Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 maja 2014, o 12:52 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
vanessa napisał(a):
Witaj,

choć nie brakuje mi zainteresowania męskiego, to jednak jest nie to.
Czy spotkam, może już znam tego kogoś, z kim z satysfakcją dla obojga ułożymy sobie życie.

Proszę o takie zapytanie do Twoich kart.

Ewa 1960.06.05

Pozdrawiam i bardzo dziękuję za poświęcony mi czas. :)


Ja myślę, że ktoś obok jest. Z pozoru powinien to być niby udany związek, ale z czasem może się okazać, że właśnie czegoś w nim brakuje, a konkretnie uczuć. Karty pokazują związek dla Ciebie, ale on nie będzie ani trwały, ani w ogólnym mniemaniu szczęśliwy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 13:03 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Izabella11 napisał(a):
Chciałam zapytać o pewnego pana, dodam ze kilka razy spotkalismy się. Kontakt miedzy nami sie urwał mi nie zależało aby go podtrzymywać. Pan nie odzywał sie jakiś czas ale teraz sie odezwał jak gdyby nigdy nic. Mam takie pytanie:

Dlaczego pan X wznowił kontakt ze mną?
Czego ode mnie oczekuje?


Ja:Małgorzata 23.06.1976r.


1. Ja myślę, że on się odezwał, żeby raczej sobie udowodnić, że zerwanie kontaktu było najlepszym wyjściem. To tak jakby dal ostatnio szansę Waszej znajomości

2. Hmm, on tutaj raczej niczego od ciebie nie oczekuje. Z tej relacji nic nadzwyczajnego nie wyjdzie, co najwyżej niedomówienie i niezgodności


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 13:04 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
mgielka napisał(a):
Asia napisał(a):
mgielka napisał(a):
Moje szczęście wybiera się na wesele pod koniec maja. Mam pytanko w związku z tym związane a mianowicie czy będę z nim jako osoba towarzysząca, czy pójdzie sam a może zaprosi kogoś innego by mu towarzyszył?
Spokojnie przyjmę każdą odpowiedź ;)))))) Tu nie ma złych wiadomości :))) No chyba ze tam pozna kogoś ;)))
Dane podam na priv


Mgiełko, ja myślę, że pójdziecie razem na to wesele. Karta wskazuje, że to wesele Was na nowo do siebie zbliży. To będzie taki punkt zwrotny, dostaniecie takiego jakby kopa względem siebie, więc nastaw się i na fajną zabawę i na wybuch uczuć :)


Wesele jest dziś ;) Mój luby poszedł sam. Byc może po weselu będzie czuł wurzuty sumienia i wtedy nas coś do siebie zbliży na nowo. Moze faktycznie będzie ono przełomem dla niego. Zobaczymy. W kazdym razie bawić się dzis będzie beze mnie.

I po weselu :))
Bawił sie cudownie byl zadowolony ale ...
coś w kościach czuję, ze ten wybuch uczuć był ale nie do mnie tylko do poznanej tam niewiasty ..... Tak mi wychodzi .....


Tak więc podtrzymujemy naszą tezę z moimi odczuciami z wróżeniem


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 13:10 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ketiko12345 napisał(a):
witaj ;) to jeszcze raz ja ;) Kasia 09.12.1994r. Co do tego chłopaka, miałaś Asiu racje, a mogłabym się zapytać czy jeszcze w tym roku z kimś się zwiąże? Czy poznam kogoś? U mnie ciężko ze sprawami sercowymi...


Witaj, Kasiu, albo poznałaś kogoś, albo za moment kogoś poznasz. To tak jakby przyszedł ten czas. Pojawi się nagła, ale zadowalająca znajomość. Nie będzie czasu na zastanawianie się. Powinnaś rzucić się w sam środek tego, zaryzykować i zaufać intuicji, a wszystko powinno się dobrze zakończyć.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 13:18 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
maciek_ napisał(a):
Cześć Asia,

dołączę się do postu, żeby poprosić Cię o odpowiedź na pytanie..

Jak potoczy się moja sytuacja życiowa w kolejnych trzech miesiącach?

'sytuację życiową' - mam na myśli to, że poszukuje pracy oraz lokalu mieszkalnego

(niesamowicie mnie życie ostatnio katuje..)

Dziękuję.

Maciek 30.04.1978


Witaj, karta wskazuje, że nie jest tak źle jak myślisz. Powinieneś przystanąć, zastanowić się co dalej i dążyć do tego, ale pamiętaj - nie za wszelką cenę. Potrzebny jest trzeźwy tok myślenia. Trochę się pogubiłeś, trochę Cię przytłoczyły sprawy, ale nie ma powodu, aby pesymistycznie myśleć. Wszystko się powinno ułożyć, ale musisz zmienić na bardziej pozytywne podejście do sprawy


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 16:32 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
1. Ja myślę, że on się odezwał, żeby raczej sobie udowodnić, że zerwanie kontaktu było najlepszym wyjściem. To tak jakby dal ostatnio szansę Waszej znajomości

2. Hmm, on tutaj raczej niczego od ciebie nie oczekuje. Z tej relacji nic nadzwyczajnego nie wyjdzie, co najwyżej niedomówienie i niezgodności


Raczej wszystko sie zgadza nawet ostatnio dostalam od niego sms-a takiego jakby pożegnalnego :))
Może sobie wykombinował ze jeżeli jakis czas będzie milczał to jak sie odezwie to ja mu sie na szyję rzucę? Tylko biedak nie wiedział że swoim milczeniem całkowicie mnie do siebie zniecheci :))

Dziekuję Asiu :ymparty:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 16:34 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Proszę bardzo :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2014, o 19:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 12:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
Dziękuję Asia..


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 20:07 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Proszę bardzo. Nie załamuj się, głowa do góry, dobrze będzie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2014, o 20:00 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 maja 2014, o 14:38
Posty: 8
Lokalizacja: Other side of the moon
Podziękowań: 0
Hej Asia! Fajny wątek z wyciąganiem kart tarota, a ponieważ ja w tej chwili nie posiadam talii, skuszę się ;) moje pytanie dotyczy sytuacji pracowo- finansowej, bo właśnie zaczęłam w nowej firmie i na czas określony (4 miesiace tylko) i jestem ciekawa jak się sprawy wg kart ułożą:)
Dziekuje z gory i pozdrawiam serdecznie
Kasia 24.11.1988

_________________
LIGHTNESS


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL