Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2014, o 18:10 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Amy12 napisał(a):
Hej :) Mam na imię Ania i urodziłam się 12 grudnia 1990 roku. Chciałabym się dowiedzieć czy we wrześniu dostanę się na wymarzone studia (Uniwersytet Wrocławski, kierunek Praca Socjalna) oraz czy kiedyś w końcu znajdę miłość. Pozdrawiam


Witaj, moim zdaniem dostaniesz się na ten Uniwersytet. Wyszła karta dynamizmu i osiągnięcia celu.


Co do uczuć, Amy, ja myślę, ze przeszłość musisz zostawić za sobą. Pozostawić lęki i otworzyć się na nowe znajomości i miłość, której szukasz. Miłość się pojawi, ale tak jak mówię zacznij żyć teraźniejszością i krocz odważniejszymi krokami, nie bój się "zaryzykować"


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2014, o 22:25 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 38
Podziękowań: 0
Witam,Mam na imię Beata 08.06.1992 Chciałabym Cię prosić ,abyś zobaczyła czy mężczyzna przy którym jestem stale myślami ,myśli też o mnie i czy się może odezwie w ciągu miesiąca.Pozdrawiam i dziękuję


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2014, o 20:02 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 lis 2013, o 01:24
Posty: 25
Podziękowań: 3
Witaj Asiu, mam prośbę o kartę radę, jak postąpić wobec mężczyzny. Czekać? Odpuścić? Wykonać pierwsza ruch? Jest coś między nami, rozwija się to powoli i po kroku do przodu, są dwa do tyłu. czuje się zagubiona. Z góry dziękuję, a dane na priv.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2014, o 08:28 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:05
Posty: 73
Podziękowań: 5
Witaj :) chciałabym Cie prosić o kartę. Ostatnio mam jakieś głupie przeczucia co do swojego faceta. Wiem ze nie powinnam bo złe myślenie przyciąga złe rzeczy. Prosze powiedz jak to z jego strony wygląda.
dane na pw.
z góry dziękuje :*

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2014, o 12:40 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 lip 2014, o 14:17
Posty: 4
Podziękowań: 0
Witam Panią...
Nie wiem do kogo sie zwrócić ? czytałem Pani odpowiedzi na forum i mnie zaintrygowały....tez mam problem po poznałem osobę z która mi był Cudownie, ale mnie zostawiła po dwóch miesiącach...Ma na imię Kasia i jest urodzona 14.12.1983r natomiast ja Robert 20.07.1970r....
Nie wiem co robić dalej, a tak Bardzo mi na niej zależy i na jej Cudownych dzieciach...Pragnę z nimi rodziny...

Pozdrawiam Robert


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2014, o 14:47 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Wieczorem odpowiem na pytania


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 lip 2014, o 20:46 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
halcia 17 napisał(a):
Witam,Mam na imię Beata 08.06.1992 Chciałabym Cię prosić ,abyś zobaczyła czy mężczyzna przy którym jestem stale myślami ,myśli też o mnie i czy się może odezwie w ciągu miesiąca.Pozdrawiam i dziękuję

Witaj, do spotkania może dojść, ale jeszcze nie teraz - trochę później. Co do pytania czy on myśli o Tobie. Halcia on może i myśli, ale niekoniecznie w taki sposób, w jaki byś chciała. To jest raczej typ człowieka dość rozrywkowego i rozwiązłego, więc bardziej Jego interesuje cielesność niż uczucia.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2014, o 21:27 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
nala napisał(a):
Witaj Asiu, mam prośbę o kartę radę, jak postąpić wobec mężczyzny. Czekać? Odpuścić? Wykonać pierwsza ruch? Jest coś między nami, rozwija się to powoli i po kroku do przodu, są dwa do tyłu. czuje się zagubiona. Z góry dziękuję, a dane na priv.

Nala, ja uważam, że powinnaś dać mu trochę czasu. On został zraniony lub przeżył coś, co powoduje, że nie ufa i jest bardzo ostrożny w tej relacji. On musi mieć czas na oswojenie i zdobycie pewności, że go nie skrzywdzisz. Nie chce zostać wykorzystany czy zraniony.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lip 2014, o 21:39 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 lis 2013, o 01:24
Posty: 25
Podziękowań: 3
mhm, no też tak czuje i sama mam podobne nastawienie :) A możesz jeszcze napisać jaką karte lub karty wylosowałaś? Powoli zgłębiam tajniki kart i ich znaczeń. Dzięki :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lip 2014, o 21:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 38
Podziękowań: 0
Witaj Asiu. Myślałam o tym co napisałaś , jest w tym dużo racji tak się domyślałam i dlatego się przestał odzywać ,ale jest szansa ,że jego nastawianie się zmieni i zacznie podchodzić do życia sercem ,a nie przyjemnościami ,czy dać sobie spokój -bo nie ma szans na związek.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL