Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lip 2014, o 22:34 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
bellis napisał(a):
Witaj :) chciałabym Cie prosić o kartę. Ostatnio mam jakieś głupie przeczucia co do swojego faceta. Wiem ze nie powinnam bo złe myślenie przyciąga złe rzeczy. Prosze powiedz jak to z jego strony wygląda.
dane na pw.
z góry dziękuje :*

Bellis, u Was nadchodzą cięższe dni, mam wrażenie, że wdarła się między Was taka rutyna i zniechęcenie. Tu jest duża szansa na powrót do lepszych dni, ale musicie wnieść w ten związek takiej świeżości i okurzyć relacje.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 lip 2014, o 22:35 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
nala napisał(a):
mhm, no też tak czuje i sama mam podobne nastawienie :) A możesz jeszcze napisać jaką karte lub karty wylosowałaś? Powoli zgłębiam tajniki kart i ich znaczeń. Dzięki :)

Nala, wypadły dwie: 9 buław i księżyc w pozycji odwróconej


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2014, o 22:54 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Maximus napisał(a):
Witam Panią...
Nie wiem do kogo sie zwrócić ? czytałem Pani odpowiedzi na forum i mnie zaintrygowały....tez mam problem po poznałem osobę z która mi był Cudownie, ale mnie zostawiła po dwóch miesiącach...Ma na imię Kasia i jest urodzona 14.12.1983r natomiast ja Robert 20.07.1970r....
Nie wiem co robić dalej, a tak Bardzo mi na niej zależy i na jej Cudownych dzieciach...Pragnę z nimi rodziny...

Pozdrawiam Robert

Robercie, karty wskazują na to, że ona odeszła, bo czuła się nie doceniona przez Ciebie. Być może miałeś wygórowane pragnienia co o jej osoby, zbyt dużo żądałeś nie zwracając uwagi na jej i dzieci potrzeby. Proponuję na spokojnie przyjrzeć się tej sytuacji, zastanowić się dlaczego tak się stało i jak to naprawić. Być może zareagowałeś zbyt impulsywnie.
Uważam, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Musisz wziąć się w garść. Nie wszystko jest stracone - jest nadzieja, że się zejdziecie, ale musisz na to zapracować i udowodnić jej, że się zmieniłeś. Pamiętaj negatywne emocje i smutek nie są dobrym doradcą, a żeby coś osiągnąć trzeba działać.


Ostatnio edytowano 10 lip 2014, o 11:35 przez Asia, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 lip 2014, o 22:56 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
halcia 17 napisał(a):
Witaj Asiu. Myślałam o tym co napisałaś , jest w tym dużo racji tak się domyślałam i dlatego się przestał odzywać ,ale jest szansa ,że jego nastawianie się zmieni i zacznie podchodzić do życia sercem ,a nie przyjemnościami ,czy dać sobie spokój -bo nie ma szans na związek.

Czy masz dać sobie spokój to ja Ci nie odpowiem - sama musisz zdecydować. Kiedyś się zmieni, ale to jeszcze nie jest na to czas, on na razie korzysta z życia.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2014, o 23:20 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:05
Posty: 73
Podziękowań: 5
Asia napisał(a):
bellis napisał(a):
Witaj :) chciałabym Cie prosić o kartę. Ostatnio mam jakieś głupie przeczucia co do swojego faceta. Wiem ze nie powinnam bo złe myślenie przyciąga złe rzeczy. Prosze powiedz jak to z jego strony wygląda.
dane na pw.
z góry dziękuje :*

Bellis, u Was nadchodzą cięższe dni, mam wrażenie, że wdarła się między Was taka rutyna i zniechęcenie. Tu jest duża szansa na powrót do lepszych dni, ale musicie wnieść w ten związek takiej świeżości i okurzyć relacje.



Może z mojej strony. Zaczeły się wakacje i poczułam potrzebę szaleńtwa i głupotek. Może dlatego tak mi się dzieje. Nie mam co robić to wymyślam pierdoły :)

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2014, o 21:41 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 38
Podziękowań: 0
Witaj Asiu. Czy mogłabyś zapytać kart ,czy to dla mnie się on zmieni i uda nam się stworzyć stały związek oparty na zaufaniu , wierności i uczciwości. Chciałabym abyśmy byli wspaniałą rodziną. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2014, o 18:41 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 lip 2014, o 18:30
Posty: 4
Podziękowań: 0
Witam:)

Chciałabym spytać, czy będę jeszcze miała styczność z pewnym chłopakiem i jakie będą mnie wtedy łączyć z nim relacje? Dane prześlę w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 12 lip 2014, o 19:49 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
halcia 17 napisał(a):
Witaj Asiu. Czy mogłabyś zapytać kart ,czy to dla mnie się on zmieni i uda nam się stworzyć stały związek oparty na zaufaniu , wierności i uczciwości. Chciałabym abyśmy byli wspaniałą rodziną. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje

Halcia, ja Ci odpowiedziałam na to pytanie - nie widzę w nim zmiany. On jak na razie cieszy się rozpustą i zabawą i nie ma zamiaru tego zmieniać


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2014, o 19:54 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ania1994 napisał(a):
Witam:)

Chciałabym spytać, czy będę jeszcze miała styczność z pewnym chłopakiem i jakie będą mnie wtedy łączyć z nim relacje? Dane prześlę w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam

Witaj, możesz mieć z nim jakąś styczność, ale nie będą one zadowalające dla Ciebie. On może się kierować swoimi potrzebami i zaspokajaniem ich. Bardziej będzie Jego interesowało czego on chce i co dla niego jest dobre, niż Twoje odczucia i pragnienia


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2014, o 21:43 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 57
Podziękowań: 8
Asiu, mam pytanie dotyczące finansów, mam pewne pomysły na zmiany w domu, czy jest szansa na przypływ większej gotówki w najbliższym czasie? Basia 28,08.72


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL