Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lip 2013, o 09:47 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 17:02
Posty: 48
Podziękowań: 12
Witaj Irisko :)
poproszę ogólne przesłanie Aniołów:)
iza 26.07.1980
dziękuję z góry :x


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2013, o 11:16 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
ja poproszę o przesłanie na relację z Darkiem na najbliższe 3 miesiące jak powinnam postępować, żeby sie wreszcie poukładało i otworzył swoje serce ponownie dla mnie? Marzena

ponawiam prośbę:)


Ostatnio edytowano 17 sie 2013, o 13:46 przez Nefrete, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2013, o 17:25 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 84
Podziękowań: 6
Witam.
Tez bym chciala o ile sie nie spoznilam (na uczucia).
Dorota 04.05.1959
Andrzej 04.02.1960
Z gory dziekuje.


Ostatnio edytowano 15 lip 2013, o 22:59 przez Dorota1212, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2013, o 19:14 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Irisa napisał(a):
Alle62b napisał(a):
Ja poproszę o ogólne przesłanie. Mam kilka pytań ale może w przelaniu ogólnym dostane odpowiedz :)

Przesłanie ogólne:
UZDROWIENIE

Sprawa, która Ciebie niepokoiła poprawia się. Jesteś naturalnym uzdrowicielem, a Twoje uzdrawiające myśli przybierają konkretną formę.
Czasem sytuacja nie może być uzdrowiona, dopóki nie przestaniesz traktować jej jako wyzwania – wtedy dasz miejsce uzdrawiającemu światłu. Twoje troski wkrótce się skończą, ponieważ karta ta oznacza uzdrowienie. Aby zdać sobie sprawę z tego uzdrowienia musisz najpierw przestać koncentrować się na tym co jest złe, a zamiast tego afirmować: „Wszystko jest w rękach niebios i jest w doskonałym porządku”.”
Masz naturalne zdolności do uzdrawiania, a karta prosi, abyś zaufał, że Bóg działa przez Ciebie jak przez anioła na ziemi. Każdą sytuację, która wydaje się potrzebować uzdrowienia otaczaj myślami pełnymi miłości. Wizualizuj ją jako już uzdrowioną. Następnie podziękuj Bogu za jego uzdrawianie i oddaj wszystko w ręce Aniołów. Niezwykle mocne efekty Twojej uzdrawiającej pracy dotkną wielu żyjących istot.

PODDANIE SIĘ I UWOLNIENIE

Odpuść, pozwól Bogu i Aniołom pomóc sobie. Wszystko, od czego się uwolnisz zostanie zastąpione czymś lepszym lub powróci do Ciebie uzdrowione.
Gdy kurczowo trzymasz się tego, co nie działa zbyt dobrze, nie dajesz miejsca na uzdrowienie. Jeśli jesteś nieszczęśliwa z powodu życia uczuciowego, finansów, kariery, domu czy zdrowia, ta karta mówi, abyś sobie odpuściła. Jeśli uwieszasz się na tym aspekcie swojego życia, ponieważ czujesz strach taki jak:
„Co będzie jeśli nie znajdę niczego czy nikogo lepszego”, wtedy sytuacja tylko się pogarsza.
Jeśli masz wolę otwarcia się i pozwolenia na to , aby sytuacja się uwolniła, jedna lub dwie rzeczy się wydarzą: albo zostanie to od Ciebie zabrane i zastąpione czymś o wiele lepszym albo sytuacja uzdrowi się w cudowny sposób.
Przez tę kartę Aniołowie proszą Cię, abyś starała się nie kontrolować wyniku trudnej sytuacji.
Odpuść i pozwól Bogu pomóc sobie!.


Dziękuje serdecznie Iriso :) Pasuje jak ulał :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2013, o 21:16 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:49
Posty: 9
Podziękowań: 0
Bardzo proszę o przesłanie dla mnie, znalazłam się w dość trudnej sytuacji, a zależy mi na jej jak najlepszym rozwiązaniu
Iza (02.02.1982 r.)
i mojej miłości
Robert (14.08.1976 r.).
Z góry bardzo dziękuję.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lis 2013, o 21:07 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
Jeśli mogę... 17 września odszedł mój czworonożny przyjaciel, który był moją największą radością. Czytając horoskop na 2014 dowiedziałem się, że wtedy został zapoczątkowany koniec starego, znanego mi świata by na jego gruzach zbudować nowy. Brzmi groźnie i niestety - realnie.

Czy mogę prosić o wróżbę? Co zostanie zburzone w następnej kolejności, a co w ostatniej? No i co powstanie na gruzach starego świata?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lis 2013, o 21:22 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
Ja nie wróżę na forum. Jeżeli chodzi o ten temat, to dotyczy on przesłań z kart anielskich, które z wróżbami mają mało wspólnego, są ogólne i przeważnie są wyciągane na określoną sferę życia.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 22:51 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
Opsss... przepraszam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lis 2013, o 23:01 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
Jeżeli chcesz wróżbę, to zadaj pytanie w tym temacie magiczne-wrozby-f240.html, kilka osób będzie jutro wróżyć z okazji andrzejek.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 23:21 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
OK! Dziękuję za radę :)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL