Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 maja 2014, o 21:52 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ketiko12345 napisał(a):
Witam. Nazywam się Kasia (09.12.1994r). Mam dylemat z pewnym chłopakiem, który jest obecnie za granicą (Rafał 23.01.1991r) . Czy jest tutaj szansa na związek? Z góry dziękuję: )

Witaj, wiesz co ja niekoniecznie widzę tutaj związek, a nawet jeśli już by był to nie będzie w nim szczęścia i radości. Byłoby między Wami mnóstwo nieporozumień i uczucie samotności


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 maja 2014, o 17:47 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 57
Podziękowań: 8
Asia napisał(a):
raffia napisał(a):
Doskwiera mi samotność, czy latem br.zwiążę sie z jakimś mężczyzną, Basia 28.08.72r


Witaj, karta pokazuje Ciebie jako osobę dość niecierpliwą i wymagającą, oraz taką, która może mieć problemy z kontrolowaniem złości. Piszę o tym, bo to takie ostrzeżenie, aby trochę nad tym zapanować.

W tym czasie może dojść do Twojego spotkania z jakimś mężczyzną z przeszłości. To będzie bardzo fajne i owocne spotkanie i mogą odżyć dawne uczucia.

Bardzo dziękuję. Złośnicą bywam, ale cierpliwości to mi nie brakuje...chyba;-). Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 maja 2014, o 23:02 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:05
Posty: 73
Podziękowań: 5
Witaj :)

Chciała bym Cię zapytać jak będzie się układać u mnie w związku?? Bo tak jak pisałaś ostatnio jest ciężko.


Róża 6.10.1994

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 maja 2014, o 22:01 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 maja 2014, o 22:16
Posty: 9
Podziękowań: 0
Witaj,

choć nie brakuje mi zainteresowania męskiego, to jednak jest nie to.
Czy spotkam, może już znam tego kogoś, z kim z satysfakcją dla obojga ułożymy sobie życie.

Proszę o takie zapytanie do Twoich kart.

Ewa 1960.06.05

Pozdrawiam i bardzo dziękuję za poświęcony mi czas. :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2014, o 17:02 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Chciałam zapytać o pewnego pana, dodam ze kilka razy spotkalismy się. Kontakt miedzy nami sie urwał mi nie zależało aby go podtrzymywać. Pan nie odzywał sie jakiś czas ale teraz sie odezwał jak gdyby nigdy nic. Mam takie pytanie:

Dlaczego pan X wznowił kontakt ze mną?
Czego ode mnie oczekuje?


Ja:Małgorzata 23.06.1976r.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2014, o 12:39 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Asia napisał(a):
mgielka napisał(a):
Moje szczęście wybiera się na wesele pod koniec maja. Mam pytanko w związku z tym związane a mianowicie czy będę z nim jako osoba towarzysząca, czy pójdzie sam a może zaprosi kogoś innego by mu towarzyszył?
Spokojnie przyjmę każdą odpowiedź ;)))))) Tu nie ma złych wiadomości :))) No chyba ze tam pozna kogoś ;)))
Dane podam na priv


Mgiełko, ja myślę, że pójdziecie razem na to wesele. Karta wskazuje, że to wesele Was na nowo do siebie zbliży. To będzie taki punkt zwrotny, dostaniecie takiego jakby kopa względem siebie, więc nastaw się i na fajną zabawę i na wybuch uczuć :)


Wesele jest dziś ;) Mój luby poszedł sam. Byc może po weselu będzie czuł wurzuty sumienia i wtedy nas coś do siebie zbliży na nowo. Moze faktycznie będzie ono przełomem dla niego. Zobaczymy. W kazdym razie bawić się dzis będzie beze mnie.

I po weselu :))
Bawił sie cudownie byl zadowolony ale ...
coś w kościach czuję, ze ten wybuch uczuć był ale nie do mnie tylko do poznanej tam niewiasty ..... Tak mi wychodzi .....

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


Ostatnio edytowano 26 maja 2014, o 13:03 przez mgielka, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2014, o 23:10 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 maja 2014, o 00:25
Posty: 28
Podziękowań: 0
witaj ;) to jeszcze raz ja ;) Kasia 09.12.1994r. Co do tego chłopaka, miałaś Asiu racje, a mogłabym się zapytać czy jeszcze w tym roku z kimś się zwiąże? Czy poznam kogoś? U mnie ciężko ze sprawami sercowymi...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2014, o 14:21 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Wróżby będą w tygodniu


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2014, o 19:05 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 12:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
Cześć Asia,

dołączę się do postu, żeby poprosić Cię o odpowiedź na pytanie..

Jak potoczy się moja sytuacja życiowa w kolejnych trzech miesiącach?

'sytuację życiową' - mam na myśli to, że poszukuje pracy oraz lokalu mieszkalnego

(niesamowicie mnie życie ostatnio katuje..)

Dziękuję.

Maciek 30.04.1978


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 12:46 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
bellis napisał(a):
Witaj :)

Chciała bym Cię zapytać jak będzie się układać u mnie w związku?? Bo tak jak pisałaś ostatnio jest ciężko.


Róża 6.10.1994


I na razie te ciężkie chwilę pozostaną. Ty tak jakbyś chciała podjąć jakieś kroki, ale nie potrafisz, albo się boisz. Karta sugeruje też, że któreś z Was straci zaufanie do drugiej osoby. Jeżeli będziecie chcieli utrzymać i naprawić związek - a jest nadzieja - to musicie mocno się postarać i zawalczyć o to, ale musi być chęć z dwóch stron


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL