Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2014, o 13:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 mar 2014, o 13:28
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witaj,
moge prosic o przesłanie ogólne


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2014, o 18:49 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
prosze o przeslanie na kwiecien na moja relację, dane na pw, pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 19:06 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
lisarosa napisał(a):
Irisko, proszę Cię o przesłanie ogólne. Dane wysłałam także w wiadomości prywatnej. Z góry bardzo dziękuję.

Przesłanie ogólne:
SŁUCHANIE

Jesteś w kontakcie ze swoimi Aniołami, a wiadomość, którą otrzymujesz jest bardzo prawdziwa. Zaufaj im.
Ta karta jest potwierdzeniem od Twoich Aniołów, że Ty naprawdę ich słyszysz. Otrzymujesz wiadomość przez odczucia, sny, wizje, głos wewnętrzny lub poczucie, że po prostu coś wiesz. Czy słuchasz i ufasz tym wiadomościom? Podążasz za nimi?
Jeśli czujesz potrzebę zadzwonienia do kogoś, pójścia gdzieś, czy przeczytania czegoś, to bardzo ważne byś za tym podążył. Przez tę kartę Aniołowie proszą, abyś im zawierzył wszelkie wątpliwości i niepokoje dotyczące Niebiańskiego Przewodnictwa. Wiedz, że naprawdę komunikujesz się z Niebem – miłej rozmowy!

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 19:08 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
kalia napisał(a):
Ja poproszę przesłanie ogólne na obecną sytuację.Dane na pw.

Przesłanie ogólne:
OBFITOŚĆ

Nowy strumień pomocy właśnie do Ciebie nadchodzi. Poproś Anioły, aby pomogły Ci uwolnić się od lęków dotyczących niedostatku, abyś mógł cieszyć się z rosnącej obfitości.
Twój Anioł zapowiada nadejście dostatku dla Ciebie. Źródłem wszelkiej obfitości jest Bóg, a Ty gdzieś w sobie miałeś zaufanie, że Stwórca zaspokoi Twoje potrzeby. To zaufanie, nawet jeśli było małe, spowodowało nadejście dostatku, który właśnie się pojawia.
Podtrzymuj zaufanie, a to zagwarantuje stały napływ wsparcia materialnego, psychicznego, emocjonalnego, duchowego i intelektualnego. Wspaniałą afirmacją pomagającą pozostanie w strumieniu obfitości jest: „Przyjmuję dobre dary losu w swoim życiu. Wszelkie moje potrzeby są obficie zaspokajane teraz i zawsze”.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 27 mar 2014, o 19:12 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
halcia 17 napisał(a):
Witaj Iriso.
Mogę prosić o przesłanie, jakie aniołki kierują dla mnie jeśli chodzi o moją znajomość z Jakubem :) Beata.

Przesłanie na relację:
WOLNOŚĆ

Aniołowie prowadzą Cię do pełnego miłości, nieskrępowanego wyrażania Twoich prawdziwych myśli i emocji.
Może przez obecne okoliczności czujesz się jak w pułapce. Przez te kartę Aniołowie proszą, byś zwrócił uwagę, że to Ty jesteś jedynym strażnikiem. Gdy tylko uświadomisz sobie, że masz władzę, by być wolnym – wolność nadejdzie. Wszystko co robisz w swoim życiu to Twój wybór, a Ty masz prawo wybrać ponownie. Nawet więźniowie mogą swobodnie wybierać swoje myśli i przez to czuć się spokojnymi i szczęśliwymi niezależnie od warunków zewnętrznych.
Następnym razem, gdy zaczniesz zdanie od słów: „Muszę.....” zatrzymaj się. Poproś Boga i Anioły, aby pokazały Ci inne możliwości. Pomogą Ci wykonać swoje zadanie albo z poziomu umysłu, gdy będzie uspokojony miłością, abyś nie czuł się w pułapce albo poprowadzą Cię do zrobienia czegoś innego, co pokochasz.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 19:14 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Irisa napisał(a):
kalia napisał(a):
Ja poproszę przesłanie ogólne na obecną sytuację.Dane na pw.

Przesłanie ogólne:
OBFITOŚĆ

Nowy strumień pomocy właśnie do Ciebie nadchodzi. Poproś Anioły, aby pomogły Ci uwolnić się od lęków dotyczących niedostatku, abyś mógł cieszyć się z rosnącej obfitości.
Twój Anioł zapowiada nadejście dostatku dla Ciebie. Źródłem wszelkiej obfitości jest Bóg, a Ty gdzieś w sobie miałeś zaufanie, że Stwórca zaspokoi Twoje potrzeby. To zaufanie, nawet jeśli było małe, spowodowało nadejście dostatku, który właśnie się pojawia.
Podtrzymuj zaufanie, a to zagwarantuje stały napływ wsparcia materialnego, psychicznego, emocjonalnego, duchowego i intelektualnego. Wspaniałą afirmacją pomagającą pozostanie w strumieniu obfitości jest: „Przyjmuję dobre dary losu w swoim życiu. Wszelkie moje potrzeby są obficie zaspokajane teraz i zawsze”.


Piękne to przesłanie i bardzo potrzebne ,dziękuję.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 19:19 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
karola1601 napisał(a):
Witaj,
moge prosic o przesłanie ogólne

Przesłanie ogólne:
TROSKA O CIAŁO

Aniołowie nalegają, byś zajął się swoim fizycznym ciałem. Jedz zdrową żywność, regularnie ćwicz i unikaj toksyn.
Ta karta jest anielskim sposobem zwrócenia Twojej uwagi na Twoje ciało fizyczne. Być może się przed tym bronisz i Aniołowie muszą ponownie zwracać się do Ciebie w tej sprawie. Przypominają, że ciało jest instrumentem, który , jeśli dobrze nastrojony, emanuje wielką harmonią. Twój duch jest jak muzyka fortepianowa, a Aniołowie proszą byś zadbał o ten fortepian.
Aniołowie wiedzą, że jeśli poddasz się ich prowadzeniu będziesz się czuła wspaniale. Twoja wzrastająca energia i szczęście będzie nagrodą za dostosowanie się do anielskiej sugestii. Pomogą Ci znaleźć czas i motywację dla ćwiczeń. Pomogą również odrzucić pojawiające się łaknienie niezdrowych produktów. Aniołowie pomogą też odczuwać radość z nowo odkrytych przyjemności, które pochodzą z oczyszczenia i zadbania o fizyczne ciało.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 27 mar 2014, o 19:22 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
karma napisał(a):
prosze o przeslanie na kwiecien na moja relację, dane na pw, pozdrawiam

Przesłanie na relację:
HARMONIA

Konflikt w sytuacji która Ciebie martwiła, jest rozwiązany. Wiedz że zasługujesz na spokój oraz szczęście i z wdzięcznością to zaakceptuj.
Jako ukochane dziecko Boga, jesteś w sercu miłośnikiem pokoju. Ta karta przyszła do Ciebie jako znak nowej harmonii. Spójrz na problemową sytuację i zobacz siebie i innych oczami Aniołów. W ten sposób zobaczysz więcej, bo zobaczysz piękno i światło, które odwiecznie rozświetla każdego.
Przez zmianę punktu widzenia na perspektywę anielską, staniesz się aniołem na ziemi. Utrzymanie takiego wyższego punktu widzenia wyzwoli cudowne uzdrowienia we wszystkich Twoich kontaktach. Nieporozumienia osłabną odkrywając czystość i nową prawdę o każdym i o wszystkim.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 22:27 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 19:35
Posty: 50
Podziękowań: 15
Irisko, dziękuję.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2014, o 12:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 mar 2014, o 11:45
Posty: 2
Podziękowań: 0
Dzień dobry Iriso, czy mogłabym prosić o przesłanie ogólne, chciałabym się czegoś dowiedzieć, o moim bycie, albo raczej co o nim myślą anioły, bo czuję się tak jakby nie zwracały na mnie uwagi.... a może to ja na nich jej nie zwracam


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL