowadzilam sie do nowego miejsca przepiekna okolica ,nie daleko mam morze,ogromny park, duzo sklepow, kafejek,barow,ksiegarnie,itd na poczatku nie czulam sie dobrze w tym mieszkaniu ale z biegiem czasu przyzwyczajilam sie sie do tego mieszkania i nawet mi sie podoba i dobrze sie w nim czuje. Twoja przepowiednia ostrzega mnie kims kto ma piwne oczy i jest blisko mnie czy to mozliwe ze to moze byc Tomasz ale on az tak blisko mnie nie jest od czasu do czasu przychodzi sprwdzic owoce ktore pakujemy wiec on odpada blizej mnie jest Enrique i z nim rozmawiam,czy to mozliwe ze Enrique jest falszywy i obludny i moge przez niego cierpiec,wedlog rysopisu oboje maja ,Enrique ,Tomasz,Chris maja piwne oczy i maja ciemne wlosy ktory z nich jest falszywy i ze bede miala klopoty przez tego mezczyzne.Co do mojego zdrowia to karty dobrze okreslily ze jestem wyczerpana wydarzeniami ktore przezylam ledwo sie pozbieralam ale dam rade wkoncu jestem silna osoba zdecydowana poradze sobie nie z takich opresi wychodzilam, Jesli chodzi o nowego mezczyzne kim on bedzie i czy znam go a jesli nie to kiedy go poznam.A w przyszlosci napisalas ze bede musiala zmienic diete z powodu ciazy.Kiedy bede w ciazy,Kim bedzie przyszly ojciec dziecka,moze jakies znaki szczegolne wzrost ,wlosy ,oczy,postura, Czy w ciazy bede wkrotce czy w najblizej przyszlosci to znaczy za 1 lub za 2 lata .Niesamowite wszystko co wyszlo sie zgadza tylko zaitrygowalas mnie tym mezczyzna ktoremu nie powinam ufac kim on jest, Wiec zadam pytanie Czy Enrique jest uczciwy czy falszywy,Czy Tomasz jest uczciwym czlowiekiem czy falszywym,Czy Chris jest falszywy pozdrawiam z zycze dobrej nocy Magdalena :) :) :) :)


Bardzo się cieszę, że mogłam trafnie określić pewne punkty :)
Niestety nie odpowiem Ci tutaj na Twoje pytania, tak jak napisałam w pierwszym poście, nie zadaje się pytań, to jest wróżba ogólna. Pytania możesz zamieścić w nowym wątku, gdzie wróżę też kartami klasycznymi. A tak na marginesie, to pamiętaj, że Ty sama układasz sobie swoje życie i w sumie czasami pewnych rzeczy nie należy wiedzieć, jakby wyglądało nasze życie jak wszystko co się zdarzy byłoby wiadome? Wtedy zapewne byłoby bez sensu... Rozumiem Twoją ciekawość, ale pewne rzeczy należy pozostawić losowi, co ma się zdarzyć, to się zdarzy, a jeśli będziemy natarczywie wchodzić w przyszłość, to możemy przegapić swoje szczęście, bo przecież wróżby wróżbami, ale nie koniecznie one muszą się spełnić. Pamiętaj, to ty decydujesz o swoim życiu i od Ciebie tak naprawdę zależy czy dana wróżba się spełni czy nie.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 18:43 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 14:25
Posty: 29
Podziękowań: 2
bardzo proszę :
Magdalena 18.03.1996r
Sprawdzimy co będzie trafne :) Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 19:19 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
anna.1313 napisał(a):
Też się uśmiechnę o wróżbę, jeśli znajdziesz chwilkę :)
Anna 15.11.1993

Oto wróżba:
co się zdarzyło? W przeszłości straciłaś czyjąś miłość. Wiązałaś z tym panem duże nadzieje i plany na przyszłość lecz, to wszystko okazało się nierealnymi oczekiwaniami. Ale dobrze, że z nim nie jesteś, on był podstępnym ,fałszywym i kłamliwym facetem. Na pewno dłuższe życie z nim, nic dobrego nie spowodowałoby.
co się dzieje? Obecnie masz problemy i to można powiedzieć, że w kilku sferach życia. Problemy zawodowe?, ze znalezieniem pracy, albo problemy w pracy. Nie jest Ci łatwo, niedługo też spotka cię jakieś niespodziewane zdarzenie, które może mieć wpływ na Twoje dalsze życie.
co Cię czeka? Tutaj czeka Cię wielka miłość, wesele, może niekoniecznie Twoje, ale kogoś z rodziny. W Twoim życiu pojawią się zmiany na lepsze, szanse na poprawę Twojej sytuacji. Jeśli obecnie jesteś w związku, to tutaj mogą być problemy, to uczucie co Was połączyło, ono pomału gaśnie.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? W Twoim życiu, dużą rolę odegra młoda kobieta, być może, to Twoja dobra przyjaciółka, albo siostra z którą łączą Cię mocne więzi. I dzięki nim w końcu po wielu trudach/kłopotach zawita do Ciebie szczęście. Tutaj też pojawia się rada dla Ciebie - Zwracaj uwagę z kim rozmawiasz i co mówisz, bo są wśród Ciebie osoby-młode kobiety, które tylko udają, że są dla Ciebie serdeczne.
Co ze zdrowiem? Ze zdrowiem powinno być u ciebie jak na razie wszystko dobrze, możliwe, że w wyniku ciągłych zamartwień, trosk możesz źle się czuć. Otwierają się nowe szanse na przyszłość, także to będzie ważniejsze dla Ciebie niż zdrowie. Nowe możliwości całkowicie Cię pochłoną, ale mimo to nie trać czujności gdyż twoją nieuwagę może wykorzystać jakiś mężczyzna, który będzie zwykłym kobieciarzem i możesz przez niego długo cierpieć.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 19:44 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
macchiato napisał(a):
bardzo proszę :
Magdalena 18.03.1996r
Sprawdzimy co będzie trafne :) Pozdrawiam

Wróżba dla Ciebie:
co się zdarzyło?(pisze w czasie przeszłym ponieważ, to odnosi się do przeszłości.) Spotkałaś swoją miłość, być może na ślubie/weselu albo ogólnie byłaś z tym chłopakiem na ślubie/weselu, tutaj nie mogę dokładnie określić. Zakochałaś się w nim, dostawałaś od niego miłe wiadomości, ogólnie chwile z nim spędzone były miłe. Dla Ciebie teraz jest ważna miłość, postaw ją na pierwszym miejscu, oczywiście nie zaniedbuj nauki, ale dzięki tej miłości będziesz szczęśliwa. Niepowodzenia, kłótnie staraj się rozwiązywać, nie reaguj gniewem, być spokojna i opanowana. Ta miłość ma szanse przetrwać.
co się dzieje? Otrzymałaś niedawno prezent, jakieś pieniądze. Niestety będziesz musiała wiele spraw odłożyć na bok, skup się i określ bardziej precyzyjnie, to co chcesz robić w przyszłości, swoje potrzeby marzenia, a uda Ci się je w końcu zrealizować. Nie podchodź do nich ogólnikowo, tylko raz a konkretnie. Być może teraz masz na głowie za dużo obowiązków, jest ci ciężko, nie wiesz za co się zabrać najpierw, ale po głębokim zastanowieniu i wybraniu tylko tych spraw, marzeń, które są Ci naprawdę potrzebne i które chcesz zrealizować będzie Ci dużo łatwiej.
co Cię czeka? Czeka Cię bardzo interesująca przyszłość, możesz daleko zajść jeśli wybierzesz właściwą drogę dla siebie, tutaj też musisz rozważyć wiele możliwości, zapewne bliskie osoby będą Ci podsuwać swoje propozycje, ale pamiętaj wybór należy do Ciebie. Może i lubisz częste zmiany w życiu, ale pamiętaj za swoją przyszłość trzeba się zabrać raz a dobrze, bez późniejszych zmian. Mimo tego szczęści i tej dobrej passy czekają Cię niepowodzenia, wystąpią kłopoty, przejściowe niepowodzenia.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Otoczenie będzie Cię podziwiać, będziesz traktowana z uznaniem i szacunkiem, czeka Cię wiele zaszczytów. Chwilowa radość, zmieni się w szczęście trwające długi czas. Pamiętaj, Twoje życie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, jaki wybierzesz tak będziesz mieć, dlatego zastanawiaj się dwa razy. Szczęście również dopisze Ci w sprawach sercowych.
Co ze zdrowiem? w Twoim przypadku nieunikniona będzie wizyta u lekarza. Rady osoby, która będzie Cię leczyć, będą cenne i należy się ich stosować. Obecnie więcej czasu poświęć na wypoczynek, naucz się relaksować i zacznij bardziej o siebie dbać.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 20:02 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 22:36
Posty: 11
Podziękowań: 0
Cytuj:
co się zdarzyło? W przeszłości straciłaś czyjąś miłość. Wiązałaś z tym panem duże nadzieje i plany na przyszłość lecz, to wszystko okazało się nierealnymi oczekiwaniami. Ale dobrze, że z nim nie jesteś, on był podstępnym ,fałszywym i kłamliwym facetem. Na pewno dłuższe życie z nim, nic dobrego nie spowodowałoby.

To by się zgadzało, aczkolwiek nie jestem w stanie zweryfikować tego czy faktycznie taki jest.
Cytuj:
co się dzieje? Obecnie masz problemy i to można powiedzieć, że w kilku sferach życia. Problemy zawodowe?, ze znalezieniem pracy, albo problemy w pracy. Nie jest Ci łatwo, niedługo też spotka cię jakieś niespodziewane zdarzenie, które może mieć wpływ na Twoje dalsze życie.


Obecnie mam faktycznie problemy i to chyba w każdej ze sfer życia, chociaż nie do końca ma to coś wspólnego z pracą, ale raczej ze szkoła. A tu mam drobne pytanie, to zdarzenie, ktore miałoby wpłynąć na moje życie, wpłynie pozytywnie, czy wręcz odwrotnie?


Resztę zweryfikuję w przyszłości :)

Bardzo dziękuję :)
Jakbyś jeszcze znalazła chwilę czasu, ale to już tak na spokojnie, bo z tym mi się nie spieszy, to chciałabym prosić jeszcze o sprawdzenie tej osoby:
Katarzyna 10.09.1972

Pozdrawiam :).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 20:10 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
anna.1313 napisał(a):
Cytuj:
Obecnie mam faktycznie problemy i to chyba w każdej ze sfer życia, chociaż nie do końca ma to coś wspólnego z pracą, ale raczej ze szkoła. A tu mam drobne pytanie, to zdarzenie, ktore miałoby wpłynąć na moje życie, wpłynie pozytywnie, czy wręcz odwrotnie?

Szkoła, nauka, to też w jakimś stopniu można podciągnąć pod pracę :)
To wydarzenie, raczej wpłynie negatywnie, ale pamiętaj, to Ty kształtujesz swoje życie i może tak być, ale wcale nie musi :)

Dobrze, postaram się w tym tygodniu zrobić wróżbę. Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 18 kwi 2012, o 14:24 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 14:25
Posty: 29
Podziękowań: 2
Irisa napisał(a):
macchiato napisał(a):
bardzo proszę :
Magdalena 18.03.1996r
Sprawdzimy co będzie trafne :) Pozdrawiam

Wróżba dla Ciebie:
co się zdarzyło?(pisze w czasie przeszłym ponieważ, to odnosi się do przeszłości.) Spotkałaś swoją miłość, być może na ślubie/weselu albo ogólnie byłaś z tym chłopakiem na ślubie/weselu, tutaj nie mogę dokładnie określić. Zakochałaś się w nim, dostawałaś od niego miłe wiadomości, ogólnie chwile z nim spędzone były miłe. Dla Ciebie teraz jest ważna miłość, postaw ją na pierwszym miejscu, oczywiście nie zaniedbuj nauki, ale dzięki tej miłości będziesz szczęśliwa. Niepowodzenia, kłótnie staraj się rozwiązywać, nie reaguj gniewem, być spokojna i opanowana. Ta miłość ma szanse przetrwać.

Nie byłam na weselu i nikogo nie poznałam :(
co do wesela, to dopiero mnie czeka i zapraszałam na nie pewnego chłopaka, ale to nie wypał niestety.


co się dzieje? Otrzymałaś niedawno prezent, jakieś pieniądze. Niestety będziesz musiała wiele spraw odłożyć na bok, skup się i określ bardziej precyzyjnie, to co chcesz robić w przyszłości, swoje potrzeby marzenia, a uda Ci się je w końcu zrealizować. Nie podchodź do nich ogólnikowo, tylko raz a konkretnie. Być może teraz masz na głowie za dużo obowiązków, jest ci ciężko, nie wiesz za co się zabrać najpierw, ale po głębokim zastanowieniu i wybraniu tylko tych spraw, marzeń, które są Ci naprawdę potrzebne i które chcesz zrealizować będzie Ci dużo łatwiej.


Tak dostałam pieniądze, nie dużo, ale dostałam.
To prawda, ze musze sie skupić i określić bardziej precyzyjnie co chce robić- czeka mnie wybór szkoły



co Cię czeka? Czeka Cię bardzo interesująca przyszłość, możesz daleko zajść jeśli wybierzesz właściwą drogę dla siebie, tutaj też musisz rozważyć wiele możliwości, zapewne bliskie osoby będą Ci podsuwać swoje propozycje, ale pamiętaj wybór należy do Ciebie. Może i lubisz częste zmiany w życiu, ale pamiętaj za swoją przyszłość trzeba się zabrać raz a dobrze, bez późniejszych zmian. Mimo tego szczęści i tej dobrej passy czekają Cię niepowodzenia, wystąpią kłopoty, przejściowe niepowodzenia.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Otoczenie będzie Cię podziwiać, będziesz traktowana z uznaniem i szacunkiem, czeka Cię wiele zaszczytów. Chwilowa radość, zmieni się w szczęście trwające długi czas. Pamiętaj, Twoje życie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, jaki wybierzesz tak będziesz mieć, dlatego zastanawiaj się dwa razy. Szczęście również dopisze Ci w sprawach sercowych.

;)


Co ze zdrowiem? w Twoim przypadku nieunikniona będzie wizyta u lekarza. Rady osoby, która będzie Cię leczyć, będą cenne i należy się ich stosować. Obecnie więcej czasu poświęć na wypoczynek, naucz się relaksować i zacznij bardziej o siebie dbać.

no przyda sie wizyta u lekarza jak będzie czas i odpoczynek także; przemęczona jestem.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)




DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ I POZDRAWIAM ! :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 18 kwi 2012, o 14:41 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Nie byłam na weselu i nikogo nie poznałam :(
co do wesela, to dopiero mnie czeka i zapraszałam na nie pewnego chłopaka, ale to nie wypał niestety.

Oo, to mój błąd, ale pojawiła się karta szczęśliwej miłości i karta partnera, więc byłam przekonana, że coś jest na rzeczy ;)
Nie ma za co :) Również Cię pozdrawiam :-*

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL