Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 mar 2012, o 20:13 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Witam Serdecznie :)

Na razie mogę Wam zaproponować wylosowanie przesłania od Aniołów z kart dr Doreen Virtue "Uzdrawianie z Aniołami". Mogę wylosować przesłanie na jakiekolwiek pytanie, które zadacie dla kart. Prośby mogą dotyczyć konkretnych spraw, relacji z kimś, jak i również przesłań na określony czas lub przesłanie ogólne.

Zadawajcie proste pytanie (nic w stylu kiedy, gdzie i dlaczego). Przesłania to wskazówki, informacje, pomoc dla Was abyście zrozumieli dany problem, o który pytacie. Karty z przesłaniami nie rozwiążą go za Was, ale mogą w jakiś sposób pomóc.

Proszę podawać imię (ewentualnie datę urodzenia).


Pamiętajcie to przesłanie nie interpretacja- zrozumieć poszczególną kartę musi osoba pytająca bo to dla niej jest to przesłanie :)

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


Ostatnio edytowano 31 mar 2012, o 12:59 przez Irisa, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, o 20:27 
Kreator

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
niech mi te anioly podpowiedza czy czeka mnie przeprowadzka? bo sie zbieramy i ciagle cos nam przeszkadza ;)

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, o 20:42 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
amerykanka napisał(a):
niech mi te anioly podpowiedza czy czeka mnie przeprowadzka? bo sie zbieramy i ciagle cos nam przeszkadza ;)

Przesłanie dla Ciebie to:
ZNAKI

Zwróć szczególną uwagę na informacje przekazywane przez Anioły. Prosiłaś o znak, a Oni Ci go dają. Zauważ i zaufaj tym znakom.
Prosiłaś niebo o pomoc. Teraz do Ciebie należy zwrócenie uwagi na dowody tej pomocy.
Ta karta oznacza, że Aniołowie starają się przyciągnąć Twoją uwagę znakami. Mogą poprosić motyla lub ptaka, aby przeleciał blisko Ciebie. Albo przymuszą do usłyszenia jakiejś piosenki kilka razy. Mogą umieścić jakiś przedmiot na Twojej ścieżce tak, że będziesz musiał to zauważyć. Wyciągnięcie tej karty jest także znakiem od Aniołów. Oni starają się do Ciebie przebić – zauważ to!
Możesz prosić Anioły o znak, gdy masz pytanie lub zechcesz podjąć decyzję. Zazwyczaj nie jest dobrym pomysłem ustalanie , jaki to ma być znak. Zostaw to Aniołom. Oni są świetni w tym, żeby dać się zauważyć.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, o 21:01 
Kreator

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
Czyli teraz nastepne 5 lat bedziemy czekac na znak :D no niezle ;)

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, o 21:04 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
amerykanka napisał(a):
Czyli teraz nastepne 5 lat bedziemy czekac na znak :D no niezle ;)

Może nie będzie tak źle i coś wcześniej się pokaże ;)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, o 13:23 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Przesłanie dla Ciebie to:
SKUPIENIE

Myśl o tym, czego chcesz, a nie o tym czego nie chcesz. Prowadź swoje myśli uważnie , ponieważ one kreują Twoje doświadczenia.
Czasem wydaje się, że nasze myśli wybierają NAS, ale to nie jest prawdą. To my zawsze wybieramy nasze myśli – w każdej chwili. One zawsze przynoszą efekt i nie ma myśli neutralnych. Pół sekundy przed tym zanim coś pomyślisz, to Ty decydujesz, co pomyślisz. Możesz ćwiczyć i nauczyć się monitorować i zmieniać własne myśli. To coś w rodzaju położenia rąk na kierownicy swojego życia. Być może uważasz, że Twoja zdolność koncentracji jest kiepska, ale pamiętaj, że cząstka nieomylnego umysłu Boga jest również w Tobie. Doświadczysz niezwykłych postępów w koncentracji poprzez afirmowanie:
„Jestem w stanie skupić swoją uwagę na tym, czego chcę. Myślę tylko myśli pełne miłości, a moi Aniołowie są strażnikami spokojnego strumienia myśli miłości.”

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, o 14:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:54
Posty: 14
Podziękowań: 6
Czy mogę prosić o wróżbę?
jak potoczy sie mój związek?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, o 15:08 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
vira napisał(a):
Czy mogę prosić o wróżbę?
jak potoczy sie mój związek?

Ja Ci jedynie mogę wyciągnąć przesłanie, jakie aniołki kierują do Ciebie jeśli chodzi o Twój związek :) Przesłania to wskazówki, informacje, pomoc dla Was abyście zrozumieli dany problem o który pytacie. Karty z przesłaniami nie rozwiążą go za Was ale mogą w jakiś sposób pomóc go rozwiązać. Zrozumieć poszczególną kartę musi osoba pytająca bo to dla niej jest to przesłanie.

Przesłanie dla Ciebie to:
WYCOFANIE

Spędź trochę czasu sam na sam ze swoimi myślami. Oczyść swój umysł i skup się na swoich prawdach i priorytetach.
Czy nie zbyt mocno na siebie naciskasz, ukochane dziecko Boga ? Aniołowie przypominają, że odpoczynek jest naturalnym elementem cyklu życia każdej istoty. Pomyśl o potężnym dębie, który szybko wzrasta, ale później odpoczywa. Wyciąga pożywienie z głębi ziemi i daje sobie czas zanim zacznie znów rosnąć. Jak dla dębu - to ważne również dla Ciebie, abyś karmił się duchowym i emocjonalnym „pożywieniem”.
Gdy odpoczywasz, zastanów się nad prawdziwymi odczuciami i pragnieniami swojego serca. Aniołowie przemawiają do Ciebie przez Twoje serce i gdy słuchasz i szanujesz swoje uczucia, idziesz ręka w rękę z Bogiem i Aniołami. Będziesz wiedział, że to jest prawdziwe
Boże przewodnictwo, a nie tylko Twoja wyobraźnia i myślenie życzeniowe, gdy powie o Twoich pragnieniach, że są ważne dla świata.

A do tego podczas tasowania wypadła taka karta:

UZDROWIENIE

Sprawa, która Ciebie niepokoiła poprawia się. Jesteś naturalnym uzdrowicielem, a Twoje uzdrawiające myśli przybierają konkretną formę.
Czasem sytuacja nie może być uzdrowiona, dopóki nie przestaniesz traktować jej jako wyzwania – wtedy dasz miejsce uzdrawiającemu światłu. Twoje troski wkrótce się skończą, ponieważ karta ta oznacza uzdrowienie. Aby zdać sobie sprawę z tego uzdrowienia musisz najpierw przestać koncentrować się na tym co jest złe, a zamiast tego afirmować: „Wszystko jest w rękach niebios i jest w doskonałym porządku”.”
Masz naturalne zdolności do uzdrawiania, a karta prosi, abyś zaufał, że Bóg działa przez Ciebie jak przez anioła na ziemi. Każdą sytuację, która wydaje się potrzebować uzdrowienia otaczaj myślami pełnymi miłości. Wizualizuj ją jako już uzdrowioną. Następnie podziękuj Bogu za jego uzdrawianie i oddaj wszystko w ręce Aniołów. Niezwykle mocne efekty Twojej uzdrawiającej pracy dotkną wielu żyjących istot.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, o 18:17 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:54
Posty: 14
Podziękowań: 6
Dziękuje...wiele prawdy..


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2012, o 13:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:15
Posty: 43
Podziękowań: 11
bardzo proszę, aby anioły podpowiedziały co z pracą, chciałabym zmienić na lepszą (głównie lepiej płatną) więc czy to nastąpi i kiedy? A może w obecnej się polepszą warunki?Czy będę musiała wyjechać "za" lepszą pracą, czy znajdę na miejscu?
Dziękuję :-*
aneta 12.02.1972


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL