Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 28 mar 2014, o 16:36 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
VioletMoon napisał(a):
Dzień dobry Iriso, czy mogłabym prosić o przesłanie ogólne, chciałabym się czegoś dowiedzieć, o moim bycie, albo raczej co o nim myślą anioły, bo czuję się tak jakby nie zwracały na mnie uwagi.... a może to ja na nich jej nie zwracam

Przesłanie to nie wróżba, a na te pytania, które zadałaś odpowiedniejsza jest wróżba, bo przesłanie daje tylko ogólny opis.

Przesłanie dla Ciebie:
SAMOAKCEPTACJA

Jesteś doskonałym dzieckiem Boga i każda część Ciebie jest wspaniała. Twoi Aniołowie prowadzą Cię do odrzucenia negatywnych osądów siebie i cieszenia się tym, że jesteś.
„Jesteś zbyt surowy dla siebie” mówią Aniołowie przez tę kartę. Choć lubisz stawiać sobie wysokie poprzeczki jest ważne, abyś spojrzała na siebie oczami miłości. Strofowanie siebie obniża tylko Twojego ducha. Samodoskonalenie pochodzi z pozytywnego stanu umysłu.
Spójrz na siebie oczami Aniołów, a zobaczysz kogoś, kto jest doskonałym i świętym dzieckiem Boga. Choć w przeszłości popełniałaś błędy, nic co nie mogłabyś kiedykolwiek powiedzieć, pomyśleć czy zrobić, nie zmieni miłości Boga do Ciebie. Aniołowie patrzą inaczej, widza przy Tobie bijące serce Bożej miłości. Kochają Ciebie bezwarunkowo i chcą, abyś tak samo kochał siebie!

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2014, o 10:40 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 09:51
Posty: 22
Podziękowań: 6
Mogłabym prosić o przesłanie ogólne, szczególnie o moim nowym związku partnerskim.Data urodzenia na pr. I czy odnajdę w sobie moc ,która ulatnia się każdego dnia i jest jej coraz mniej..... Pozdrawiam i dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2014, o 22:38 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Marge napisał(a):
Mogłabym prosić o przesłanie ogólne, szczególnie o moim nowym związku partnerskim.Data urodzenia na pr. I czy odnajdę w sobie moc ,która ulatnia się każdego dnia i jest jej coraz mniej..... Pozdrawiam i dziękuję :)

Po raz kolejny piszę, iż przesłania są ogólne, tekst napisany nie jest przeze mnie w żaden sposób modyfikowany, ja wklejam na forum, to co zostało wymyślone, ułożone przez autorkę przesłań. Twoje drugie pytanie, o moc, proponuję zadać do kart.

Przesłanie dla Ciebie:
SKUPIENIE

Myśl o tym, czego chcesz, a nie o tym czego nie chcesz. Prowadź swoje myśli uważnie , ponieważ one kreują Twoje doświadczenia.
Czasem wydaje się, ze nasze myśli wybierają NAS, ale to nie jest prawdą. To my zawsze wybieramy nasze myśli – w każdej chwili. One zawsze przynoszą efekt i nie ma myśli neutralnych. Pół sekundy przed tym zanim coś pomyślisz, to Ty decydujesz, co pomyślisz. Możesz ćwiczyć i nauczyć się monitorować i zmieniać własne myśli. To coś w rodzaju położenia rąk na kierownicy swojego życia. Być może uważasz, że Twoja zdolność koncentracji jest kiepska, ale pamiętaj, że cząstka nieomylnego umysłu Boga jest również w Tobie. Doświadczysz niezwykłych postępów w koncentracji poprzez afirmowanie:
„Jestem w stanie skupić swoją uwagę na tym, czego chcę. Myślę tylko myśli pełne miłości, a moi Aniołowie są strażnikami spokojnego strumienia myśli miłości.”

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2014, o 22:41 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Cześć, Iriso (ponownie)
Mogę prosić o przesłanie ogólne?
Dane wyślę na PW.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2014, o 22:44 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Arpi napisał(a):
Cześć, Iriso (ponownie)
Mogę prosić o przesłanie ogólne?
Dane wyślę na PW.

Przesłanie dla Ciebie:
NATURA

Jest bardzo ważne, abyś samotnie spędzał czas na łonie natury. Nawet 5 minut w ogrodzie jest dla Ciebie teraz uzdrawiające.
Przez tę kartę Aniołowie proszą Cie, byś miał więcej kontaktu z naturą, najlepiej codziennie. Karta może również oznaczać, że byłbyś szczęśliwszy mieszkając na wsi.
Jeśli zastanawiałeś się nad wyprowadzką z miasta – ta karta jest dodatkowym potwierdzeniem. Również może zachęcać do wyboru zawodu związanego z roślinami lub zwierzętami. Na przykład możesz lubić ogrodnictwo lub prace weterynaryjne, opiekę nad zwierzętami lub zagłębienie się w świat komunikacji zwierząt.
Twoi Aniołowie i Aniołowie Natury pomagają Ci odkryć i wyrazić Twój talent. Pozwól im pomóc sobie przez spędzanie większej ilości czasu w kontakcie z naturą.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2014, o 09:34 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 09:51
Posty: 22
Podziękowań: 6
Dziękuję bardzo Irisa :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2014, o 10:46 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Witaj Iriso :)

Czy mogę Cię prosić o przesłanie na kwiecień na moją relację z panem D, czy zacznie o mnie zabiegać? pozdrawiam Marzena 15.12.1979


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2014, o 19:15 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Nefrete napisał(a):
Witaj Iriso :)

Czy mogę Cię prosić o przesłanie na kwiecień na moją relację z panem D, czy zacznie o mnie zabiegać? pozdrawiam Marzena 15.12.1979

Przesłanie na relację:
WOLNOŚĆ

Aniołowie prowadzą Cię do pełnego miłości, nieskrępowanego wyrażania Twoich prawdziwych myśli i emocji.
Może przez obecne okoliczności czujesz się jak w pułapce. Przez te kartę Aniołowie proszą, byś zwrócił uwagę, że to Ty jesteś jedynym strażnikiem. Gdy tylko uświadomisz sobie, że masz władzę, by być wolnym – wolność nadejdzie. Wszystko co robisz w swoim życiu to Twój wybór, a Ty masz prawo wybrać ponownie. Nawet więźniowie mogą swobodnie wybierać swoje myśli i przez to czuć się spokojnymi i szczęśliwymi niezależnie od warunków zewnętrznych.
Następnym razem, gdy zaczniesz zdanie od słów: „Muszę.....” zatrzymaj się. Poproś Boga i Anioły,, aby pokazały Ci inne możliwości. Pomogą Ci wykonać swoje zadanie albo z poziomu umysłu, gdy będzie uspokojony miłością, abyś nie czuł się w pułapce albo poprowadzą Cię do zrobienia czegoś innego, co pokochasz.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 kwi 2014, o 17:09 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:29
Posty: 19
Podziękowań: 1
Witam. Czy mogę prosić o przesłanie na relację z pewnym Panem na najbliższe kilka miesięcy? Dane na pw :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 kwi 2014, o 18:43 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Kodemocji napisał(a):
Witam. Czy mogę prosić o przesłanie na relację z pewnym Panem na najbliższe kilka miesięcy? Dane na pw :)

WESOŁOŚĆ

Radość i zabawa to anielska droga! Aniołowie chcą, abyś dodał zabawę do swojego życia, bo przyjemność jest koniecznością, a nie luksusem.
Aniołowie wiedzą, że jesteś odpowiedzialny za wiele spraw, że potrzebujesz stabilnego przepływu czasu, pieniędzy i innych środków. Poprzez tę kartę Aniołowie chcą, żebyś wiedział, że regularna dawka przyjemności pomoże Ci w osiągnięciu celów. Możesz zaprotestować, że nie masz czasu, pieniędzy ani energii, żeby się bawić. Jednak Twoi Aniołowie zapewniają Cię, że wesołość jest wspaniałą inwestycją, która szybko przynosi owoce.
Gdy się bawisz i śmiejesz – relaksujesz się. Ten relaks daje Ci większy przypływ pomysłów, skupienia duchowego, niebiańskiego przewodnictwa i energii.
Z nowymi inspiracjami i energią możesz lepiej zrealizować swoje pragnienia. Twoja zrelaksowana i jasna osobowość przyciągnie wspaniałych i pomocnych ludzi. Twoje pozytywne nastawienie stworzy nowe możliwości. Gdy patrzysz na życie w ten sposób, nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie zabawić.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL