Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ] 
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 08:34 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 314
Podziękowań: 39
Rany Kobieto, robisz furorę :D Zamęczą Cię tutaj :p

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 13:29 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Zagubiona napisał(a):
Rany Kobieto, robisz furorę :D Zamęczą Cię tutaj :p

Mam nadzieję, że nie będzie tak źle i jakoś sobie poradzę ;)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 14:05 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 kwi 2012, o 15:16
Posty: 11
Podziękowań: 3
Kochana Iriso,dziekuje ci bardzo, bardzo za odpowiedz .Pytalam cie o mojego syna Tomasz .Twoja odpowiedz byla tak trafna ,ze az jestem w szoku narobil sobie sam duzo klopotow.Przez swoja glupote i arogancje .Zranil bardzo dziewczyne ,z ktora byl 7 lat ,mieli sie pobrac .Kupili wspolnie dzialke pod budowe i nawet juz fundamenty mieli pod budowe domu.Rozstali sie z jego powodu,(nie byla to zdrada,ale jego zachowanie) on teraz wie co stracil .probuje ja odzyskac .Mowi ze nic juz nie jest wazne tylko ona .Powiedz kochana czy jest szansa ,ze do siebie wroca? Moze karty podpowiedza co ma zrobic by ja odzyskac,bo narazie wyglada to zle .Ona mowi ze jej uczucia sie nie zmienily ,ale odrzuca przeprosiny, blagania, kwiaty.Choc czasami daje mu jakas nadzieje .Prosze Iriso spojrz w karty i poradz co robic.Pozdrawiam cie serdecznie i dziekuje.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 14:52 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 kwi 2012, o 15:16
Posty: 11
Podziękowań: 3
:) Iriso.Bardzo ,bardzo dziekuje i jestem Ci bardzo wdzieczna .Napisze do ciebie jak to sie wszystko ulozylo.Wielkie podziekowania .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 14:53 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Salvita napisał(a):
:) Iriso.Bardzo ,bardzo dziekuje i jestem Ci bardzo wdzieczna .Napisze do ciebie jak to sie wszystko ulozylo.Wielkie podziekowania .

Nie ma za co :) Cieszę się, że mogłam pomóc :) Oby wszystko potoczyło się w dobrym kierunku! :) Cieplutko Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 20:34 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 20:28
Posty: 14
Podziękowań: 2
Witam, jak również bardzo chciałam prosic o wróżbę.
Agnieszka 02.10.85.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 21:50 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
aga85 napisał(a):
Witam, jak również bardzo chciałam prosic o wróżbę.
Agnieszka 02.10.85.

Proszę bardzo :)
Co się zdarzyło? Pomoc kogoś kto leczy i pomaga, rady tej osoby są naprawdę cenne dlatego warto się do nich zastosować. Problemy zdrowotne, które mogły być wywołane przez przemęczenie, osłabienie organizmu. Kłopoty, dosyć poważne, potrzebna była rada adwokata, policjanta, osoby w mundurze. Podróż w celach zawodowych.
Co się dzieje? Masz trochę problemów, z niektórymi w zasadzie nie wiesz jak masz sobie poradzić, ale najważniejsze żebyś się nie poddała! Musisz walczyć do końca, weź się w garść a odzyskasz równowagę. To jest bardzo "wybuchowy" okres, dlatego wszystko może Cię denerwować i łatwo możesz przyłączyć się do kłótni, awantury. Przede wszystkim staraj się być spokojna, unikaj ludzi którzy Cię denerwują żeby nie wywoływać niepotrzebnie kłótni. Jeśli jesteś w związku, to tu również zachowaj spokój i opanowanie.
Co Cię czeka? Pojawi się młody serdeczny i uczciwy człowiek (w Twoim wieku, lub kilka lat starszy). Może nawiązać się bliższa więź między wami, ale jeśli jesteś obecnie w związku, to musisz kontrolować się i nie tracić głowy dla niego. Połączy Was przyjaźń a z czasem kto wie, życie lubi być przewrotne, więc jeszcze coś może z tego być. Spełnią się Twoje zamiary/plany tylko wystarczy odrobinę im pomóc.
Czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Tutaj pojawiają się rozterki miłosne. Druga kobieta i drugi mężczyzna, być może ona będzie rywalizować o względy Twojego obecnego partnera, to jest jego jakaś koleżanka. A w tym samym czasie przy Tobie pojawia się ten Pan o którym pisałam wcześniej, będzie Cię pocieszał, starał się wytworzyć miłą atmosferę. Reszta będzie należeć do Ciebie. Czy będziesz walczyć, czy nie.
Dodatkowo uważaj, bo jakiś Pan może Cie po prostu wykorzystać, oszukać. Ma skłonności do złego i pojawi się koło Ciebie, a może już jest - brunet, piwne oczy. Nie ufaj mu do końca i być ostrożna. Za jego sprawą również pogorszy Ci się zdrowie.
Co ze zdrowiem? Na Twoje zdrowie będzie mieć wpływ kobieta o której pisałam wcześniej i ten brunet. Będziesz mieć silne przeżycia psychiczne, leki, osłabione i zszargane nerwy. Wszystko, to negatywnie wpłynie na Twoje zdrowie. Nie poddaj się! Pokazuje się nadzieja na lepsze, wystarczy tylko w nią wierzyć i być silnym. Zło minie.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 16:18 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 kwi 2012, o 15:16
Posty: 11
Podziękowań: 3
Witaj Iriso.To ja rowniez poprosze bardzo o wrozbe dla siebie Iza 14.01.62 .Pozdrawiam serdecznie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 17:43 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 20:28
Posty: 14
Podziękowań: 2
witam, Irisa bardzo dziękuje za wróźbę, faktycznie ostatnio mam troche problemówwynikających z przemeczenia i w ogole, mysle ze to co bylo zostalo ocenione trafnie, co bedzie, dopiero sie przekonam;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 19:13 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 14:25
Posty: 29
Podziękowań: 2
Proszę o wróżbę dla danych Barbara 06.11.1960 plus przepraszam, bo może to wyglądać, ze się upominam. Proszę pamiętać o interpretacji daty urodzenia dla cioci( te dane) Pozdrawiam ! :)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL