Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 22:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 22:52
Posty: 9
Podziękowań: 3
Jeśli chodzi o zawód miłosny miało to miejsce dawno temu byłam wtedy nastolatką,ale to nie było aż tak bolesne, ale od tej poru nie udało mi się znaleśc drugiej połówki.Fakt obecnie wole unikać konfliktów.Mam kilka spraw urzędowych do załatwienia które moa polepszyć moa sytuacje materialna. Jeśli chodzi o rozłąkę z rodziną i podróż zgadza się,bywam teraz w Anglii od 4 miesięcy i nie wiem jak długo zostanę.Jeśli chodzi o zdrowie nie mam nałogów, no może powinnam zdrowiej się odżywiać. Strzał a dziesiątkę , na prawdę ma Pani dar, dziękuje:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 12 kwi 2012, o 22:34 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
najtaj napisał(a):
Jeśli chodzi o zawód miłosny miało to miejsce dawno temu byłam wtedy nastolatką,ale to nie było aż tak bolesne, ale od tej poru nie udało mi się znaleśc drugiej połówki.Fakt obecnie wole unikać konfliktów.Mam kilka spraw urzędowych do załatwienia które moa polepszyć moa sytuacje materialna. Jeśli chodzi o rozłąkę z rodziną i podróż zgadza się,bywam teraz w Anglii od 4 miesięcy i nie wiem jak długo zostanę.Jeśli chodzi o zdrowie nie mam nałogów, no może powinnam zdrowiej się odżywiać. Strzał a dziesiątkę , na prawdę ma Pani dar, dziękuje:)


Oj nie ma za co:) Sama się ciszę, że jednak moje umiejętności, co do kart jeszcze się pokazują, bo przyznam, że dawno z nimi nie pracowałam i w sumie przez tą wróżbę chciałam sobie poprzypominać co nie co i wrócić do pełnego wróżenie, czyli już z pytaniami :) A poza tym, to żadną Panią nie jestem ;) wystarczy Irisa, albo po prostu pisać na "ty" Cieplutko Pozdrawiam:) :-*

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 00:47 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 mar 2012, o 02:12
Posty: 7
Podziękowań: 0
Proszę o przepowiednię. Iwona 23.05.79


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 07:16 
Kreator

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
moja babcia wrozyla z klasycznych, ja tez probowalam z roznym skutkiem... ;)
Ale z Twojej wrozby chetnie skorzystam :)

P.S. ja na razie walcze z anielskimi :) juz testowalam na kilku znajomych i nawet ciekawe rzeczy wychodza :) :*

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 10:45 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 kwi 2012, o 10:41
Posty: 2
Podziękowań: 0
witam serdecznie:) ja oczywiście tez bardzo chętnie skorzystam aneta 30.06.73 i poproszę o wróżbę


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 13:58 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 314
Podziękowań: 39
Cytuj:
co się zdarzyło? Miałaś nie ciekawy czas odnośnie spraw finansowych i z tego powodu też wybuchały kłótnie.

Tak, był taki okres, zanim udało mi się znaleźć pracę, ale to już niemal rok temu

co się dzieje? Obecnie jakieś problemy w sprawach zawodowych masz, coś idzie nie po Twojej myśli, jest to dla ciebie stresujący czas.

Też fakt, są dni, ze stres mnie wykańcza, tzw. "nabieranie doświadczenia" nie wychodzi mi na zdrowie ;)

co Cię czeka? Tutaj też będą komplikacje, mianowicie czekają Cię kłótnie z bliską osobą, nieciekawa atmosfera.

Hmm, tego póki co zweryfikować nie mogę. Choć wielce prawdopodobne, ze tak będzie, toż prędzej czy później powarczeć nieco trzeba ;)

czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Będziesz szczęśliwa, zły okres się skończy, ale warto walczyć o swoje szczęście. Mimo wszystko nie poddawać się, tylko do końca walczyć.

Chciałabym :)

co ze zdrowiem? Zacznij więcej się ruszać, może warto pomyśleć o jakimś sporcie i zacząć go uprawiać? Sport, to zdrowie.

Heh, trafiłaś w sedno. Zdecydowanie powinnam się uaktywnić fizycznie. Ostatnio nawet zastanawiałam się nad opcją rozruszania mięśni, że trzeba sie w koncu wziąść za siebie. Cóz, idzie wiosna to i ruchliwość zwiększy sie zapewne ;)

Dzięki za fatygę :)*


_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 15:33 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Zagubiona napisał(a):
Cytuj:
Cytuj:
Tak, był taki okres, zanim udało mi się znaleźć pracę, ale to już niemal rok temu

Jeśli chodzi o czas, to raz mogą się pojawić wydarzenia, które były niedawno, a raz karty pokażą, to co już dawno temu miało miejsce, także różnie z tym jest :)
Cytuj:
Heh, trafiłaś w sedno. Zdecydowanie powinnam się uaktywnić fizycznie. Ostatnio nawet zastanawiałam się nad opcją rozruszania mięśni, że trzeba sie w koncu wziąść za siebie. Cóz, idzie wiosna to i ruchliwość zwiększy sie zapewne ;)

Życzę powodzenia :) Po swoim doświadczeniu wiem, że to wcale nie musi być takie łatwe ;)

Cytuj:
Dzięki za fatygę :)*


Nie ma za co :) :-*

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 16:13 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
jaśmin napisał(a):
Proszę o przepowiednię. Iwona 23.05.79

co się zdarzyło? Miałaś dość nieciekawy okres, częste kłótnie, nieporozumienia ze swoim partnerem, ukochanym, być może dobrym przyjacielem, które dotyczyły sfery finansowej.
co się dzieje? Też masz problemy uczuciowe teraz, a do tego nawiążesz/lub już nawiązałaś jakiś kontakt z kobieta, która jest dla Ciebie bliska, ma dobry charakter, może to też być Twoja szefowa.
co Cię czeka? Czeka Cię jakaś podróż w celach zarobkowych, poważne zmiany, będziesz się wahać, bo z tym wyjazdem związana jest rozłąka z bliskimi dla Ciebie osobami.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Twoje szczęście ma coś wspólnego z zamożnym mężczyzną, być może poznanie go odmieni Twoje życie, lub on pomoże Ci spełnić swoje marzenia/plany.
co ze zdrowiem? Kłótnie, awantury, które prowadziłaś kosztowały Cię wiele nerwów. Tamten czas był bardzo ciężki dla ciebie i ucierpiało także na tym twoje zdrowie. Teraz warto zacząć prowadzić łagodniejszy/spokojniejszy tryb życia. Oprócz tego mogą pojawić się drobne problemy zdrowotne.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 16:26 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:53
Posty: 34
Podziękowań: 8
Bardzo dziękuje :) wszytko się zgadza ale to za bardzo ogólnikowe,ponieważ to przydarza się
każdemu z nas nawet mojej kolezance ,która czyt to właśnie ze mną.Ale i tak jeszcze raz bardzo dziękuje


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 16:35 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
amerykanka napisał(a):
moja babcia wrozyla z klasycznych, ja tez probowalam z roznym skutkiem... ;)
Ale z Twojej wrozby chetnie skorzystam :)
P.S. ja na razie walcze z anielskimi :) juz testowalam na kilku znajomych i nawet ciekawe rzeczy wychodza :) :*

Oo, to życzę dalszych sukcesów! :-* to robisz rozkłady, czy tylko na razie przesłania? :)
Zobaczymy co moje karty pokazują:
co się zdarzyło? Miałaś swego czasu duże nieprzyjemności, kłopoty, ogólnie nie był to dobry dla Ciebie czas, jeszcze jakieś rozterki miłosne się pojawiają. Być może zawiodłaś się na kimś.
co się dzieje? Tutaj pojawiły się sprawy, które Cię nurtują, chciałabyś się na ich temat wypowiedzieć, ale nie jesteś pewna czy dobrze postąpisz, dlatego wolisz milczeć i nie wdawać się z żadne konflikty. Masz jakieś nadzieje, co do tych spraw, ale musisz mieć świadomość, że to mogą być nierealne oczekiwania.
co Cię czeka? Czeka Cię pomyślne rozwiązanie problemów
zawodowych, osiągniesz sukces w sferze zawodowej. Może dzięki pomocy kogoś wpływowego i posiadającego władzę.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Tak, będziesz szczęśliwa, ale tylko wtedy, kiedy naprawisz wcześniej wyrządzone krzywdy, bo należy pamiętać, że zło wraca i to podwójnie, dlatego jeśli chcesz mieć dobre i szczęśliwe życie, najlepiej napraw, to co zepsułaś, przeproś,przebacz. Dodatkowo w Twoim szczęściu dużą rolę odegra mężczyzna, być może to ten, który pomoże Ci w sferze zawodowej. Lepsze życie, lepsza pensja również może się przyczynić do twojego szczęścia.
co ze zdrowiem? Duży wpływ na Twoje zdrowie, ma kobieta, może nią być teściowa, matka, babcia , albo jakaś rozwódka lub wdowa. Jej sposób bycia i charakter działają Ci na nerwy. Dodatkowo na Twoje zdrowie źle wpływa stres, może masz za dużo obowiązków, których czasami nie dajesz rady pogodzić i to wprawia Cię w stresujące sytuacje.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL