Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 kwi 2014, o 19:18 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:29
Posty: 19
Podziękowań: 1
Dziękuje :) A możesz mi powiedzieć jak ta karta odnosi się do spraw sercowych? ;) To znaczy, że mam to traktować jak zabawę czy będzie między nami dobrze i "wesoło" ? :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 kwi 2014, o 19:34 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2263
Podziękowań: 1201
Kodemocji napisał(a):
Dziękuje :) A możesz mi powiedzieć jak ta karta odnosi się do spraw sercowych? ;) To znaczy, że mam to traktować jak zabawę czy będzie między nami dobrze i "wesoło" ? :)

Poprzez tę kartę Aniołowie chcą, żebyś wiedział, że regularna dawka przyjemności pomoże Ci w osiągnięciu celów. Możesz zaprotestować, że nie masz czasu, pieniędzy ani energii, żeby się bawić. Jednak Twoi Aniołowie zapewniają Cię, że wesołość jest wspaniałą inwestycją, która szybko przynosi owoce.
Gdy się bawisz i śmiejesz – relaksujesz się. Ten relaks daje Ci większy przypływ pomysłów, skupienia duchowego, niebiańskiego przewodnictwa i energii.
Z nowymi inspiracjami i energią możesz lepiej zrealizować swoje pragnienia. Twoja zrelaksowana i jasna osobowość przyciągnie wspaniałych i pomocnych ludzi. Twoje pozytywne nastawienie stworzy nowe możliwości. Gdy patrzysz na życie w ten sposób, nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie zabawić.
Według mnie, ta karta oznacza, że zapowiada się dla Was szczęśliwy czas, wypełniony rożnymi przyjemnościami i zabawą. Dodatkowo właśnie tak powinnaś od czasu do czasu podchodzić do tej znajomości, wyjść gdzieś z partnerem, pobawić się, a przy okazji poznać nowych ludzi.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2014, o 16:59 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 14:51
Posty: 6
Podziękowań: 1
mam problemy finansowe i nie mam pracy chciałabym zapytac jak to sie dalej potoczy czy spałce dlug i wyjde na prosta i czy znajde stała dobrzepłatna prace Basia11.02.1987 dzieki :x


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2014, o 17:08 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2263
Podziękowań: 1201
Wielokrotnie w tym temacie pisałam, że ja nie wróżę, a przesłanie nie jest wróżbą. Przesłanie to treść, którą ustaliła autorka tych kart anielskich. Ja poprzez ich losowanie jedynie mogę wylosować przesłanie na dany problem, nie zmieniam tej treści, ani jej nie interpretuję, przedstawiam gotowe opisy. Dlatego każdy sam powinien dopasować przesłanie do swojej sytuacji/problemu. Lub udać się po pomoc do kart np., tarota.

Przesłanie dla Ciebie:
POMYSŁY I INSPIRACJE

Zwróć uwagę na pojawiające się nowe myśli i pomysły. Są one nasionami wspaniałej Boskiej twórczości, w której masz współudział.
Bóg przemawia do Ciebie poprzez Twoje myśli i ta karta pokazuje, że Aniołowie chcą, żebyś zauważył i podążał za pomysłami , które ostatnio się pojawiły. Te myśli są odpowiedzią na Twoje modlitwy o przewodnictwo, więc nie odrzucaj ich jako fantazji.
Poprzez tę kartę Aniołowie próbują dodać Ci wiary w siebie i w to, że jesteś tak samo zdolny do przyjęcia wspaniałych idei, jak każde dziecko Boga. To dlatego, że wszystkie te pomysły pochodzą z jednego Boskiego umysłu. Bóg jest wszechobecny - jest wszędzie - jest i przy Tobie. Boży umysł wyraża swoje nowe myśli i pomysły wprost do Twojego umysłu!

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2014, o 20:12 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Miałem przestać zwracać się do kart z czymkolwiek, ale pokusa jest zbyt silna.
Iriso, mogę prosić o przesłanie ogólne?
Z góry dziękuję, dane na PW.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2014, o 23:33 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2263
Podziękowań: 1201
Arpi napisał(a):
Miałem przestać zwracać się do kart z czymkolwiek, ale pokusa jest zbyt silna.
Iriso, mogę prosić o przesłanie ogólne?
Z góry dziękuję, dane na PW.

Przesłanie dla Ciebie:
WYCOFANIE

Spędź trochę czasu sam na sam ze swoimi myślami. Oczyść swój umysł i skup się na swoich prawdach i priorytetach.
Czy nie zbyt mocno na siebie naciskasz, ukochane dziecko Boga ? Aniołowie przypominają, że odpoczynek jest naturalnym elementem cyklu życia każdej istoty. Pomyśl o potężnym dębie, który szybko wzrasta, ale później odpoczywa. Wyciąga pożywienie z głębi ziemi i daje sobie czas zanim zacznie znów rosnąć. Jak dla dębu - to ważne również dla Ciebie, abyś karmił się duchowym i emocjonalnym „pożywieniem”.
Gdy odpoczywasz, zastanów się nad prawdziwymi odczuciami i pragnieniami swojego serca. Aniołowie przemawiają do Ciebie przez Twoje serce i gdy słuchasz i szanujesz swoje uczucia, idziesz ręka w rękę z Bogiem i Aniołami. Będziesz wiedział, że to jest prawdziwe
Boże przewodnictwo, a nie tylko Twoja wyobraźnia i myślenie życzeniowe, gdy powie o Twoich pragnieniach, że są ważne dla świata.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2014, o 23:37 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2263
Podziękowań: 1201
ella napisał(a):
Witam. Mogę prosić o anielskie przesłanie ogólne dla mnie. Na co dobre anioły chcą zwrócić moją. Moje drugie imię Joanna 1967. Dziękuję i pozdrawiam.


Przesłanie dla Ciebie:
DZIECI

Zwróć teraz szczególną uwagę na swoje dzieci lub swoje wewnętrzne dziecko. Nowe dzieci mogą się wkrótce pojawić w Twoim życiu.
Ta karta sygnalizuje, że Aniołowie znają Twoją potrzebę zabawy, rozrywki i szanują Twoje wewnętrzne dziecko. Może warto, byś pobawił się ze swoimi dziećmi lub wnukami. Możesz też dobrze bawić się z innymi dorosłymi lub wykonać jakąś pracę dotyczącą pomocy dzieciom.
Pamiętaj, żeby zadawać swojemu wewnętrznemu dziecku pytanie „Jak się czujesz?” i „Co chciałbyś zrobić?”.
Zaplanuj popołudnie tak, aby zabrać swoje wewnętrzne dziecko na wycieczkę, na której pozwolisz ukazać się swojej rozrywkowej stronie. Pobujaj się na huśtawce, zjedź ze zjeżdżalni. Pozwól sobie na popołudniową drzemkę. Porysuj sobie kredą na chodniku. Albo zbuduj zamek na piasku.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2014, o 23:39 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2263
Podziękowań: 1201
Zapraszam również do drugiego tematu z przesłaniami anielskimi --- przeslania-aniolow-kazdego-dnia-inne-wyciagne-przeslanie-t290.html - te karty można powiedzieć zawierają więcej konkretów.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2014, o 23:41 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Irisa napisał(a):
Arpi napisał(a):
Miałem przestać zwracać się do kart z czymkolwiek, ale pokusa jest zbyt silna.
Iriso, mogę prosić o przesłanie ogólne?
Z góry dziękuję, dane na PW.

Przesłanie dla Ciebie:
WYCOFANIE

Spędź trochę czasu sam na sam ze swoimi myślami. Oczyść swój umysł i skup się na swoich prawdach i priorytetach.
Czy nie zbyt mocno na siebie naciskasz, ukochane dziecko Boga ? Aniołowie przypominają, że odpoczynek jest naturalnym elementem cyklu życia każdej istoty. Pomyśl o potężnym dębie, który szybko wzrasta, ale później odpoczywa. Wyciąga pożywienie z głębi ziemi i daje sobie czas zanim zacznie znów rosnąć. Jak dla dębu - to ważne również dla Ciebie, abyś karmił się duchowym i emocjonalnym „pożywieniem”.
Gdy odpoczywasz, zastanów się nad prawdziwymi odczuciami i pragnieniami swojego serca. Aniołowie przemawiają do Ciebie przez Twoje serce i gdy słuchasz i szanujesz swoje uczucia, idziesz ręka w rękę z Bogiem i Aniołami. Będziesz wiedział, że to jest prawdziwe
Boże przewodnictwo, a nie tylko Twoja wyobraźnia i myślenie życzeniowe, gdy powie o Twoich pragnieniach, że są ważne dla świata.


Dziękuję Ci Iriso.
Odpoczynek jest mi naprawdę potrzeby. Nie tyle fizyczny co właśnie psychiczny :)
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 30 kwi 2014, o 21:20 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Witam, mogę zweryfikować, spełniło się w sumie chociaż zapomniałam patrzeć na tą relację oczami Aniołów ale faktycznie tak jakby odczuwam, że rozwiązaliśmy nasz konflikt bo obiecał być ze mną szczery i jest więc parę rzeczy sie między nami wyjaśniło :)

Irisa napisał(a):
Przesłanie na relację:
HARMONIA

Konflikt w sytuacji która Ciebie martwiła, jest rozwiązany. Wiedz że zasługujesz na spokój oraz szczęście i z wdzięcznością to zaakceptuj.
Jako ukochane dziecko Boga, jesteś w sercu miłośnikiem pokoju. Ta karta przyszła do Ciebie jako znak nowej harmonii. Spójrz na problemową sytuację i zobacz siebie i innych oczami Aniołów. W ten sposób zobaczysz więcej, bo zobaczysz piękno i światło, które odwiecznie rozświetla każdego.
Przez zmianę punktu widzenia na perspektywę anielską, staniesz się aniołem na ziemi. Utrzymanie takiego wyższego punktu widzenia wyzwoli cudowne uzdrowienia we wszystkich Twoich kontaktach. Nieporozumienia osłabną odkrywając czystość i nową prawdę o każdym i o wszystkim.


poproszę jeszcze raz o przesłanie na maj na moją relację z panem A. z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL