Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lip 2014, o 23:34 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 maja 2014, o 00:25
Posty: 28
Podziękowań: 0
Witam ponownie ;)

Mogłabym się zapytać jak miną mi tegoroczne wakacje (lipiec-październik). Jakie one będą? (Kasia 09.12.1994r)

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2014, o 10:02 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 cze 2013, o 18:08
Posty: 11
Podziękowań: 1
Chcialabym siedziec, czy warto dalej ciagnac zwiazek...wiem ze to relacja karmiczna, bardzo mnie do tego facets ciagnie, ale on jest jak dziecko, unikac chce jakiegokolwiek wiazania sie, rozstalismy sie- ja odeszlam, on mial Romans , ktory jednak skonczyl, Bo tesknil za mna - tak twierdzi..l..jednak to czlowiek ktory za cene swietego spokoju..bedzie innych ranil..mnie tez....jak to sie rozwinie, jesli z nim zostane? Ja ur.9.4.1980, on ur.13.2.1979


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2014, o 23:00 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 lip 2014, o 18:30
Posty: 4
Podziękowań: 0
Witam!

Ostatnio poznałam pewnego chłopaka.Jego data urodzenia 01.05.1989. Chciałam spytać , czy to dobry człowiek i czy coś z tego będzie?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2014, o 15:54 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Jestem na urlopie. Wróżby będą jak wrócę.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, o 16:15 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
raffia napisał(a):
Asiu, mam pytanie dotyczące finansów, mam pewne pomysły na zmiany w domu, czy jest szansa na przypływ większej gotówki w najbliższym czasie? Basia 28,08.72

Basiu, powinnaś się wstrzymać z takimi planami. Większego przypływu gotówki nie widać, a i możesz się "przeliczyć" w wydatkach i popaść w długi.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, o 16:22 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ketiko12345 napisał(a):
Witam ponownie ;)

Mogłabym się zapytać jak miną mi tegoroczne wakacje (lipiec-październik). Jakie one będą? (Kasia 09.12.1994r)

Pozdrawiam


Ketiko, jeżeli planowałaś jakiś wyjazd to powinnaś do niego doprowadzić, jeżeli nie, to zastanów się na odpoczynkiem. Karta mi pokazuję, że jesteś przeciążona pracą i przemęczona, więc mały urlop jak najbardziej wskazany. Mam wrażenie, że jednak masz już coś zaplanowane i powinien być to bardzo pozytywny okres.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, o 16:30 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
karina napisał(a):
Chcialabym siedziec, czy warto dalej ciagnac zwiazek...wiem ze to relacja karmiczna, bardzo mnie do tego facets ciagnie, ale on jest jak dziecko, unikac chce jakiegokolwiek wiazania sie, rozstalismy sie- ja odeszlam, on mial Romans , ktory jednak skonczyl, Bo tesknil za mna - tak twierdzi..l..jednak to czlowiek ktory za cene swietego spokoju..bedzie innych ranil..mnie tez....jak to sie rozwinie, jesli z nim zostane? Ja ur.9.4.1980, on ur.13.2.1979


Ja myślę, ze już w swoim pytaniu masz odpowiedź, to co napisałaś wyszło w kartach.
Człowiek, który lubi przewyższać nad innymi i ma złe zamiary. Musi wyjść na jego, bo w przeciwnym razie jest skłonny do agresji. Lubi wykorzystywać Ciebie. On nie patrzy na Ciebie, ale ceni sobie swoją wygodę. To nie będzie pomyślny związek.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, o 16:34 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ania1994 napisał(a):
Witam!

Ostatnio poznałam pewnego chłopaka.Jego data urodzenia 01.05.1989. Chciałam spytać , czy to dobry człowiek i czy coś z tego będzie?


Ania, wyszła karta bardzo pozytywna. To karta spełnienia marzeń i radości. Pytasz czy coś z tego będzie? Będzie i to bardzo fajnego i uczuciowego


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, o 22:48 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 cze 2013, o 18:08
Posty: 11
Podziękowań: 1
Asia napisał(a):
karina napisał(a):
Chcialabym siedziec, czy warto dalej ciagnac zwiazek...wiem ze to relacja karmiczna, bardzo mnie do tego facets ciagnie, ale on jest jak dziecko, unikac chce jakiegokolwiek wiazania sie, rozstalismy sie- ja odeszlam, on mial Romans , ktory jednak skonczyl, Bo tesknil za mna - tak twierdzi..l..jednak to czlowiek ktory za cene swietego spokoju..bedzie innych ranil..mnie tez....jak to sie rozwinie, jesli z nim zostane? Ja ur.9.4.1980, on ur.13.2.1979


Ja myślę, ze już w swoim pytaniu masz odpowiedź, to co napisałaś wyszło w kartach.
Człowiek, który lubi przewyższać nad innymi i ma złe zamiary. Musi wyjść na jego, bo w przeciwnym razie jest skłonny do agresji. Lubi wykorzystywać Ciebie. On nie patrzy na Ciebie, ale ceni sobie swoją wygodę. To nie będzie pomyślny związek.

to czy poznam jeszcze kogos? Bardzo sie zamknelam na to akurat, bo jakos miałam nadzieje, ze dogadam sie z tym bylym kiedyś wreszcie......czy powinnam wyjechac, zmienić prace, otoczenie?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2014, o 13:04 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
witaj Asiu
mam pytanko :
czy w przeciągu 9 miesięcy zostanę babcią ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL