Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ] 
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 gru 2013, o 19:37 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
freespirit31 napisał(a):
Witaj Miła Iriso,

bardzo proszę o przesłanie dla mnie w sferze uczuciowej i zawodowej, czy na rok 2014 to będzie zbyt odległy termin? jeśli tak to proszę o najbliższe 3 miesiące

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Marzena 14.12.1981
freespirit31

Nie, to nie będzie zbyt długi termin, mogę takie przesłanie wyciągnąć :)
Przesłanie na sferę uczuciową:
OCZAROWANIE

Znajdź ponownie w sobie dziecięce uczucie ciekawości i respektu. Postrzegaj świat jako magiczne miejsce.
Pamiętasz jak byłaś dzieckiem i jak magiczny wydawał się wtedy świat? Odczucie oczarowania jest bliskie naszemu wewnętrznemu dziecku. Czy na przestrzeni lat straciłaś to uczucie zaciekawienia?
Aniołowie proszą Cię, byś ponownie odnalazł w sobie magiczną wrażliwość przez przypomnienie sobie, że otacza Cię niezwykła siła. Poproś Boga i Anioły o pomoc we wszystkim – w drobnych i wielkich sprawach. Nie martw się – nie odciągasz Aniołów od „bardziej pilnych spraw”, gdy prosisz ich o pomoc w codziennych sytuacjach. Oni naprawdę bardzo chętnie Ciebie wspomogą, więc nie musisz się przejmować. W ten sposób będziesz promieniować radością i dziecięcą ciekawością, która ufa, że ma prawdziwą opiekę. A gdy jesteś radosny Twoje boskie światło inspiruje wszystkich, którzy Ciebie widzą.

Przesłanie na sferę zawodową:
POMYSŁY I INSPIRACJE

Zwróć uwagę na pojawiające się nowe myśli i pomysły. Są one nasionami wspaniałej Boskiej twórczości, w której masz współudział.
Bóg przemawia do Ciebie poprzez Twoje myśli i ta karta pokazuje, że Aniołowie chcą, żebyś zauważył i podążał za pomysłami , które ostatnio się pojawiły. Te myśli są odpowiedzią na Twoje modlitwy o przewodnictwo, więc nie odrzucaj ich jako fantazji.
Poprzez tę kartę Aniołowie próbują dodać Ci wiary w siebie i w to, że jesteś tak samo zdolny do przyjęcia wspaniałych idei, jak każde dziecko Boga. To dlatego, że wszystkie te pomysły pochodzą z jednego Boskiego umysłu. Bóg jest wszechobecny - jest wszędzie - jest i przy Tobie. Boży umysł wyraża swoje nowe myśli i pomysły wprost do Twojego umysłu!

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2013, o 19:46 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Przepięknie. Dziękuję Tobie Iriso, Twoja pomoc jest jak zwykle nieoceniona. Miłego wieczoru.
Pozdrawiam
freespirit31


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2013, o 12:05 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 47
Podziękowań: 4
Poprosiłbym na milosc:-). A imię Kasia 17.09


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2013, o 17:09 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
Kasia13 napisał(a):
Poprosiłbym na milosc:-). A imię Kasia 17.09

Przesłanie na miłość:
PRZYJAŹŃ

Pojawiają się zmiany w Twoich przyjaźniach. Bądź szczery wobec siebie i swoich przyjaciół oraz doceń uzdrawiające dobrodziejstwo jakim jest prawdziwy przyjaciel.
Zmieniasz się nie tylko od środka lecz także to życie zmienia Ciebie działając od zewnątrz.
Wśród tych zmian są również te, dotyczące Twoich kontaktów z przyjaciółmi. Może czujesz obawę, że nie masz już wspólnych zainteresowań ze starymi przyjaciółmi. A może ciekawy jesteś nowo poznanych przyjaciół, z którymi się blisko zwiążesz.
Zmiany w przyjaźniach są naturalne, a Aniołowie proszą, byś dał im w opiekę swoje znajomości. Wiedz, że Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą i Twoimi przyjaciółmi. Będą dla Ciebie miłującymi pomocnikami podczas tych zmian. Ta karta oznacza również, że jesteś gotowy na przyjęcie nowej przyjaźni z ludźmi, którzy są odbiciem Twoich zainteresowań i ambicji.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2013, o 17:10 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
Proponuję, aby wszyscy, którzy chcą otrzymać przesłanie wpisywali swoje prośby w tych tematach: post5106.html#p5106
karty-archaniola-michala-t1888.html

Tam są według mnie dokładniejsze przesłania.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 22:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:49
Posty: 9
Podziękowań: 0
witaj,
bardzo prosze o przeslanie na milosc dla mnie. bardzo tesknie za spelniona miloscia.
Iza
(02.02.1982)
z góry dziękuję


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2014, o 21:35 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
izziss napisał(a):
witaj,
bardzo prosze o przeslanie na milosc dla mnie. bardzo tesknie za spelniona miloscia.
Iza
(02.02.1982)
z góry dziękuję

O proszę, wylosowałam chyba najlepsze przesłanie:
ROMANTYZM

Aniołowie zwracają się i wspomagają Cię w romantycznych potrzebach. Poproś ich o pomoc w dziedzinie miłości i zaakceptuj ją.
Ta karta oznacza, że Aniołowie usłyszeli Twoje prośby o romantyzm. Znają tęsknotę Twojego serca za miłością. Usłyszeli i odpowiedzieli na Twoją prośbę.
Teraz będziesz pracować wspólnie z Aniołami dla manifestacji romantyzmu, jakiego szukasz. Aniołowie prowadzą Cię specyficzną ścieżką dla pewności, że spełnisz swoje życzenia. Możesz na przykład poczuć silną potrzebę pojechania do jakiegoś miejsca i tam spotkać wspaniałego partnera. Aniołowie mogą Cię także zaangażować w działanie samorozwojowe - takie, jak ćwiczenia, zajęcia dotyczące odżywiania, czy wykład na temat rozwoju. Podążaj za tym przewodnictwem, a znajdziesz romantyzm, którego szukasz.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2014, o 22:14 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Witaj Iriso czy mogę Cię prosić o przesłanie na relację z Darkiem na marzec jak powinnam postępować, żeby sie wreszcie poukładało i otworzył swoje serce ponownie dla mnie? Marzena 15.12.1979r


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2014, o 22:55 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
Nefrete napisał(a):
Witaj Iriso czy mogę Cię prosić o przesłanie na relację z Darkiem na marzec jak powinnam postępować, żeby sie wreszcie poukładało i otworzył swoje serce ponownie dla mnie? Marzena 15.12.1979r

Przesłanie na relacje:
PRAWDA I SPÓJNOŚĆ

Jesteś prowadzona do wielkiej uczciwości wobec siebie i do tego, aby być szczerą wobec siebie we wszystkich czynnościach i działaniach.
Aniołowie mówią do Ciebie: „Porzuć wszystko, co nieautentyczne i wszelkie działania, które nie odzwierciedlają Twoich najwyższych intencji”. Jeśli coś w Twoim życiu nie wychodzi zbyt dobrze, zechciej oddać to w ręce Boga i Aniołów.
Gdy się otwierasz i uwalniasz niezdrowe sytuacje – światło niebiańskie może w nie wejść. Cuda zawsze się pojawiają tam, gdzie poddajemy się trudnym sytuacjom. Zobaczysz, że praca, związek, zdrowie, czy tez inne sprawy uzdrawiają się błyskawicznie i w sposób, o jakim nawet byś nie pomyślała.
Przez cały czas Aniołowie w doskonały sposób Ciebie prowadzą do działań, które albo zastąpią daną sytuację na inną i lepszą albo całkowicie ją uleczą. Oczekuj cudu, gdy postanawiasz być „szczerym wobec siebie.”

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2014, o 17:45 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Irisa napisał(a):
Nefrete napisał(a):
Witaj Iriso czy mogę Cię prosić o przesłanie na relację z Darkiem na marzec jak powinnam postępować, żeby sie wreszcie poukładało i otworzył swoje serce ponownie dla mnie? Marzena 15.12.1979r

Przesłanie na relacje:
PRAWDA I SPÓJNOŚĆ

Jesteś prowadzona do wielkiej uczciwości wobec siebie i do tego, aby być szczerą wobec siebie we wszystkich czynnościach i działaniach.
Aniołowie mówią do Ciebie: „Porzuć wszystko, co nieautentyczne i wszelkie działania, które nie odzwierciedlają Twoich najwyższych intencji”. Jeśli coś w Twoim życiu nie wychodzi zbyt dobrze, zechciej oddać to w ręce Boga i Aniołów.
Gdy się otwierasz i uwalniasz niezdrowe sytuacje – światło niebiańskie może w nie wejść. Cuda zawsze się pojawiają tam, gdzie poddajemy się trudnym sytuacjom. Zobaczysz, że praca, związek, zdrowie, czy tez inne sprawy uzdrawiają się błyskawicznie i w sposób, o jakim nawet byś nie pomyślała.
Przez cały czas Aniołowie w doskonały sposób Ciebie prowadzą do działań, które albo zastąpią daną sytuację na inną i lepszą albo całkowicie ją uleczą. Oczekuj cudu, gdy postanawiasz być „szczerym wobec siebie.”


Dziękuję Iriso za przesłanie, ale nie bardzo je rozumiem. Czy mogłabyś mi pomóc w jego interpretacji?


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL